0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Kizlar esime kusmusdum diye bu gun kahvaltida yapmadim. Aksam ustu baristik. Simdi yemeyimi yedim. Ama cok kotu basim donuyor yemekden sonra. Neden.oyle oldu ki acaba(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esine kussende gizliden gizliye ye kan sekerin düşmüştür
(115 puan) tarafından
aslinda kusmesemde yemem hep onu beklerim eve gelince onunla yerim.ama bu.gun hic bi sey yemedim basim donuyor
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Birden yediysen  carpmistir az Uzan geçer inşallah
0 oy
tarafından
Tamam kocaya küsüp kahvalti etmedin ama gun icinde de hicbirsey atistirmadin mi canim ben bayılırım bu saate iyi sadece başın agrimis
(115 puan) tarafından
Hic bi sey yemedim. Kusunce ben barisana kadar asla yemem gunlerce olsa bile. Sadece su icerim
0 oy
(233 puan) tarafından

Kız.ben eşime küssem. Bile ondan gizli yemek yiyorum yemek yedin mi dediğinde hayır diyorum sonra gelip benden özür diliyor  maksat dikkat çekmek:D:D

(115 puan) tarafından
Yok ya ben gercekden yemeden.icmeden.kesiliyorum. elimde diyil
(233 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım
0 oy
tarafından
Niye esinle küstün diye kendine eziyet ediyorsun ki ben cumartesi gününden beri eşimi görmedim yinede yememden icmemden kesilmedim hiç 
0 oy
tarafından
Iki haftadır bende öyleyim benim kristaller oynamış bide 32+4 hamileyim çok berbat:(((
0 oy
(61 puan) tarafından
Kız aynı bnde kavga edince kafama takip yemek yiyemem aksama kadar açıkta  başım agrir sonra da iştahım olmaz

Aslında kafaya takmican onlar bizim için açlık  grevine falan girmiyo lopur lopur yiyolar vala kendimize eziyet ediyoruz
(115 puan) tarafından
Aynen o hep yer. Ben yemem) elimde diyil hep yiyicem bunnan sonra derim ama sinirden yemem
0 oy
(27,399 puan) tarafından

Donuyor dedim üşümüş anladım :)

(115 puan) tarafından
Hahahahaha ALLAH seni guldursun)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Biraz dinlen kendine gelirsin
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Kiz kustun diye niye yemek yemeyip kendine eziyet ediyorsun mide hastasi olursun bak tansiyonun dusmus olabilir benim de bir kere olmustu oyle basim dondu midem bulandi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.