0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde tarafından

a101 un bezini kullanan varmı? kaç aya kadar kullanabldnz? benim kız 7aylik olck 6numarasni kullaniordk ama sayisi az ve kenarlari sıkıyor artik başka bez dsnuorm ama fiyatı uygun ve güzle bir bez lazim slleyp un bezini aldım oda sizdirior 

molfix de biraz pahalı ama sizce nasıl kullanslimidir? 

devam sütü yaziorya bebek tariflrnde ben onu degilde onun yerine su koysam yinede olur mu? illa devam sütü şart mı 

yiyecklerni genelde biberlnla yedirsm kaşığa alışması zor olur mu? 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuan kullnıyorum çiş kokuyo çok
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Bim bezi cok guzel fiyati da uygun tavsiye ederm cnm
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bimin bezini kullanıyorum memnunum 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben canbebe kullanıyorum memnunum fiyatıda slleyp le aynı gibi
0 oy
tarafından
2. Soru anlamadm devam sütü :)
0 oy
tarafından
Bu arada beek mamacımda molfix 56 tl 94 lü 
(6,364 puan) tarafından
Nerde anlamadm canm siparis verym bari :D
(6,364 puan) tarafından
Buldm buldum kiz guvenilir mi alisveris yaptin mi hic?
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Sleppy den cok memnunum nerdeyse tum bezleri denedik en iyisi bu geldi sizdirma yapmiyor bizde numarasini tam aldigindan emin ol bence. 

Devam sutu yerine su katsan olur bende kizim ek gida almaya baslayinca devam sutunu (bebelac gold1 mama) kullanmayi biraktim herseyini normal suyla hazirladim.

Bude kac aylik bilmiyorum ama devamli biberon verme bence arada kasik hatta bardak kullan alismasi daha kolay olur bizim dr oyle tavsiye etmisti.
0 oy
(642 puan) tarafından
Canim molfix sleepy den ucuz. Hepsiburada dan alıyoruz genelde simdi 4 numaradayim tanesi 55 krs falan. Sleepy 70 80 di

Biz kez denemelik al,sonra internet daha uyguna geliyor toplu alirsan 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Hemen hemen aynı fiyatlar cnm adet sayısıyla karşılaştır ben şoktan komili alıyorum 37 tl 4 numara 11 aylık kızım çok ta memnunum tavsiye adetim kolay kolay sızdırmıyor rahatta bebek için sıkmıyorsa iz çıkmıyor yani primada iyi bulamayınca alıyorum primayi 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Molfiksi marketten değil toptancidan yâda gros marketlerden koli halinde alırsan uygun olur marketten 40li molfixsi 35 e alıyorken bu ay eşim bi koli yani 4 paketi tanesi 29 dan aldi 
0 oy
tarafından
molfix kullanıyorum kampanyalı paketler geliyor onlardan alıyorum birde migrosun bezinin çok iyi olduğunu duydum onuda denicem devam sütü yerine su koyanilirisn ben hep oyle ypiyorum ve son olarak bence kasikla yemeye alistir
0 oy
(536 puan) tarafından
Bim bezine geçtim güzel ve uygun tavsiye ederim
0 oy
tarafından

Hepinize teşekkür ederim canlar iyi ki varsiniz ❤

0 oy
(465 puan) tarafından
bimin bezi bence..  a101 ki ii deil
0 oy
(458 puan) tarafından
Oglum 3 yasinda yeni kurtulduk bezden kullandim ben cok iyi