0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Benm bağırsak sorunm var sindiremiyorum afedersiniz dünyalari yiyorum ama cok az dişki yapyorum bazen hic yapamiyorum gaz cikiyor ama dişki hissi gelmiyor kuru kayisi denedim oda cok az etki ediyor sonra yine aynym duphalac ve magnezym ilaci ile zar zor cikiyorum tuvalete

Yarin hastaneye gdecem ama ozelmi devletmi karar veremedim durumumuz cok iyi degl ama kotude degl devlete gitsem ilgilenirlermi kararsiz kaldim

Ozel dunyanin parasini alir eşimede uzuluyorum cok calsyor

Saglk ocagnda kan verdim troid ve kan degerm iyi cikti

11 Cevaplar

0 oy
(874 puan) tarafından
Devlet hastanesi bu tarz hastalıklar için daha garanti canım özelde gerçekten isinin ehli bir doktor biliyorsan git yoksa zaten rehin alırlar seni benim çocuğumun ağzinda aft çıktı ikinciye tekrarladı diye test istedi kasaya gittim 800 lira civarı bir rakam çıktı asistan kız ben size listeyi vereyim dedi direk şok olduğumu görünce 
(5 puan) tarafından
Hadi canm ya haklisin
-Reklam-
0 oy
(2,075 puan) tarafından
İlk bı devlete git testlerin yapılsın ne gerekiyorsa bakılsın. Baktın memnun kalmadım devletten aldığın tahlillerle gidersin özele. En azından tahlil parası vermezsn
(5 puan) tarafından
Saglk ocagnda verdim kan onu saymazlarmi
(2,075 puan) tarafından
Sayarlar da bi kanla biticegi ne malum. Bunun ultrasonu var vs si var. Belki daha detaylı kontrol isteyecek
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben hamileyken sorunum vardi sehir hastamesinden cok memnun kaldim ozel devlet farketmez önemli olan iyi doktora denk gelmek. Ben yine devlete giderdim, dahiliye yonlendirmeden randevu vermiyor ama galiba devlet
(5 puan) tarafından
Veriyor aldim ben
(6,978 puan) tarafından
Cok iyi o zaman ben hamileydim belki o yüzden direk almadi, doktorumun yonlendirmesiyle gitmistim. Gastroentroloji bakti bana
0 oy
tarafından
Devlete bı git bakalım memnun kalmazsan öyle gidersin özele 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Randevu şansın varsa netten falan alırsan araştırma hastanesi derim ben. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım bence önce bir lavman kullan. Sonra düzenli duphalac kullan. Kızım iki hafta kadar kakasini yapamadı sağlık ocağına götürdüm. Doktor bir kereliğine lavman kullanmamı söyledi. Şu an taş gibi olmuştur dedi önce lavmanla yolu açılsın sonra duphalac bağırsaklarını temizler dedi. Öyle de yaptım rahatladı çocuk. Gerçi 15 gündür hiç ağrısı sizisi olmadı ben takmıştım sürekli uğraşıyordum o kadar zeytinyağı vermeme rağmen tuvaletini yapmadı. Anlatınca doktor da yolu kapalı nasıl yapsın dedi. O yüzden önce lavman yada fitil.
0 oy
tarafından
Devlete git canım hepsi okumuş doktor sonuçta 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn direkt özele gidiyorum cnm..hem bu pandemide bna gore daha sakin ve daha temiz..iyi bi doktor biliyosan özele git derim..ama tahlil fln isterse ve özel saglik sigortan yoksa biraz pahali olabilir bilgine
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım ben devletten sasmiyorum bu tarz şeyler için çünkü özelde istenen bir tahlil bile acaba gerçekten gerekli mi diye düşündürüyor beni 

Özel hastanede çalışan bir arkadaşım vardı o orda dönen birkaç şey anlatmıştı sırf hasta bağlı kalsın gitsin gelsin yatan hasta bile birkaç gün daha yatsin diye tahlil sonuçları ile oynandığı bile oluyormuş 

Bağırsak sorununa gelirsek bende var bağırsak problemi 10 yaşında ameliyat oldum bağırsak dugumlenmesinden 19 sene hic birşey yoktu sonra yine bir tekrar eder gibi oldu bir hafta araştırma Hastanesinde yattım tedavi ile tekrar ameliyat olmaktan kurtuldum hemde çok iyi ilgilenmislerdi 

Sende de aynısı vardır diye demiyorum ama ilk önce yine bir devlet Hastanesi'ne gitmen daha iyi
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Devlette direk ilaç yazıyorlar sonra gene gel diyorlar düzelme olmadıysa tahlil yapıyorlar ama özelde Naz geçiyor hemen tahlil falan isteyebiliyorsun tabi o da ayrı ücret birde armut dene armutu ye üstüne bol bol su iş hemen 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben devlete gittiğim zaman muayene edip ilaç yazıp kullan eğer düzelme olmazsa gel diyolar o yüzden ben özeli tercih ediyorum özelde tahlil falan oluyo ama en azından bi günde işler halloluyo devlete gittiğimde kanı o gün veriyosun sonucu ertesi günü alıyosun aynı doktor orda olmayabiliyo bidaha doktor hangi gün ordaysa o gün tekrar sabah erkenden gidip sıra almak gerekiyo ki sonuç gösterilsin ultrason desen farklı güne veriyo onda da doktoru bulmak lazım yani devlet hastanesi iyi hoş ama resmen çile hele bide araştırma hastanesiyse..o yüzden ben özele gidiyorum herkesin kendi tercihi tabiki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...