0 oy
230 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar yaklaşık 1 aydır yüzümde sivilceler oldu.Sadece elmacik kemiklerimin ustunde ama.26 yaşındayım bu zamana kadar 1 tane bile çıkmazdı ergenlikte bile çıkmadı.Doktorum hamilelikten dedi geçer dedi ama bisiler sürsem mi.Tavsiyeleriniz var mı hamilelikte kullanılan bir urun veya doğal yöntem ?

4 Cevaplar

0 oy
(12,491 puan) tarafından
Dalin pişik kremi çok iyi geliyor tavsiye ederim 
(12,491 puan) tarafından
Yüze sürülüyor yani Bi sorun olacağını sanmıyorum
(73 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
(12,491 puan) tarafından
Rica ederim :)
(73 puan) tarafından
Canım pişik kremini aldım ben nasıl kullandin peki sen sabah aksam mi akşam yatarken mı
(12,491 puan) tarafından
Akşam yatmadan önce canım 1 kere
-Reklam-
0 oy
(874 puan) tarafından
Batıl mi bilmem ama o sivilceler kız olunca çıkar dediler bana kız annenin güzelliğini alırmış benim de öyle oldu bişey sürmedim geçti bol su içtim tabi çekirdek vs tetikliyor onlara dikkat ettim
(73 puan) tarafından
Benim bebeğimde kız olacak ablası genelde öyle derler sağlıklı olsunda o her türlü güzeldir eminim :) temiz tutmaya çalışıyorum ama hamilelikten sonra geçer dedi doktorum, leke olarak kalmasından korkuyorum yüzüm beyaz bide lekesiz.Leke kalsın istemem o yüzden öneriler alayım dedim :)
(874 puan) tarafından
Çok kısa süre sonra geçti bende korkma kalmaz inşallah canim
(73 puan) tarafından
InşaAllah canım :)
0 oy
tarafından
Bol şu tüket canım 
(73 puan) tarafından
Tamam canım çok içemiyorum ama bundan sonra bolcana içeceğim :) Çok teşekkür ederim :)
0 oy
(806 puan) tarafından

Hamilelikte hormonlar çok yükseldiği için çıkıyor bende de oldu sonra geçti yani endişe etme canm geçici bişey gerçekten de. Bol su içmeyi ihmal etmeyin ama 

(73 puan) tarafından
Tamam canım su en basiti ama doğru düzgün içmiyoruz.Ben artık bolca su içeceğim , teşekkür ederim :)
(806 puan) tarafından
Rica ederim canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 399 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
18 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevdalinkakusu (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.

379,555 soru

11,362,231 cevap

34,839 kullanıcı

...