0 oy
2,131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar az önce post acmistim esim arkadaşlarıyla kadina gitmis birlikte olmus bekr 18-20 yas milli olmuslar tovbe yarabbim biz kavga ettik cik git evden bicakliycm dedim ama yeminle yaocaktim kizim uyumadiydi bisy diyemedm tabikide her zamn ki gibi kabul etmedi ne durumu acikladi ne ozur diledi ben yapmadim sadce bekledm onlari dedi pezevnklig.ini yapmış Neyse geldi uyuyo msjlara baktim gityigi bebeye msj atmis ama silmis oda demis ki 3 maymunu oynamis yoktn demis buda demis ki vardim ama disarida bekledim tamam mi demis yani soyleme demis ben böyle anladim siz ne anladiniz nolur yalvaririm akil verin bir kizim var 3.5 yasinda 23 haftalik hamileyim Gidiyodum taksiyi ariycaktim bu konu yüzünden gidemezsn deyip yollamadi illa dio yapmadim o kadinlari ara yada arkadaslarini ara inandir diyom ben kendimi rezil edemem kendin ara beni ***** yerine koy dio 

41 Cevaplar

+6 oy
(7,972 puan) tarafından

Milli derken grup fln mi??

Bu nasil bi iğrençliktir pezevenkk resmen aldatilmanin en mide bulandirici versiyonu..:sick:

Sakın o adamin yaninda durmaa şerefsizz haysiyetsiz

Biraz ağir olcak ama seni bile satarrr bu o.çocugu

(2,014 puan) tarafından
Ay bu nasıl bi yorum ya, kusura bakmayın da kimsenin kocasına böyle hakaret edemezsiniz. Kadın bile daha hiç bişeyden emin değil. Yangına körükle gitmeyin
(27,339 puan) tarafından
Ağzına saglik.   Bende yazcadim.
(322 puan) tarafından
Olsun canım karısını satmak çok ayrı bi yere gidiyo Allah ıslah etsin kocasını inşallah evli kalmak zor bu adamla ama insanlar neleri sineye çekiyo o yüzden biz sadece sakinleştirip destek olabiliriz hem ben korkuyorum böyle yorumlardan ne insanlar var karıları herşeyi yazıyo kocaları hakkında ama ben korkuyorum kötü bişey demeye sonuçta kocası görebilir bu yorumları etraf manyak dolu bu post için değil yani genel düşüncem bu
(470 puan) tarafından
Her karısını aldatan çapkınlık yapan karisinimi satiyo bukadar abartma ya yangına körükle gitme okadarda deil herkesin namusu ortada atilmiyo dogru yorum yapın post sahibi otur düşün ailenle konus bu durumu sana ayrıl demek haddime deil sonucta çocukların var Allah yardımcın olsun canım
(3,823 puan) tarafından
Kızlar milli olmak grup yapmak değil erkeklerin ilk ilişki yaşamasına milli olmak diyorlar yanlış anlamayın birbirinizi
-Reklam-
+1 oy
(79 puan) tarafından
Yuhhh yaa o arkadaslarinida önceden uyarmis plani kurmus karim yazarsa ben sadece bekledim diye bune tur bi sacmalikdir ya oyle olsa bile sen  ne isin var o tur yerlerde bekarlar gibi davranamaaz hicbir sekilde aciklanacak yeri yok bu olayin resmen aldatmis seni pislik ******** git o şeyini kopariver kiz yerinde olsam orasina oyle bi zarar verirdimki valla susarsan hep yapar bunu haberin olsun ama ben olsam boyle bi insanla evli kalmam kusura bakma ne karnimdaki cocugu dusunurum ne baska biseyi boyle bi evlilige o cocuk dogmasin zaten yazik sana ve cocuklarina valla pessss yani 
(2,009 puan) tarafından
Gidecektim ariyodm taksiyi yollamadi bicakliycaktim kizim olmasaydi yanimda deliye dondum
(79 puan) tarafından
Bicaklayarak kendine yazik etmis olursun canim git şeyine bi bicakla kesik atıver de bununla ne b.oklar yediysen artik yeme diye yapiyorum dersin
+1 oy
tarafından
Sen daha öncede post acmistin galiba yanılmıyorsam esim geciktirici kullanmış oyle bi ilaç buldum demiştin ve bu 2oldu sen hala cok sakin gibi geldin bana neyi bekliyorsun ki hala adam seni tinlamamis bile ara diye gidip yatmış 
(7,972 puan) tarafından
+++++
0 oy
(266 puan) tarafından
Kendimi rezil edemem demek yani kendimi ele vermiyim sen arat içinde kuşku kalmasın bide öyle arkadaşlıklar nedir Allah aşkına
(266 puan) tarafından
Yani o konuşmus
(2,009 puan) tarafından
Evet konusmus
(266 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın inşallah karnında ki bebeği ni düşün üzme kendini yapmışsa da bırak defolup gitsin
(5 puan) tarafından
Susarsan devamı gelir sürekli aldatılmak istemiyorsan susma ya boşan ya da birdaha yapmayacağı birşeyle korkut
(2,009 puan) tarafından
Neyle korkutuyum az kaybetmekten korksaydi yapmazdiki
0 oy
(52 puan) tarafından
Ne zaman yapmış onu anlamadım bekarken mi
(2,009 puan) tarafından
Eder mi adamlik gururu tutar öldürmeye kalkardi
(52 puan) tarafından
Affetme kuzum affetme kadın sığınma evine git
(3,036 puan) tarafından
Böyle şeyleri kuran-i alet etmeyin lütfen
(2,323 puan) tarafından
Zina yapan adam Kuran'ın ne olduğunu nerden bilecek. Kalkar yemin de eder o karaktersiz. Asla böyle durumlarda Kuran'ı katmayın. Hayalperest arkadaşa katılıyorum.
(470 puan) tarafından
Her yemin eden doğrumu soyluyo sence :))))
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Öldürme süründür adi yapmış beliki korkusu ondan 
(2,009 puan) tarafından
Napim ama nolur bisy soyle yemin ederim kafayi yiycem
(12,486 puan) tarafından
Sakin ol karnındaki canı düşün fevri davranma sabah olsun Bi sakinleş otur konuş neden yapmış gerçi nedeni önemli değil artık yaptığı adiliğin üstü örtülemez ama dediğim gibi sabahı bekle sakinleşince daha mantıklı düşünürsün
0 oy
(394 puan) tarafından
İyi sen bıcaklamamıssın ben olsaydım coktan zarar vermiştim bi tarafına
(2,009 puan) tarafından
Vlla gozum karardi ama kizim vardi bisy yapamadim
(394 puan) tarafından
Olsun sen yine evladını düşünmüşssün
0 oy
(79 puan) tarafından
Sessiz kalma bak kaldir ortaligi ayaga ara anasini babasini 
(2,009 puan) tarafından
Babasida ayni b.ok anasini kac kere aldatti yeminler etti yine ayni babasinin soyunu suruyo
(79 puan) tarafından
Allahin belalari pislikler yaa gebersin boyle ş.erefsiz k.öpekler
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yaşın daha küçük bu kadar macera yasamak zorunda değilsin ondan ne sana ne baskasina koca olmaz bi arada cezaevine girdi çıktı ahh ahh iyice düşün taşın derim aldatmak psikolojik bir hastaliktir ve devami gelecektir 
(2,009 puan) tarafından
Sen biliosn galiba benim sorunlari yas 23 haklisin bukdr cile fazla sabaha kdr dusuncen hersey olacağına varir
(7,654 puan) tarafından
Okuyorum evet yaşından büyük yaşadıkların
Allah hakkinda hayırlı olani nasip etsin ama bu adam koca olmaz net
0 oy
(30 puan) tarafından
Benim eşim bana bunu yapsaydi ister 5 çocum olsun onu tek kalemde boşardim sen ona az mi gelmişinde gitmiş elalemin ********* ursuz şeyler pandemi var *** vermeyede korkmuyolar covid 19 tutsun onari inşalla  acayip sinir oldum allah belasini versin onarin 
(2,009 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim onunda canini yaksin gidecem bi sabah olsun
(30 puan) tarafından
Bazen susmak herşeyin çozumu suz ve ne yapiuosan beli etme aylenede anlatma yaptiğini sonrasinda siz iyi olup onlar kötü bilmesinler afedersen ine yapar kuzum ikinci evliliğimdeyim ilkimde bana bunun aynisini yapmişti o yuzden onu terketim çocum yoktu ama  bundan çocum var buda yaparsa bunuda boşarim yani bukadar net
0 oy
tarafından
böylelerini covid te bulmaz. üff gece gece sinir oldum. harama girmiş artık son karar senin 2 de çocuk 
(2,009 puan) tarafından
Boynumu buken cocuklar ama boyle biriyle bir omur yapamam kadinligm gururum hic bisy kalmadi
tarafından
yani devam edersen de buadam yine gider emin ol zaten evdeki dizimin dibinde bana muhtaç diye düşünecek. ailen arkanda durmaz mı
(2,009 puan) tarafından
Durur herzmn arkamdalar ailem saolsunlar konuscm yarn ailemle
0 oy
(5,406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kocan nasıl milli oluyor evli barklı adam benim bildiğim ilk kez ilişkiye girene öyle derler. Evliyken hayat kadınına gidenden bir fayda gelmez hatta bekarken de yapılmaması lazım. Bir anlık birşey için evinizin tüm huzuru kaçtı belki yuvanız yıkılacak. Allah sana sabır versin ne diyim ne denilebilir ki 
(2,009 puan) tarafından
Allah razi olsun bekr arkadaslarini goturmus sabaha kadr dusuncem onsuzda buyuturm cocuklari böyle biriyle yapamma
0 oy
(165 puan) tarafından
Sakin susman haddini bildir ki.bidaha yapmasın yarın ilk isin gitmek olsunn o zaten sizi gözden cikrms canım yani gözden cikrmsa böyle birseyi asla yapmazdı ya ben anlamıyorum evlerinde gül.gibi karıları varken disardaki orospularda ne bulupta gidiyolr yuvlrnu yikiyolr ya böyle olan etkenlerin hepsinin allah belasını versin sende susma.bacim terk et o evi 
(2,009 puan) tarafından
Gidecem sabahi bekliyorum evdeki gecim derdini dusunuyo disardaki orosbu para bizi el ustunde tutmamalarinin sebebi bu
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bu iki ayaklı p.için yanında kalma daha lütfen ailen yaşıyorsa sabah hemen git onlara anlat kurtul şundn Allahın belası 
(2,009 puan) tarafından
Hic zannetmiyorum cunku gidersen selam dahi vermem dio vermesin gitcem sabah
(14,019 puan) tarafından
Ay onun selamına kendine kalsın bide seni mi tehdit ediyor gitme diye seni korkutmaya çalışıyor ailen ne der bu duruma
(2,009 puan) tarafından
Allah razi olsun ailemden herzmn arkamdalar ama 2 cocuk var hamikeyim ikinciye sigabilir miyim bilmiyorum kafam allak pullak ne karar vercm bilmiyorum
(14,019 puan) tarafından
Sığman gerekiyor canım başka çare var mı
(142 puan) tarafından
Hangi uygulama bende kocama indircem
0 oy
tarafından
Arkadaşlar gaza getiren mesajlar atmış sana.eviniz size aitse o anasının evine gitsin canım.degilse de sen ailenin yanına git.esinin size kirada da bakma durumu varsa gene evden giden o olsun.seni ciddi ciddi aldatmış,imkanların varsa boşanmak en doğrusunu ama iyi düşün ,fevri davranma evinde olsa da eşine asla yüz verme aklında evliliğin bittiğini göster ona bence.
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Smdi benim anlamadgm esin kaç yasnda bide 2ci bebegn geliyo bukadr abartma cnm kendini uzme sonucta senin o varip baskasni almamis hamilesin diye gitmistir erkegide anlmk lazm
(1,475 puan) tarafından
Arkdslarni götürmemismi ben öyle anladm ne grubu yaw
tarafından
Ergen bebelerle gitmiş o...bu  sormuş kaç kişisiniz diye de
(3,053 puan) tarafından
Yalan borcum yok bende neyse o ne demek ya canım sen nasıl bir zihniyet yasiyosun bacım kocan seni aldatıyor mu merak ettim gerçekten çok normal bişey gibi karsiliyon acaba alıştın mi diyicem ama
(1,475 puan) tarafından
Keşke aldatsa emin ol buralara gelip tanmadgm insanlara kocami anlatmazdm çünkü kimse burda kimseyi tanimiyo burda bna kimse yardmcı olamaz ve beni 1ci esim aldatti ve bosandim ben
(549 puan) tarafından
Yanlıs anlasılma olanılr herkesn hakkında hayırlısı
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm ya kafanı topla bı ama affetme en azından hemen değil terbiyesiz cahil insan ona öyle bı ders ver ki senin ayağına köpek olsun eline fırsat geçmiş yapp
0 oy
tarafından
Onların gittiği kadının telefon nosu ne arıyor onda ? İkincisi sen bu olayı nasıl öğrendin ? Üçüncüsü esin 18 yadindakilerle mi takılıyo
0 oy
(774 puan) tarafından
Milli olmuş demek ilk yaptığı zaman denir diye biliyorum geçmişte mi yapmış şimdi mi hiç bişey anlamadım 
0 oy
(238 puan) tarafından
18 yasndamı gitmiş 
(2,972 puan) tarafından
Hayır 18 yaşındaki arkadaşlarını götürmüş
(238 puan) tarafından
Yuh ya valla cnım allah yardımcın olsun ama cok pıs bısı :(

İlgili bir soru bulunamadı

378,352 soru

11,324,945 cevap

34,776 kullanıcı

...