0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından

image

image

Nasıl guvenicez krase güven yok bakıcıya güven yok sen bize fazla para versen ne vermesen ne çocuk güvende olmadiktan sonra 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,449 puan) tarafından
Kurban olurum ya bi çocuklara bi ağzı dili olmayan hayvanlara birdeeee kadınlara şiddette bulunanları bu dünyadan yok etmek lazim 
-Reklam-
0 oy
(332 puan) tarafından
Aynen öyle bende şimdi o habere bakıyodum napıcağımızı şaşırdık kimseye güven kalmadı
(1,219 puan) tarafından
Aynen bunu yapan kadın bide bu nasıl kadin hicmi vicdan duygusu yok hicmi çocugu yada yiğeni yok çocuğu oyuncağa çevirmişler allah bildiği gibi yapsin
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Millet şeytan olmuş hic bilmiyorum nasil güvenicegemizi valla cok zor
(1,219 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bunları
0 oy
tarafından
En iyisi çocuk gelişim sertifikalı olup evde öğretmenlik yapmak ne dışarı salabiliyoruz ne okula yollayabiliyoruz dünya çığrından çıktı
(1,219 puan) tarafından
Aynen bide dönmüşler 3 çocuk yapın bu,devir eski devir değil ki eskiden sabah salarmışlar akşam eve girermiş çocuklar şimdi elini bile bırakamıyoruz kapının önünde yap demeye gelince güzel ama böyle insanları ilk,önce çözüm buldularsa ondan sonra desinler
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Elleri kırılsın ben kimseye guvenıp de cocugumu emanet etmem Allah annemi basımdan eksik etmesin ona emanet edecegım artık calısırken
(1,219 puan) tarafından
En mantıklısı bi cnm ben uzun bi süre düşünmüyorum biraz büyüsün eve iş alcam evde yapcam şimdi küçük sonuçta
0 oy
tarafından

koli bandıyla ne yapmışlar kız çocuğa kalkan eller kırılsın annenin babanın bile dövmesi  suç ken bu öğretmenlere ne oluyor nerden geldi bu öz güven:'(

(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm almasınlar böylelerini kreşlere
tarafından
aynen canım bide doğru düzgün ceza bile verilmiyorki
(1,219 puan) tarafından
Aynen aynen en iyisi kendimizin bakması her kez çalışırsın 1 sene sonra diyor ben güvenip babaannesine baktirmiyorum bide kresemi vercem oldu ac kalırım daha iyi dedim annem zaten yorgun çalışıyor kaç senedir bu sene son dedi artık içim almıyor dedi ben şimdi nasıl diyim anne bak diye diyemem ki zaten dinlenmek için bırakıyor kafasida almıyor artık çocuğu hani bir iki saat ilgileniyor saolsun ama onda bile bunalıyor nekadar belli etmesede anlıyorum
tarafından
iş dediğin herzaman olur canım ama evlat bir tane oluyor rabbim acılarına uğratmasın
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm yokluklarini göstermesin rabbim
0 oy
tarafından

evet ya artık kimseye güvenilmiyor insanlar çok kötü ne yapacağımızı sasirdik:angel:

(1,219 puan) tarafından
Masum görünümlü,şeytanlar çünkü elleri kırılsın öylelerinin,
tarafından
Amin canım amin Allah cezalarını versin
0 oy
tarafından
Of offf bu tür haberleri görünce hepimiz çok üzülüyoruz ama ben 2 kat daha çok üzülüyorum. Çünkü mesleğim bu ama ben meslek olarak görmüyorum. Meslek yaşam sürdürmek için, para kazanmak zorunda olduğun için, iş yapmanın adıdır. Ben ise bunun için yaşayıp para kazanıyorum. Yani evlendiğimden beri kazanamıyorum ama tekrar çalışabilmek için ayları sayıyorum artık çok özledim. Ama bu tür varlıklar malesef her yerde...Haram olsun o çocuklardan kazandığınız paralar size. Nasıl vicdandır bu,parasını yemesen dahi bir çocuğa koli bandı vs işgence fiziki veya psikolojik nasıl uygularsın öğretmen adı altında. O çocuk bundan sonra tüm öğretmenlerinden korkacak.. oysa ki mesleğinin farkında olsaydı o mahluk, o çocuğun ömrünce unutamayacağı tek öğretmeni olarak kalacaktı.. Ahhh ki ne ahh... 
(1,219 puan) tarafından
Senin gibi aşkla yapanlar var ama malesef içinde çürükler çıkıyor yazık çocuğa hayatı boyu unutamiycak bi olay

İlgili sorular

+7 oy
20 cevap 903 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kekik4 (2,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 338 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,127 göst.