0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hayırlı günler dilerim hanımlar.    

Koraspin  Feremat.    DECAVİT HAP KULLANİYORUM.  

AMA DECAVİT İ NE ZMAN KULLANSAM AFEDERSİNİZ AMA BAĞIRSAKLARIM HAREKEKLENME OLUYOR VE WC DEN ÇIKAMIYORUM.  SABAH İCİNDE COK MİDE BULANTISI OLUYOR O YÜZDEN YAZMADAN 3.4 SAAAT ÖNCE ALIYORUM.  AMA DUN GECE 7 KEZ LAVABOYA KALKTİN Bağırsakların sesi dışardan eşim duyuyor bana bakıyor tuhaf oluyorum.  Şuan bile karın ağrısı ishal var Akşam üzeri geçer gibi oluyor. Ama ilacı alınca yine başlıyor 

Kullanmasam sıkıntı olurmu. Pazartesi kontrolum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım doktorunla görüşsene ulaşma şansın yok mu

Gynoforen içiyorum bende sabah kahvaltıdan yarim saat önce bazen miğde bulantısı yapıyor ama doktorum normal dedi 
tarafından
Amin. İnşallah Allah razı olsun cnm bu son şansım bu bebeğime de birşey olursa daha anne olma şansım yok rabbim inşallah sağlıcakla kucağıma alırım
tarafından
Amin canım amin inşallah duacınim
tarafından
O bıyıklı ya gittim cnm 200 lira da muayneye ücreti aldı dosyamı inceledi.  Paramı iade etti boşuna  bu şekilde para dağıtma dedi çünkü acil birşey olsa özel muayneye de yatış mümkün değil boşuna paranı alırım başka bir şey olmaz dedi
tarafından
Anladım canım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.  Sağlıkla sihatle kavuş yavruna
Duacinim elimden daha fazlası gelseydi keşke
tarafından
Allah razı olsun ❤️ cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorunun numarasi varsa bi sor istersen . Rahatsiz ediyorsa kullanma ben kullanmazdim besinlerden almaya calis .pazartesiye kadar
tarafından
Ozeldeki doktoruma yazmaya yüzüm yok biraz devletteki ne de ulaşamadım. Cnm
tarafından
Para veriyosun canim yaz biseymi oldu
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım yan etkileri zaten ya kabızlık ya da ishal eder sen prospektüsünü oku bi canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
21 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bukeeettt (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 270 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seymenn (1,051 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 105 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.