0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kaynanam dün dediki bana ben bugday alip kaynatirim sende dagtirsin tamam dedim ama akşam tekrar aradi ve dediki ben vereym bugdayini sen ananla kaynat benim isim var dedi

Bende anneme dedim annemde dediki ben onun verdigi bugdayi kaynatmam kendm alip kaynatirim sende sakin alma dedi

Çunku kaynanamlar ogluma kendi istedikleri ismi verdi ve 5 krş para vermediler üstune annenler besik alcakmi diye sorup durdular besik aldi ailem bi allah razi olsun demediler

Oglum dogdu dogali ogluma hicbsey almadilar

Hastane işi olsun kendi babam goturuyor hep kaynatam hep kahvede oluyor arabasi var onunda yani ban gram faydalari yok

Acil işim olur kaynanamin hep bahaneleri bitmez bebegi birakcak yerim yine kendi annem olur 

Sizce napaym annemin dedigi haklimi

3 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Markette 3 yada 5 tl bugday sen al annen yapsin kayınvalidenin isi varsa
(5 puan) tarafından
Haklisin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annen haklı, bence eşinle çözmen gerek bu konuları kayınpederim 2 dk uzaklıkta işi olursa asla demem gel beni götür bunu yap şunu yap eşim den isterim gidemezse kalır 
(5 puan) tarafından
Eşim kendisi diyor babamla git diye cunku kendisi yok yanimda disarda calsyor
0 oy
tarafından
Öyle yapanın çok olsa 10 liralık bugdayinida almam günü gelir onunda lafını eder ben aldım diye 
(5 puan) tarafından
zaten diş parasi vermemek icin bugdayi alip cikcak  aradan

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 520 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

384,743 soru

11,508,697 cevap

35,165 kullanıcı

...