0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Agdaya gidemiyorum malum korona var ve çokta utanıyorum agdaya gitmeye neyse ben çıktıkça tüy dökücü ile alıyorum olurda biraz uzamısken gidersem ayıp olurmu doktora ebeye falan ya korkuyorum bu durumdan kafama takılıyor hazırlıksız yakalanan varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından

Benim içim rahat etmezdi hamilelik boyunca hep ağdaya gittim ama sonuçta sezeryan oldum orası ayrı :D

(131 puan) tarafından
Yani bende alıyorum ama olurda az bişey bile çıksa utanırım yani
(489 puan) tarafından
Sen böyle deyince aklıma izlediğim bi video geldi yabancı kadindi ve nasil di iyyyyy öylece gelmis onlar hic dert etmiyor emin ol az birsey olsa bile ebeler bunu bilir sonucta agda ile alınabilmesi için bi zaman geçmesi lazım yani uzunluk :))) ayiplamazlar emin ol ;))
(131 puan) tarafından
;)))))) bencede ama ben temkinliyim şuan :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuaföre git için kafan rahat olsun 
(131 puan) tarafından
Korona var evden çıkmıyorum kuaför zor
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Yani her ihtimale karşı temiz tut ne olur ne olmaz.

(131 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum da işte inşallah aksilik olmaz
(3,921 puan) tarafından
Ya insan haliyle utanıyor ama temiz gitmek iyi sende utanmazsin. Kadın olmak çok zor
(131 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(248 puan) tarafından

Tüy dökücü zararlı diye biliyorum gebelikte jilet kullan canım nolcak hem son ay ağdayı da onermiyorlar yap jilet git ne olacak hem sen biliyor musun o doktorlar neler görmüş dert etme bu  kadar  inşallah bebeğini sağ-salim alırsın kucağına <3

(131 puan) tarafından
Amin inşallah. CAnım benim çok teşekkür ederim
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm kuaföre git hastaneye hazırlıksız gitme bence
(131 puan) tarafından
Korona var diye çekniyorum işte kuaför zor
(1,279 puan) tarafından
Valla maskeni tak git canm ben göbeğim çıkana kadar ke dim aldım ağdayla sonra göbekten yetişemedim kuaförde devam ediyorum
(131 puan) tarafından
Anladım canım en iyisi de işte ben gidemem
(1,279 puan) tarafından
Tercih meselesi cnm
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben acil doğuma girdim 3 gün önce kuaföre gitmiştim allahtan ağda yaptırırsan iyileşene kadar rahat edersin ama jilet veya tuğ dökücuyle lohusaykende çok hızlı çıkar ben sezeryan oldum ama komple soyunuyorsun ordada muayene falan ediyorlar ağda en iyisi canım  
(131 puan) tarafından
En iyisi ağda da işte canım ben kendim yapamıyorum kuaförde korondan dolayı gidemem
(3,036 puan) tarafından
Önlemini alıp git bence olmadi mahalle kuaförlerine git dediğim gibi lohusayken onunla uğraşmazsın ben uzun süre almamıştım
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Jıletle al canım uğraşma ben her banyoda doğumuma yakın var yok aldım bigün yine duşumu alıp kontrole diye gittik o gün meğer doğumum başlamış hazırlıklı olmanda fayda var
(131 puan) tarafından
Aynen canım en iyisi bu sanırım
(3,156 puan) tarafından
Tabi niye sıkıntıya giriyosun bu kadar bide doktormuş ebeymiş onlara hiç takılmıyolar emin ol ama tabi sen kendini iyi hissetmen açısından temizliğini yaparsın... :)
(131 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(155 puan) tarafından

Hamilelikte tüy dökücü kullanmak çok sakıncalı 

Mümkün oldukça temiz tutmaya çalış 
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ben hazırlıksız yakalandım aniden sancilanp başka hastaneye gidince yapck birşey yok utndim biraz ama önemli olan sağlığım di 
(131 puan) tarafından
Aynen canım insanlık hali tabiki olabilir yani ama her daim hazırlıklı olayim ben
(3,769 puan) tarafından
Ben olmak com istedim ama bir türlü iki adımlık nrml odaya almadlr beni 3gun boyunca hep sancım vardı çünkü thlliye atmamak için izin vermediler bende öylece mecbur kaldım

İsterdm ama hazırlıkli olmak ama erken doğum oldu benjm kiz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
18 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,470 cevap

34,866 kullanıcı

...