0 oy
104 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (723 puan) tarafından

Kızlar benm saçlarım biraz seyrek canlansin istiyom .kazıdım biraz faydası oldu .başka ne yapabilirim önerisi olan  var mi :)

4 Cevaplar

0 oy
(406 puan) tarafından
Isırgan otu birebirdir canım kaynat suyuyla saçını durula çık
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından
A101de mavi sac bakim yagi var cnm haftada iki kere sacina sur bir saat beklet yika super bi urun sacim yandi boyadan suan kullaniyorum fayda etti bide yogut zeytin yagi yumurta karistir maske yap sacina oda cok iyi geliyorr denenmis tariff
0 oy
(231 puan) tarafından
Syoss şampuan var gürlştryo dökmyo. Duşa girmeden 10 dk önce zeytin yağı da süre bilirsin cnm bnde öyle ypyorm çok faydası var 
0 oy
(806 puan) tarafından
Eczaneden bepanten vitamini ampul al sampuanina iki tane kır karıştır kullan her banyo da. Bide ayda bir kez de bepanten ampul ve zeytinyağı karıştır saçına maske yap banyodan önce 45 dk beklet sonra banyo yap. Aşırı iyiii fayda göreceksin benim yeniden minik minik saçlarım gelmeye başladı. Çok şükür diyorum. Yeğenim eczacı denenmiş tariftir ☺️❤️
(2,014 puan) tarafından
Bende eczaneden bepanten, bemiks ve evigen diye ampul almıştım badem yağıyla karıştırıp saçıma bakım yapıyodum gerçekten bebek gibi yumuşacık yapıyodu
(806 puan) tarafından
Ben tek bepanten ampul kullandım.ona rağmen etkili oldu çok şükür inşallah düzelirim benim de saçlarım çok aşırı döküldü kel kalacaktım yeni yeni kendine getirdi diyebilirim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
27 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bakiderya (1,208 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
3 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
23 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 121 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (720 puan) tarafından soruldu

380,959 soru

11,405,262 cevap

34,943 kullanıcı

...