0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizim dogdundan beri anne sutu almadi 1 yas 6 ayina kadar devam sutu verdim.sonra kendisi ustemedi. kizim 1 yasinda gebe kaldim .

yani dogdundan bu yana geceleri kalkiyorum 2 bucuk yildir.

oglum 6 aylik ayni sekilde .kisaca once kizima sonra kizim istemedi bir kac ay sonrada dogum yaptim o gunden beride ogluma kalkiyorum.birazcik yoruldum .2 bucuk yildir her gece kalkiyorum.oglumda 1 yas 6 aya kadar icerse 4 yildir her gece kalkmis olucam :)))) 

sorum su siz ac yasina kadar gece sut verdiniz.

ve suan kizimada sut veriyorum inek sutu.gunduzleri asla ucmez uyunca ogluna kalkdimda kizimada veriyorum sut iciyor :)) yani ilk ogluma yediriyom sora kizimda onuda yedrib uyuyorum :))

6 Cevaplar

0 oy
(307 puan) tarafından
Kızım 8 aylıkken doktorumuzla konuşmuştum. Gece beslenmesini ne zaman kesebilirim diye. Kilosu iyi sağlığı da yerinde artık geceleri beslenmeyebilir demişti. Ben de mamayı azaltarak kestim. 1 hafta sonra 10 aylık olacak 9 aylıkken bırakmıştı yani tamamen. 
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
18ayliqdi helede sud verirem
tarafından
he? biraz yoruldum men 2018 den beri her gece dururam .ndide 2021 di .kizim dogulandan beri yani. :(
0 oy
(7,199 puan) tarafından
Gece beslenmesi bence gereksiz bir şey kızım emiyor 7-8 kere kalkıyor aciktigindan değil alışkanlik edildiğinden. Sütten kesilsin gece ek bir şey vermeyi düşünmüyorum  . İnek sütünü de pek faydalı bulmuyor artık doktorlar
tarafından
suan drlar hoc bir seyi faydali bulmuyor.
inek sutude faydali diyilse artik  ne yaoak her sey zararli uster koyde olsun ister sehorde yani dogal olsa bile bi zarari cikariyor drlar.o yuzden ne yapsak bos zater her seyin bir zarari var.sorf drlar defiyi gibi onlarin onderdiyini ekmeksiz sekersiz sutsuz yagsiz da hic kimse beslenmez kaldiki cocuklar asla .zaten miz miz yediriyoruz her seyinde bir zararini cikariyor tamamen moralim bozuluyor.artik yasamak bile manasiz oldu o zararli bu zararli doye diye
0 oy
(22,070 puan) tarafından
17 aylik ben her gece kalkar veririm zayıf cunku ac uyusun istemiyom
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kızım 16 aylıkken kendiliğinden kesti gece beslenmesini. Şu an 19 aylık gece kalkarsa da sadece su veriyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
0 oy
6 cevap 105 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 185 göst.
0 oy
9 cevap 283 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,421 soru