0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba hanımlar iyi geceler sizlere sormak istediğim bir konu var 2 ay önce femara ilaç içerek aşılama yaptırdım tutmadı bu ayda yine adetin 3. Günü başlayarak femara ilaç içtim ve son adetimin başlangıcından 10 gün sonrasından başlayarak gün aşırı ilişki yaşadık ve halen daha devam ediyor bir gün olup bir gün olmuyor adet günümüde 5 gün geçti bugün test yaptım gebelik yok negatif çıktı femara ilaç kullananlar varsa ilaç bitiminden kaç gün sonra yumurta çatlıyor daha çatlamadımı acaba bilgisi olan varmı ?

Bebek tutma ihtimali varmı ?

Artık doktor doktor sıkıldım 6 senedir bıktım bu son çabalamam burası tek dayanağım gebeleri doğuran anneleri görünce inanın çok mutlu oluyorum .

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyy gülüm rabbim tez vakitte kucağını doldursun inşallah bir bilgim yok
(1 puan) tarafından
Amin inşallah isteyen herkese versin rabbim inşallah
tarafından
Amin cnm.amin
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Ben femara ile hamile kaldım 3 ayın sonunda . İlk ay yumurtam büyümedi. İkinci ay büyüdü doktor beni çağırıyordu hep haftada birkaç kere o bakıyordu büyüdü mü diye yeterli büyüklükte olunca çatlatma iğnesi oldum. İğneden sonra gün aşırı ilişki oldu . Sonra hamile kaldım . Yanlış hatırlamıyorsam adet döngümun 15. 16. Günü falan çatlatma oluyordu
0 oy
(289 puan) tarafından
Canım ben kullandım. İlk denemede oldu şükür. Ben ovitrelle çatlatma iğnesi ile birlikte kullandım. 14. Güne denk geliyordu. Çatlatma iğnesinden 14 gün sonra test yaptım pozitifi gördüm. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (385 puan) tarafından soruldu

384,915 soru

11,512,829 cevap

35,174 kullanıcı

...