0 oy
1,298 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar Ben 20  günlük evliyken eşim askere gitti askere gitmeden 1 gün önce ben hamile oldugumu öğrendim eşimle severek ve cok zorlu yollardan gecerek evlenmiştik.

Eşim askerdeyken beni aldatmış askerden geleli 5 ay oluyor bunu nasıl öğrendim eşimin can ciğer bir çocukluk arkadası var ve benim kız kardesimle evli kız kardesime söylemiş ama bana söylememesi gerektiğini yuvamızın bpzulıcagını falan söylemiş her neyse bir ara eşimle bosanma asamasına gelmiştik ve kız kardesim bunu bana söyledi ve ben o an yıkıldım resmen.. Ama eşim askerden geldikten sonra işte arkadasın o sadece askerde takılmalıktı ben karımı seviyorum falan demiş telefonda 2 3 kere konusmıs ve 1 kere cafede buluşmuşlar bu kızla

Benim çok zoruma gitti kızlar ben hamileyim senin cocugun yasıyorum günlerce telefonda bekledim 1 msj 1 arama geceleri yatmadım karsılıgı bumuydu çok üzgünüm ama bunu eşimde anlatamam ya yalanlıcak ve babamın evine gidip bosamadıgım için ha bu bunu yuttu bir daha aldatsam birdaha yutar gibi düşünmesin DİE ona söyleyemiyorum ama eşime karsı cok fazla kırıldım ama o bunu bilmior hiçbirşey olmamıs gibi davranıyorum ama içten içe kendimi yiyiyorum babamın evine gidemem 2. Evliliğim akrabalarım pisliğin önde gideni annemin o ağır laflarını duyacağıma ölürüm daha iyi yani bunu nasıl pskoljmdrn atacagım bilmiyorum. Bebeğim var kendimi mal gibi hissediyorum ama eşim beni seviyor yani bunuda biliyorum ama gram güvenim yok 

27 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Güven bir kere kırıldı mı bir daha eskisi gibi olmaz. Bir şey yapamayacaksan dusunmeyecek kendini uzmeyeceksin başka ne denilir ki
(47 puan) tarafından
Çok haklısın ama içimden yakın davranmak da gelmiyor ailemde sahip cıkmaz
-Reklam-
+1 oy
(395 puan) tarafından
Bence söyle ki anlamadı yuttu ne güzel diye birdaha yapmasın ima et en azından ne haltlar yendiğini biliyorum sen dua et bu çocuğa fon de alttan alttan tehdit et ve korkut
(395 puan) tarafından
Ciddiye almıyordur seni hafife alıyordur aile durumlarını da biliyorsa çok ciddi konuş yada hiç yapmadığın bir tavır takın boşluğa düşsün sürekli kavga eden biriysen etmeyerek sakince konuş suskunsan şiddetle konuş
(47 puan) tarafından
Eşim 1 evin 1 oğlu maddi durumları cok iyi maddi durumu batsın inşallah kendisi hemşire g*t 1 karıs havada evet beni ciddiye almıyor 2 evliliğim biliyor ailemin sahip cıkmkcagnı bebeğimin oldugunu biliyor beni seviyor gibi davranıyor seviyor dicem ama kendimi kandır ** biliorum ona nasıl davranacağını bilmiorum
(395 puan) tarafından
Sende başkasıyla olabilecek bir edada ol bence o hava yaparsa sende yap ne kadar kendine saygın olursa onunda sana okadar olur asla saç baş yapmam makyaj vs topuz normal giyinirim eşofman hatta gezmeye bile gitsem çocuğum da var ama tavırlarım yüzünden beni hafife alamaz ben ailem bana bakar demem ben kendime bakarım her türlü sen rahat ol derim böyle eltim de çok bakımlı benim aksime hatta ama duruş yok onda da aldatıldı maalesef hep kendi ayaklarımın üstünde dururum tavrı sergile
(47 puan) tarafından
İşte bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bacım
(395 puan) tarafından
Bak sana tek tavsiyem o gelince mesela işten aynaya bak misal yada kendine yakışan birkaç şey giyip git bakkala markete vs ye hiç yapmadığın birşey yap mesela ona batıcak sana ne oldu ya böylesin derse de insanlar değişir zevkleri vs vs diye sık ne anlatırsa gülümse geç çok fazla muhatap olma çocuğunu annesi güzel diye sev mesela kendine sürekli de ki çok mu iyiyim ya de kendini övdükçe değişirsin
+1 oy
(4,661 puan) tarafından
Neresinden bakarsan bak içinden atamazsın Allah sabır versin 
(47 puan) tarafından
Aynen atamıyorum
0 oy
tarafından
Yüzüne vurmalısın bunu ben ***** değilim attığın adımdan haberim var ayağını denk al diye söylemelisin ze
(47 puan) tarafından
Söylesem bosanma ya kadar gidecek iş ailemde sahip cıkma
tarafından
Boşanmak istemiyorsan konuyu çok uzatma sadece uyanık olduğunu anlasn
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sabrınıza hayranım ben çoktan paralamıştım. O arkadaşına da fazla güvenme madem yemişler bir *** orda burada anlatacağına kendi arkadaşına yapma sen evlisin eşin bekliyor deseymis
(47 puan) tarafından
Demiş ses kaydını dinledim
(8,081 puan) tarafından
Ne diyim ki canım rabbim yardımcın olsun iyice düşün öyle karar ver ama alttan alma ezdirme kendini
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ne diyecegimi bilemiyorum Rabb'im sabır versin
(47 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Benmde 2ci evliligm seni çok iyi anliyorum sagdce laf arasnda sorablirsn esine ancak öyle ogrwnirsn eşinden 
(47 puan) tarafından
2. Evlilik olması gercekten zor bisey olsa gitsen gidemiyorsun kalsan kendini yiyip bitiriyosun
(1,475 puan) tarafından
Hemde nasıl benm 1de oglum 1ci evlilikten ben bekar biryle geldm oglumla yeri geliyo evde soğuk havalr esiyo 7yil oldu evleneli sen laf arası ilistr lafı
(47 puan) tarafından
Benim cocugum yoktu bende bekar biri ile evlendim ondan cocugum oldu
(1,475 puan) tarafından
Benden sanslisn sen cocgun olmadan ayrılmışn
(47 puan) tarafından
Aynen benim ilk eşimde idi sorun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayıp etmiş ne denilir bilemedim ki
0 oy
tarafından
Eşin kendini aldatmış sana hiç bir şey yapmamış. Ne o bu yaptığıyla yükseldi ne sen alçaldin. Yapan kendine yapar
(47 puan) tarafından
Evet haklısın ama cok üzüldüm üzülüyorum
0 oy
(617 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin canım bebeginde varmış  eğer seni seviyorsa affet inşallah tekrar etmez böyle birşey  bir kere konuş  eğer böyle birşey tekrarlanirsa asla affetmem de niyetini ciddi olduğunu anlasın ama sürekli başına kakma canim
(617 puan) tarafından
O zaman bilmemis gibi yap asla bildiğini belli etme canım sen annesin biraz daha dayanikli olmak lazım Allahım sabır versin
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim içini ferahlatsin insallah
(47 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(570 puan) tarafından
Ne denir ki böyle bir durumda arkanda kimsende yok para biriktir çalış ayaklarının üzerinde dur ve sonra boşan
(47 puan) tarafından
2. Evliliğim bosanırsam benim acımdan kötü olur
(570 puan) tarafından
O zaman yutcan bacım ne dönebiliyosun ne boşanabilirim diyorsun kendini yemicen o zaman suscan oturcan ama büyük konuşmak istemiyorum benim başıma gelse dedigim gibi para biriktirirdim sonra kurtulurdum el bu iki gün konuşsun üç gün konuşsun elin dediğine bakarsan herşeyde laf ediyor sonra evlerine çekiliyorlar eee bunları yaşayanda sen oluyorsun
0 oy
(568 puan) tarafından
Bende hamileyken elif yazılı tesbih buldum içime attım sonra üzülmekten bitap oldum söyledim eşim inkar etti senin pisikolejin bozuk dedi git ananda kal kafan yerine gelsin dedi ama biliorm hala aklının o kızda olduğunu Mahallesi'nde oturuo bide ne zaman oraya gitsek balkona cikio hep annesi gilde hafta sonları nasıl canım yanio anlatamam ama napim gidecek yerim yok işte 
(568 puan) tarafından
Bende yemin ederim evlenmeden sattım arabamı çeyiz almak için ailem ikinci evliligim die bişey yaomadi şimdi afedersin bı s.. tr lik hakkim var takım da kalmadı
(47 puan) tarafından
Benim takımı da kaynana almıs saklıyor düğünden düğüne verior
(568 puan) tarafından
Bı tarafına yama yap deseydin
(47 puan) tarafından
O kadınla uğrasışmz
(568 puan) tarafından
Boşver ya Sultan Süleyman ne götürdü
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Canım benim durumun çok zor ne diim Rabbim içini ferahlatır inşallah dua et herkesin imtihanı farklı zor olacak ki imtihan olsun Allah'a emanet olun 
0 oy
tarafından

Rabbim yardmcn olsn 

Içine atma yüzüne vur bi daha o hatayı ypmsn 
Güven kırıldı mi eskisi gibi olnmz ona yakın sıcak davranamsn kuzm
0 oy
tarafından
Bende yaşadım aldatıldım gidemedim babamin evine aslinda sahip cikarlardi da uzulsunler istemedim bide milletin agzi malum ama anasindan emdigi sütü burnundan getirdim valla benim simdi etrafinda gozum kulagim var kaynanama resmen rest cektim senin oglun bidaha yapsin bak ben neler yapiyorum beni sahipsiz sanmayın sizi bütün köye rezil ederim canım glumun soyadını bile degisirm dedim 
(47 puan) tarafından
Kız benim koca cok değişik Bi ara kavga ettik bana dior gir cocugun babasının adını değiş kimlikte bşde nasıl anasından emdiği sütü burnundan getirdin benimki ben gitsem Allaha dua eder
tarafından
Valla cnm benim esim abisinden aşırı korkar ki butun aile korkar onu aradim geldi gorumcelere gelsi ben bi icimi döktüm bunlara seytanliklarini anlattim kaynım sok ben ne dediysm haklisin dedi valizimi getirdm gidiyorm sen goreceksin donuna kadar alcam senin seni rezil edecem dedim gerek is yerine gerek butn akrabalara kaynım resmen yalvardi bana evimi degiseksnz dedm tam dediler benim abim avukat bide bizim aile asiret cnm kocami 1 hafta eve almadim ne halin varsa gör dedim 3 gun kiz kardesinde kalmis 4 günde arabada yatmis eksigim falan olsaydi sagolsun kaynim hallederdi en sonda gorumceler de seutan malum kaynanayi bildigin tehdit ettim simdi laf edemiyolar benim koca abisiyle amca oğluyla ayni yerde calisiyo e bunlar durumu biliyo zaten biraz gec kalsa hemen kaynimi arar sorarim sagolsun bana kayinbabalik yapiho resmen esime hep derim baban kayinbabam degil abindir diye cok yardimci oldu bana
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Arkanda sana sahip çıkacak ailen olsaydı 1 dakika bile durma boşan derdim. Ama olmadığı için saf rolüne bürünüp içine atacaksın. Ve ömür boyu da güvensiz yaşayacaksın. Sadece çocuğunu düşün 
(47 puan) tarafından
Aynen haklısın
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Eğer gidecek yerin yok iş boşanmaya gitmesin diyorsan bundan haberin olduğunu belli et kocana. Burnunu sürt ki bidaha yapamasın. Bidaha olursa neler olacağını bilsin. İçine ata ata sana dert olur. O haberi yok bir şey olmuyor zaten diye bidaha yapmaya bile yeltenir Allah korusun. Ne demek ben takıldım o kızla karımı seviyorum. Allah'ım sana ferahlık versin,yardımcın olsun inşallah.
0 oy
(867 puan) tarafından
Ah o akrabalar yok mu ahhhh. Onlar yüzünden zaten hayatımızı istediğimiz gibi yaşaamıyoruz.  Canım gelelim asıl meseleye Allah yardımcın olsun öncelikle. Ama.niye eşine söylemiyorsun ki konuşursanız bi belki her şey yoluna girer 
(47 puan) tarafından
Konussa bile ben aldattım dermi
0 oy
(489 puan) tarafından
Utandir onu bi gun kahve yap bi konu ac aaa neler yazıyorlar sayfada hayatim de kızın esi aldatmış severek evlenmisler birde kadin hamileymiş de ona okuyor gibi yap arada yuzune bak ama şükürler olsun sen iyi ki hayatımdasın boyle bir şerefsizlik asla yapmazsın de . Bebegimize ve bana ihanet etmezsin zaten de . Aldatma hakkında konusun bakalim ne diyecek . Utanır belki Allahtan korkar da tekrarlamaz inşallah ⁶
(47 puan) tarafından
Bu dediğin mantıklı yaparım konusurum ama kalkıpda bende seni aldattım demezki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 166 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 170 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 581 göst.
0 oy
34 cevap 640 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu

381,374 soru

11,417,717 cevap

34,970 kullanıcı

...