0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (992 puan) tarafından

Kizlar normalde 29+2yim 28+2vikti ölçümleri iyi haftasiylanuyumlu dedi ama bilemedim  coknuzuldum geri toplarlarminnormalde hep iyi gidiyordu:(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Toplanir merka etme
(992 puan) tarafından
Inşallah sagol
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kafana takma hicbir seyi inan değmez.bebeginden daha değerli değil hicbir sey. Stres çok etkiliyor
(992 puan) tarafından
Inan 1.5 haftadır kıçımın üzerine oturamadım  öyle ee haliyle tepki verdi
0 oy
tarafından

BİŞEY diyimmi hiçbişey olmuyo benimkide 2 hafta geriden gidiyo du normalde olması gereken doğuma girmeden önce 38 di ama 37 olarak görünmüş dü bir hafta düşmüş ama doğdu bişey olmadı sadece solunum sıkıntısı vardı 12 günde toparladı şimdi 4 aylık olacak 

(992 puan) tarafından
Allah bağışlasın canim çok sagol
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Toplar canım hiç merak etme. Olur arada öyle. Bazen ölçümleri bile yanlış yapabiliyor doktor. 
(992 puan) tarafından
Allah razı olsun  kuzum
(7,118 puan) tarafından
Rica ederim canım. Stres yapma  bebeğin de etkilenir .
0 oy
tarafından
Stresle ilgisi yok canım bebeğin gelişimi ile ilgili 2 hafta ileri yada geriden de gelebilir Normal herkeste çıkıyor
(992 puan) tarafından
Normalde ileri çıkıyordu cunki hiç bukadar fark etmeoisti en fazla 3 gündü
0 oy
tarafından
Doğuma kadar yakalar canım düzelir bence merk etme ilk başlarda benm kızıma da geriden geliyor demişlerdi sonra da ileriden gidiyor dediler son haftalarda 
(992 puan) tarafından
Kız kilosu vs 30 hafta kendi 28 bem anlamaidm nasıl biseu
tarafından
Ultrason olcumlernde olabilir bazn canm dedgm gbi doğma kadar düzelt bence
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Benimki de 1 hafta geriden geliyor diğerleri de öyleydi :) üzülme bosuna :) 
(992 puan) tarafından
Allah razı olsun canimm
0 oy
tarafından
Toplanır csnım canını sıkma stres yapma 
0 oy
(477 puan) tarafından
Bende ölçümlerim hep geri cikiyo baş çevresi 1 hafta latin çevresi be kilosu hep iki hafta geriden geliyo 26 hafta 3 ken 23 .5 cikiyidu 24  2 cikiyo du bu durum benide üzüyo ilk kizim hep ilerdeydi 2 hafta buda böyle geti olunca uxuluyo insan
(992 puan) tarafından
Geç döllenmiş olabilir canım doğum tarihini değiştirdi mi
(477 puan) tarafından
Doğum tarihi olarak bana hiç bir şey soylemiyo doktor programda 2 mayıs gözüküyo ama usg de haftalarına gore tarih yaziyo 23 çıkan yerde.13 mayis 24 yazan  yerde 8 mayıs seklinde
0 oy
tarafından
Canım benim kızımda gerideydi hatta 2 hafta falann gerideydi şimdi 20 aylık şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık canını sıkma canım 
(992 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sadece haftası öyle kilosu vs çok iyi geç döllenme belki
0 oy
(117 puan) tarafından
Canim hic stres yapma. 3 4 hafta geride olmadikca doktorlar ciddiye bile almiyorlar. 1 hafta geride olma cogunlukta cikiyor zaten. Hic problem edilecek bir sey degil. İcin rahat olsun.
(992 puan) tarafından
Çok sağol kzuum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Senakorkmaz27 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 194 göst.

382,621 soru

11,455,177 cevap

35,031 kullanıcı

...