0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
digunca anne olan idada kalir buyu ce baska bir odaya gecirmek icin bi odaniz varmi? olmayanlar nnapiyorsunuz peki kac yasina kadar ayni odada kaldiniz ?

14 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Kızım 7 8 aylık olana kadar ana dizinde yanımda yattı 8 aydan sonra odasını ayırdım şuan 2 yaşında odasında yatiyo 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayrı odası var kuzum 18 aylık şu an ama ben 3 4 yaşına kadar ayiranilecegimi düşünmüyorum herkes ayır diyor ama gece kalkar ne bileyim klozete elini sokar mutfağa gider bişey yer boğazında kalır cami kapıyı açar ne bileyim çok korkuyorum 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Henuz yok malesef evim 1+1 insallah nasip olursa evimi yapinca olucak.odalari kizimin mobilya besigi var orda yatiyo oglumunda kucuk besigi var onda suanlik idare ediyoruz ins en kisa surede kurtulurux valla 
tarafından
insAllah gonlunuzdeki gibi bi eve gecersiniz
0 oy
tarafından
Var cnm oğlum kendi odasında uyuyo kızım da olacak da bir süre yanimda uyur sonra ikisini bi odaya alirim
tarafından
insAllah kuzum
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(496 puan) tarafından
Suan 8 aylık oğlum evet oda var ama henuz boş inşallah yazına yapıcam odasını o zamana 1 buçuk yaşında olur ayırmayı düşünüyom yazın
tarafından
insAllah
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Henüz ayrı oda yapmadım kızıma. 1 yaşında yatağımın yanında köşk gibi bi yatak yapmışım orda rahat rahat yatar :) 2 yaşından önce ayırmayı düşünmüyorum 

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bizim odamız vardı aldık oda kış çıksın 7 aylık olacak ayıracağız inşallah 
0 oy
(874 puan) tarafından
Oğlum 5 yaş kızım 7 aylik ayrı odaya yatırdım ikisinide kızımı alsam oğlum da gelir izin vermesem başka sorunlar çıkar diye yanıma almadım ama hemen yan odamda odaları ben devamlı iki oda arasında gidip geliyorum :) 
0 oy
(879 puan) tarafından
Yok kızım 9 aylık bir aya kadar bi oda yapacam kızıma odasında uyutacam inşallah 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Oğlumu 6 aylıkken kizimida 9.5 aylıkken odasında yatırmaya başladım 
0 oy
(880 puan) tarafından
Oğlum iki yaşında mobilya beşiği var odamda gomme duvar yeri var orda yatıyor küçük oğlumda yatagimin yaninda park beşik aldik orda yatıyor ayri oda yapma şansım uzun bir süre yok büyüyünce senin gibi ne yapacağımı bilemiyorum hatta bazen ayni yatakta dördümuz yatıyoruz besiklerinde yatmak istemiyorlar
0 oy
tarafından
5 ayina kadar sepet beşikte yatti yatak odasinda sonra kendi odasina gecti 10aylik kendi odasinda uyuyor 5aydir
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Biri yanımda yatıyor diğeri ayakucumda beşikte yatıyor ayırmak istiyorum ama tek beşik varve maddiyat yok 
0 oy
(119,496 puan) tarafından
8.ayda odayi ayirdik biz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 254 göst.
5 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (10,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
12 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.

381,223 soru

11,412,440 cevap

34,956 kullanıcı

...