0 oy
717 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (417 puan) tarafından
Takıntı yaptım herhalde saclarm popomun altina kadar geliyor bayağı bir uzun. Saçlarım da düz ve ince telli. Dökülüyor yere haliya filan tek tük gördüğüm zaman çıldırıyorum her yeri tekrar süpürmek geliyor içimden o yüzden hiç acmiyorum hep bağlı her gün de ev supurrm silerim. Evimde gorumcem yada başka biri geldiği zamanda hiç rahat edemiyorm geçen hafta bizde kaldı cokta severm kendisini saçları açık duruyordu bir şey diyemedim fayansda kanepelrn üstünde saç gördükçe deli oluyorm. Esimin bile saçı dökülüyor yastigina onuda sevmem hiç. Sizde öyle misiniz ya hep toplu mu durur saçlarınız. Arada bir acayim istiyorm eşim açık sever saclarimi ama duramam geri toplarm

21 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ahhahahha sen ben misin?
(8,081 puan) tarafından
Yok ben eşimi de lazere goturcem artık son çare :D
(417 puan) tarafından
Benimki gitmez adam kıllarını seviyor:)) vücudunu isitiyorms
(417 puan) tarafından
Kiz tüm vücut mu lazer yaptrdn  :))
(417 puan) tarafından
Ayy mis gibi olur kız ne kadara yaptrdn bunun çeşitleri varmış seninki neydi kesin çözüm mu oldu kaç seansda kurtuldun. Bende düşünüyorum yaptirmayi:)))
(417 puan) tarafından
Hani kız yok ki :))
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Evime kimse gelmedikçe bağlamam valla. Hep açık. Bende yazma taktigim zaman ruhum daraliyor. Dökülürse de dökülsün rahatligimdan önemli değil. 
(417 puan) tarafından
Topluyken daha rahat ediyorum işte açınca şan her yere dökülmüş gibi geliyor deli gibi saç arıyorum bu seferde yerde
0 oy
tarafından
Kuzum hep topladigin için dökülüyor bende halının üstünde yatıp saç topluyorum her gün çarşaf çırpıyorum eşim saçımı açtırıyor bağlama diyor bir haftadır toplatmadi saçımı dökülme azaldı iyice saçın hava almadığı için dökülüyor 
(417 puan) tarafından
Kız dökülüyor dediğim de öyle top top değil 1 yada 2 tane düşmüştür bir yerlere çok da dokulmez ama o düşünce cok rhaatsz ediyor beni
0 oy
tarafından
Asla açmam yerde saç gördükçe delleniyorum sırf o yüzden kestim saçımı. Eşimin aşırı dökülüyor elimden gelse başörtü taktircam:-)
(417 puan) tarafından
Hahaha :))) bende esimin bacak killarini tokmak istiyorm. Kısaltsam diye düşünüyorum aslında bende
tarafından
Rahatlık valla gerçi ben kapalıyım o yüzden taşıyamadım uzun saç. Eşine ağda yap kökten çözüm olur :-)))
(417 puan) tarafından
Ah yaptirsa yaparm hemen.:))) bende kapalym canım eşim uzun sevdiği için saclarimi kestirmedi 6 senedir uzuyor boyum kadar olue yakında
tarafından
Benimkide hiç sevmez
0 oy
tarafından

Al bendende o kadar cnm bahsettiğin gibi benim de uzun ve ince telli dönülüyor diye çok açmam özel günlerde yada fanfinifon falan yapacaksak acarım suslenirim:D

(417 puan) tarafından
Fanfirifonda bile bağlı duruyor topuz hep:))) yataga dökülür bir yerimize kaçar diye açmiyorum  :)) uzun olduğu için mı boyle rahatsz ediyor acaba diye kisaltmak geliyor içimden ama kiyamiyorum 6 senedir makas degmedi bu saça:))))
tarafından
Hahahhahaha alemsinn kız aç gitsin benim de popoma kadar geliyo geçen keseyim dedim elim varmadı:) saçları açınca daha seksi oluyo aç bir şey olmaz
(417 puan) tarafından
Kız önceden açardm 1 senedir acmiyorm resmen esimde diyor uzun olmasinin mantığı ne kes o zaman diyor sonrada kestirmiyor kendisi uzattrdi birde bu kadar. Ay bi kere actm diyor  tee gelmiş diyor saçların dolanmis ayagima diye:)))
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Saçını  sürekli  topluyorsun  birde  baya uzun ondan dökülüyor  
(417 puan) tarafından
Kessem rahatlar miyim acaba. Dökülme de fazla yok ki 1 yada 2 tel düşer en fazla yere ama beni çok rahatsz ediyor
0 oy
(119,533 puan) tarafından
bi an kendimi okudum sanki ama bana gelen giden yok
(417 puan) tarafından
Ortak dertlermz demek ki
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Saçım uzunkenn topluyordum da saçımı kestirdim açık kalıyor
(3,107 puan) tarafından
Oluyor ama uzunkenki gibi değil tabi. Benim kışın çok dökülür saçım uzun olunca.  saç derim kuruduğu için.
(417 puan) tarafından
Kessem mı ya kiyamiyorum da ama pskilojden anca o zaman kurtulurum galiba
(3,107 puan) tarafından
Bilmiyorm senin kararın ☺️ ben sürekli kısa kullandığım için kestirdim. Hamileyken uzattım içtiğim vitaminlerden çok güzel arttı uzadı kıyamadım :D doğumdan sonra çok döküldü direkt kestirdim :D
(417 puan) tarafından
Dogumdan sonra keseyim azcik ucundan iyi akıl verdin doğum sonrası çok dökülüyor bas gelemem.
(3,107 puan) tarafından
Vala benimm bayağı azaldi doğumdan sonra kesitirince kendine geldi saçım :D
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Toplarım ya da örerim :) 

Döküldüğünden değil alışkanlıktan benim ki. Ama kuzenim falan geldiğinde onların ki aşırı dökülür evin her yeri saç olur deli olurum. Eşimin saçı ve kılları aşırı dökülür. Yatak doluyor hergün temizlerim bıktım artık kıldan
(417 puan) tarafından
Ayyyhh aynı ben esimin de bacak kılları dökülür bende deli oluyorm yolasim geliyor gece
(3,136 puan) tarafından
Aynen valla yolasım geliyor hatta bazen diyorum ağda yapim 2 ay rahat ederim :) bana kızıyor ne istiyorsun güzelim kıllarımdan diyor bide dalga geçiyor
(417 puan) tarafından
Bende dedim alalım şu kıllarını gel bak her yerden çıkıyor daha yeni süpurdm ayaga kalkma oturdugun yerden diyorum:Ddd korkusundan kalkmıyor bu seferde her şeyi ayağına istiyor
(3,136 puan) tarafından
Hahaha :)) sanki o kıllar olsa ne olacak olmasa ne olacak anlamıyorum ki :))
Çol şükür ayağına birşey istemez bir tek sabahları uyandığı zaman yatak ve çevresi çok batıyor
0 oy
(131 puan) tarafından
Hayatta açmam çok dökülüyo hemwn toplarım
(131 puan) tarafından
Bi gün gözüm döncek kazicam zaten :D
(417 puan) tarafından
Ben ensede kullandm 1 sene :)))
(131 puan) tarafından
Ben kapalıyım da ondan yapamam ya ensede
(417 puan) tarafından
O zamanlar açıktım çok rahatti kız
(131 puan) tarafından
İllaki rahat olur ya ne güzel tarama derdi bile olmaz
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim sürekli toplu da bu halde dökülüyor. Buhran geliyor bana açınca biraz fazla takılıyorsun ama 
(417 puan) tarafından
Kadınlarn ortak derdi buymus vallahi
(13,202 puan) tarafından
Ah sorma bu ara eşim de uzatmaya karar verdi süpürge elimde gezeceğim artık bantlı toz kıl toplama elimde sürekli
(417 puan) tarafından
Allah yardım etsin kiz :)))
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım seviyorum uzun saçını uzatsın o :)
0 oy
(10,459 puan) tarafından
Saçım hep toplu kızım yakaladı mı affetmiyor ot yolar gibi yoluyor çünkü 
(417 puan) tarafından
Hahhaa yerim onu.. benimde oglum yolardi küçükken:))
(10,459 puan) tarafından
Gece tepeme yapışıyor sahane uyandırma servisi :)
(417 puan) tarafından
Benim oglan direk yuzumu elliyor asee aseee diyor ne demek olduğunu bende bilmiyorum  :)) ama kalk demeye çalışıyor
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence uzun saç eğer ki hep toplu kullanıyorsan hamallık gibi yıkaması ayrı dert kurutması ayrı dert baş ağrısı ayrı dert
(417 puan) tarafından
Kız toplasan kedi kuyruğu gibi kalıyor zaten ince olduğu icin kabarık bir saç da değil. Yıkamak kurutmak hiç dert olmuyor da bir tane düşse içime dert oluyor
(3,213 puan) tarafından
Benim eşim uzun seviyor diye uzatıyorum ama gel gör ki çile gibi valla. Bir kere bağışlamak için kısacık kestirdim dünya varmış dedim. Şimdi de uzatıyorum ama aklım hep kısada
(417 puan) tarafından
Aynen bende eşim için uzattm:))). Saçlarını nasil bağışladn kiz onu anlamadm
(3,213 puan) tarafından
Kanser hastalarına peruk yapılsın diye saçım saçın olsun topluluğuna bağışladım
(417 puan) tarafından
Aa gerçekten mi çok güzel bir davranış hiç duymamıştım..
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kocam geleceği zaman salarım =)) çok seviyor saçlarımı kokluyor❤ sabah zaten  süpürüp siliyorum 
(417 puan) tarafından
1 sene öncesine kadar bende öyle yapardm.  Şimdi oda hasret saçıma ama galiba kisaltrsam acabilirm gibi geliyor
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Tülbent takarım hep 
(417 puan) tarafından
Tulbent evde alışık olmadgm için başımi agritiyor ya
0 oy
tarafından
Benimde çok uzundu doğumdan sonra kestirdim rahatladım kafam hafifledi valla kökü sende zaten 
(417 puan) tarafından
Bende karar verdim doğum sonrası kesecem vallahi
0 oy
tarafından

Genelde tokayla topluyorum benim parkeler koyu kahve yaptırmış ev sahibi ondan pek belli olmuyo sürekli tokayla toplu ama arada başım Ağriyo oyuzden açıyorum saçlarımı . Sürekli toplu olunca sacım çok dökülüyo ve başım çok agriyo ozaman :):):)

(417 puan) tarafından
Benimkiler acik renk ya evde her sey beyaz
tarafından
Benim kendi evimde de açık renk daha yeni yapıldı henüz eşyasını almadım kalmadım arada kalcam ,  ama annemlerde kremdi parkeler sürekli sil süpür yapmak lazımdı tozu kırı belli ederdi şimdi rahatım
(417 puan) tarafından
Aynen ya acik renk cok dert oluyormus tecrübe edindim
tarafından
Aynen ama iç aciyo napalim :)
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim hep toplu cnm zaten açık bıraktım mi iş göremiyorum bide yemeğe yete düşer diye korkuyorum bende renin gibiyim gırgır yada elektirikli süpürge elimden düşmüyor
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Sürekli topludud saclarm
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kirlendigi döküldüğü için değil rahat edemedigim için topluyorum 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 965 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 317 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 269 göst.
31 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Taze_anneee1 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,286 göst.
19 Ağustos 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...