0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (569 puan) tarafından
Bugun 4aylik kontrolumuz ve aşımız vardi doktora gittik geldik. Kaynana geldi sonrasinda 3aylik kontrolunde 7200mu neydi kilosu bebegimin almis eline bebegi diyorki bu ay hic kilo almamis 7500anca vardir sen en iyisi pirinç unu ver kilo alsin.ben hassas tarti gibiyimdir bilirim ben diyor. Senin hassas tartin bozulmus dedim. kilosu 8kilo bu kadar olmuş çocuğumun gelisimi cok güzel bu kadar olmus ben niye bostan yere pirinc unu veriyim bide mamada degil daha 4aylik bebege bostan yere sekerli karbonhidrat veriyim beni emiyo zaten dedim. Eee bende büyüttüm 3tane verdim tosun oldular bisiy olmas diyo bende ben senin gibi degilim olmasin tosun mosun saglikli olsun benim bebegim yeter dedim konuyu kapattim ben biraz sert tepki verincede sustu bisiy demedi Allah'tan yoksa konu uzar da uzardii

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hassas tartı mi güldürme deseydin

Başbakan gibiler valla herşeyi biliyorlar obezite mi olsaymis
(569 puan) tarafından
Kiz ne biliyim ne kadar olmasini bekliyosa artik
tarafından
Ne gerek pirinc ununa falan Masallah gayet  iyi
(569 puan) tarafından
Iste hani dese mama ver falan ama pirinc unu diyince sasirdim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda herkesin bir kaynana derdi var benim kaynanam yok belkide o yüzden rahatimdir ama ilerde bizde kaynana olucaz bizim annemizde bir kaynana ne bilim
(569 puan) tarafından
Aynen oyle ileride bizde olucaz ama bostan yere bebege bos boş karbonhidrat yuklemenin anlami yok emen bir bebege bence
(866 puan) tarafından
Ben kaynanami cok seviyordum o baska şehirde yasiyo dogum icin yanıma geldi 20 gün kaldı her gun ağladım odamda gzli gizli .gercekten yanında olmayinca tanıamıyormuşsun
(569 puan) tarafından
Kiz benim pek fazla sorunum yok yani kotu bi kaynanada degil bazen tartışmalarimmiz falan olmustir ama buyutecek seyler degil ama bazi konularda boyle davraninca hem sinirleniyorum hemde guluyorum :D
tarafından
Tamam dersiniz konu uzamaz sizi takip etmiyor ya verdinmi vermedinmi diye. Daha ilk çocugum ve erkek ilerde büyür evlenirde gelinim benide terslermi oglum benden uzaklaşirmi diye şimdiden çok düşünüyorum. Annemle babam işitme engelli ve ben gurbetde gelinim anneminde 2tane gelini var acaba yengemlerde annemi babami tersliyormu kalbini kırıyormu diye ordada çok aklim kalıyor ve üzülüyorum kaynana gelin ilişkilerine burdada çogu kişi yangina körükle gidiyor belki bu yorumdan dolayi linç yerim ama olsun
(569 puan) tarafından
Yok canim benim fazla kaynanamla derdim sorunum yok sukur ufak tefek olur onlarda oyle buyutecek seyler degil yani. Evet burda neler neler okuyoruz ama biz böyle dusunsekte kimsenin ne yasadigini bilemiyoruz ya o yüzden yorumsuz kaliyorum.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyiymiş kilosu gerek yok da komple tecrübe de reddetmeyin derim. 
(569 puan) tarafından
Ne yani bebege pirinc unu mu vereyim?
(13,202 puan) tarafından
Yoo onu demedim kilosu iyi gerek yok ama o da 3 tane büyütmüş tavsiyelerini komple reddetmeyin dedim
(569 puan) tarafından
Haaa yok canim cogunlukla akla yatan seylerini yaparim sozunu dinlerim ama bazen bazi seyleri abartiyor farkli dusunuyir onlardada çakıșiyoruz :D
(13,202 puan) tarafından
Muhakkak kendi annen de olsa bazı şeyler yeni çağa ayak uyduruyor.
0 oy
tarafından
Hassas tartı değilde milatlık kantar olabilir ☺️☺️☺️
(569 puan) tarafından
Hahahahhq ay cok guldum :D
0 oy
tarafından
Doktora gitme sen bacım bugun tartan yarın muayne de eder onun kantar bozulmuş sadece kantar degıl kafa da bozuk
(569 puan) tarafından
Hee benim doktora falan ihtiyacim yok anam tartim falan var iste nasil olsa :D bu bebekler icin d vitamini varya gunde 3damla verdigimiz onida 3damla degilde daha fazla verecekmisim 6-7damla daha iyi olurmus bide onu dedi onu yazmayi unutmusum :D
tarafından
Bacım benım omuzum agırıypr sızın docente bir sor da bana da ılac yazsın:))
(569 puan) tarafından
Ahaha geldiğinde soruyum bi :D
tarafından
Sor sor ahahaha

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 180 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 398 göst.
5 Haziran 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 127 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,052 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...