0 oy
149 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,700 puan) tarafından

image

image

nasil kızlar şimdiden doğum vakti için alışveriş yapmam lazım bu ikisi çok uygun fiyatlari evde bir sürü var ama o zamanlar çok sık pijama değiştiriliyo insan sizce nasıl 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha guzelleride var canim
(4,700 puan) tarafından
Atar mısın varsa canım yada hangi sitede
tarafından
Morhipoya bak canim hem fiyatlarida uygun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lc waikikiye bak canim daha guzelleri var ben ordan almistim 
(4,700 puan) tarafından
Olabilir bide oraya bakiyim
0 oy
tarafından
Trendyol dan mi bu
(4,700 puan) tarafından
Evet canım
tarafından
Üstteki penye gibi duruyor ve Trendyoldan bu şekil ne aldıysam çekti şekli şemalı değişti LC de biraz pahalı ama çıkabilirsen eğer camasircilarda çok uyguna var bunlardan daha kaliteli
(4,700 puan) tarafından
Ben bu siteden iki tane daha almıştım ama iyi gibi daha çok olmadı alalı tabi 3-4 ay falan oldu suanlik bişeyi yok gibi ama bilemedim LCW ye bir bakiyim
tarafından
Belki satıcı dan kaynaklı olabilir bilemedim
0 oy
(337 puan) tarafından
Egerki doğumdan hemen sonra giymek için alıyorsan önü düğmeli al çok rahat oluyo
(337 puan) tarafından
Durumun varsa al canım çok ihtiyaç duyuluyo :))
(4,700 puan) tarafından
Çok tutmuyo zaten iki 100 ben de öyle düşünüyorum işte oğlum da baya lazım olmuştu her gün 1-2 defa duşa giriyodum kalmıyodu giyecek bişey bunda da öyle bol olsun istiyorum
(337 puan) tarafından
Uygunmuş baya canım ben takımlar görüyorum 300lira felan şart oluyo bende öyleydim şuan gene hamileyim sonlarda bakicam bende
(4,700 puan) tarafından
Ben anca başladım bana saçma geliyor 300 vermek cok beğendiğim bir lohusa takımı vardı 250 ama gereksiz geldi gibi bana oğlumda da iki tanesine 350 vermiştim 1 buçuk sene önce onlar bile hala duruyor sonra giymiyorum ben o yüzden bunları alıyım dedim valla bende 4 aylığım da yavaştan yavaştan alıyım 18 aylık oğlum var onun ihtiyaçları bu bebise daha alınmasi gereken bir sürü şey o yüzden her ay biseyleri aradan çıkarıyorum :)
(337 puan) tarafından
Aynen canım iyi yapmissin benimde 17 aylık bı oğlum var 15 haftaligim ama daha çok var diye almıyorum Mayıs Haziran gibi basliycam nasipse:))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 138 göst.
27 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melo0991 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 228 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,199 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 12 göst.