0 oy
541 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar sabahda esim bnle ilgilenmiyor sohbet etmiyor demiştim esime yine söyledim bna dio sn muhabbet acmion konusmuyon dio siz n hakinda konuşursunuz bnada fikir olsun bide öle deneyim

29 Cevaplar

0 oy
(48,963 puan) tarafından
cocuk olduktan sonra cogunlukla onin hakkinda uyuyuncada gun icinde yaptıkları soylediklerini falan konuşuyoruz cocuk harici aileler hakkında falan 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabah beni öpüp işe gittigi dakikadan sonra eve ayağını adımını attığı zamana kadar ne olmuşsa anlatıyorum zaten konudan konuya atlamayı da severim o da gariban ne yapsın dinler beni .

Bu arada benim yeğenim var İstanbul'da beş aylık sürekli onun hakkında konuşuruz işte bu gün ne yaptı kız kardeşimin attığı videoları izleriz ve bir saate yakın görüntülü konusuruz her akşam böyle sekmez :)
0 oy
(868 puan) tarafından
Npyn nasıl geçti günün az çocuğu da sen bak öyle zaten 9 da geliyor çay içiyoruz uyuyor kocacım hemn sabh 6 da gidiyor 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
İşi hakkında hep konuşuruz yapacakları hakkında yani genel olarak sohbet var bizde internet olmadıkça
0 oy
tarafından

Eşimle genel konusurz ama sonu tartışmayla biter :D:D

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hiç sorma biz hiç konuşamıyoruz çünkü hep pubg oynuyor
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bülmemmmmki hiç dikkat etmedim ne konustugumuza:D

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Gündemi haberleri siyasi akraba dedikodusu. Hayaller planlar para pul geçim yemek :) çocuk alışveriş. İstekler ihtiyaçlar. Konuşmak isteyene konu çok canım.
tarafından
Çok doğru dedin cnm konuşmak isteyene konu çok evet ama. Bn bizimkini ya oyun ya TV ya kardesile konuşmada buluom sıra bna gelmio anlican

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 175 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,388 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 423 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 458 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 868 göst.