0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar. 7. Aya yeni girdim. Normalde kıskanç Bi insanım bu dönemde daha Bi kıskanç oldum. Kayınvalidemler sık sık bizdeler. Malum ilk torunları cok heyecanlılar Bi ton hazırlıklar filan. Benim annemin yaptıklarına hiç bir teşekkür begendi yok anca kendi yaptıkları bu da beni istemsiz geriyor. Bebegimle ilgili planlar yapıyorlar şöyle yapcaz böyle yapcaz pıt pıt halasına koşacak yanımıza götürürüz filan diyorlar cok fazla olmaya basladı böyle şeyler resmen bebegimi kıskanmaya başladım dogum sonrası için de endişelenmeye başladım artık. Sanki kızımı sevmek için bana hiç zaman kalmıcakmıs hissini yaşıyorum. Boyle hisseden oldu mu 

9 Cevaplar

0 oy
(231 puan) tarafından

Bebek olunca da bakmzlr m etme cnm:D aglarsa 1 2 defa sklrlar hmn :D

(124 puan) tarafından
Umarım öyle olur :)
(231 puan) tarafından
Öyle olur bak gör:D
(231 puan) tarafından
Çevremde hepsinin öyle :D
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından
Bende senin gibi oldum canim. Hamileligimden beri hep hayller kurardi kaynanam. Yok soyle yapcaz yok boyle yapcaz az buyusun kaciricam, parklara gorurucem vs.vs.. ve cok geriliyordum hep moralimi bozuyordu. dogduktan sonra aynen bu sekilde devam etti hic degismedi simdi 1 yasinda oglum hala ayni laflar ayni hayaller. Ama cocugunu kucagina alinca anliyorsun ki hicbir guc evladini senden ayiramaz. Nacizane tavsiyem biraz da sende bitiyor senin istemedigin hicbir sey olmaz buna inandir kendini. Tavrini net bir sekilde koy ben oyle yaptim. O zaman pek yuz bulamiyorlar
(124 puan) tarafından
Kesinlikle cok haklısın ben saygısızlık olur diye bazen soyleyecekelrimi söyleyemiyorum ama söylemem lazım
0 oy
(857 puan) tarafından
Ne güzel canım işte  onunda torunu seviniyor doğunca  o kadar ihtiyacın olacaki onlara 1 saat biri baksada uyusam otursam diyiceksin ama annenin yaptıklarını beğenmemesi o yalnış işte 
(124 puan) tarafından
Asıl zoruma giden de o zaten öyle yaptıkça da kıskanclıgım artıyor. Bi eline saglık deme k zor değil benim annem sürekli onlar için Allah razı olsun onlardan filan der ama onlar oyle değil bu beni geriyor daha cok
0 oy
(87 puan) tarafından
Bizimkiler de öyleydi şimdi seviyorlar 2 dk ağlayınca hemen geri veriyolar. Bemde odaya geliyorum emzirip uyutuyorum. Odama girmiyolar zaten. Problem olmıyor yanı
(87 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu durumlara?
0 oy
(213 puan) tarafından
Ahh canm hamileyken oyleler ama bebek aglasa kıclarini kaldirip bakmazlar. Kayinvalide dogumda 2 gun kaldi sezaryn olmustum birde yanliz kaldim. Bana yatili misafrlige geldiler ailecek daha 30 gun olmustu dogum yapali ve  hic bi isin ucundan tutmadilar gece  kizim sabah 6 ya kadara agladi bi kerede neden agliyor diye bakmadilar. Onun icin fazla takilma boyle seylere. Hep laf salatasi yapiyorlar
0 oy
tarafından
Aksi olsa da hiç ilgilenmiyorlar derdin bence böylesi daha güzel 
0 oy
(598 puan) tarafından
Onlar gelince bebek ağlarsa sürekli bakmazlar :D hangi kaynana beğenmiş ki annenin yaptığını?
0 oy
tarafından
Oldu tabi olmaz mı? Aynı durumları yaşadım. Yalnız doğum maceramda öyle bir korktu ki herkes. İlk 20 günüm de benimle de kızımla da annemler ilgilendiler, orada kaldık. Hala devam ediyor çoğu zaman ama ağlamaya başlayınca da annesi emecek mi bu, altı mı pis ki, hastalandı mı ki, diyorlar ben de annesini istiyordur diyip alıyorum ve susuyor elhamdülillah ☺️ yani canım kafana takma olur gider bu durumlar da
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Kız kusura bakma ama güldüm valla :) kıskanman normal canım şimdiden loğusa psikolojisine girmişsin. İlk başlar kıskanacaksın ama sonrasında tutsunlar da dinleneyim diye bebeğini verecek insan kestirceksin gözüne evin içinde. Duyguların normal ne güzel torunlarını seven insanlar var etrafında hep 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 528 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 161 göst.