0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından

Bebegim 8 buçuk aylık ve hafta ici tam zamanlı ise başlayacağım ilk ayrılısimiz. Eşim ve annem dönüşümlü bakacak. Isten geldiğimde en fazla 2 saat vakit geçirebileceğiz. Beni unutur mu? Aramıza soğukluk girer benden uzaklaşır diye cook korkuyorum mutsuzum:(

9 Cevaplar

+1 oy
(48,788 puan) tarafından
kim bakarsa baksin senin kokunda huzur bulur seni özler 
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
O senin csnindan bedeninden çıktı öyle şey olur mu unutur mu hiç 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sogukluk girmez rahat ol ama bu kadar uzun calismasan bebegin özler seni
0 oy
(237 puan) tarafından
Olası bi durum tabi eskisi kadar samimi olucagnı sanmam  cocuk bu hemen unutur hemen alışır.  Imkanın varsa cocugunun en güzel zamanlarını kaçırmamanı tavsiye ederim
0 oy
(2,862 puan) tarafından

Çocuklara çok üzülüyorum.. benimki de 7 aylıktı başladım 8-1.. 2 ay geçti 8-14.30 çalıştım şimdi 18 aylık 8-16 çalışıyorum.. önceleri bilmiyordu şimdi bakıcıya gitmek istemiyor görünce ağlıyor:(

(46 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum ama hayat şartları mecbur bırakıyor bazen :(
(2,862 puan) tarafından
Senin tam gün olması kötü olmuş .. benim ikinci çocuk olursa kesinlikle ilk bir sene çalışmam 2 sene bile olabilir.. borcumuz var diye çalışıyorum ama çocuğun en güzel zamanları geçti gitti
(46 puan) tarafından
:( çok üzücü
0 oy
(857 puan) tarafından
Unutmaz da kaç saat çalışacaksın iş ne kuzum 
0 oy
tarafından
maşallah 8 aya kadar bakmışsın ben 6 aylıkken bıraktım işe başlayacağım zaman çok vicdan yaptım mutsuzdum ama boşa üzülmişüm işte ilk günümde bile zorluk çekmedim. benımkı kayınvalıdemlere alışık olduğu için hiç zorlanmadı oğlum . akşam eve gelıyorum bize gülerek bir emekleyişi var dünyalara bedel (şuan 10.5 aylık). sen onun geleceği için uğraşıyorsun tek çalışan anne sen değilsin :) rahat ol ki stresin bebeğinde yansımasın. şimdiden konuşmaya başla been işe gideceğim akşam geleceğim sen babanla veya babaannenle kalacaksın vs diye. anlamaz deme öyle vir alıyorlar ki :) 
(46 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum en çok da beni unutup bakan kişilere daha çok bağlanması. Böyle sorunlar yaşamadınız değil mi
tarafından
o senın kokunu seni bilmez mi onu sen doğurdun seninle bağı çok başka, oğlum kayınpederime düşkündür sürekli ona gitmek ister sonuçta onlarda dedesi ebesi düşkün olabılır no problem. :) çok ilgililer allah razi olsun bende rahatım o sebeple. sakın benden uzaklaşır vs diye düşünme. gönül isterki bizler büyütelim ama hayat şartları onlara daha iyi bir gelecek için.
0 oy
(119,572 puan) tarafından
bi bebek asla annesini unutmaz
0 oy
tarafından
Unutmaz annesi merak etme 

İlgili bir soru bulunamadı

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...