0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

Kizlar kusura bakmayın 3 ay önce normal doğum yaptım makat kismimla diğer kısımın arasında boşluk baya vardı ama şimdi çok az yakın dikişlerimde sıkıntı yoktu hani acaba yırtıldığı için mi öyle oldu ki hani bı ağrı sizida hissetmiyorum kontrolle gitmedim 40 çıktıktan sonra 

3 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Gitmelisin kuzum 
(77 puan) tarafından
Yirtilma felan olsa ne gibi belirtiler olur acaba baya açıklık var dikis izleri belli oluyordu şimdi olmuyor kusura bakma
(851 puan) tarafından
Zmanla kapanir ilk zamnlar oyle aciklik olur zmanla kapancak
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Kırk çıkınca mutlaka kontrole gidilmeli ama canım ihmal etme. Bişey hissetmeden gitmek daha önemli tuhaf bir durum varsa hemen önlem alıyor doktor en azından aksi takdirde geç oluyor sonra.
0 oy
(570 puan) tarafından

Ayyy :'(oraya dikişmi atıyorlar niyeki kesiyolarmı ordan çıkmıyormu zaten niye kesiyorlar açıkmı kalıyor bide aman allahım 

(570 puan) tarafından
Yapmadım ilk gebeliğim ve bunu ilk defa duydum ve gözüm korktu ya :(
(1,396 puan) tarafından
Hic korkma rabbim yol verdim mi gelir
(181 puan) tarafından
Yırtmıyorlar canım gebemizi korkutmaya gerek yok lokal anestezi uygulayıp ufak bir kesi atıyorlar ki bebeğin kanalda nefessiz kalıp doğumdan sonra kuvezde kalmaması için o kadar korkulacak bir şey değil doğumdan sonra da sadece ilk bir hafta biraz ağrılı geçiyor sonrası hep rahatsin bebeğin için değer düşünme cnm :)
(1,396 puan) tarafından
Vallh canım bilmesi gerekir sonuçta oda yasiycak iki doğum yaptım hiç ikisindede lokal anestezi olmadım bebek tam çıkacakken kesi attı ha bu degilki oda aynısını yasiycak belki onun çatı kemikleri geniş olabilir hiç kesiye gerek kalmaz belki
(570 puan) tarafından
Inşallah  teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 636 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 241 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 385 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,359 soru

11,417,354 cevap

34,968 kullanıcı

...