0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar bebeğim yaklaşık 1 haftadır uyumuyor 1 aylık emziriyorum uyuyor en fazla yarım saat geri kalkıyor sallıyorum göğsüme yatırıyorum yok bana mısın demiyor bşeyi de yok niye böyle sizce 

9 Cevaplar

0 oy
(258 puan) tarafından
Aaaay bizde de durum öyle ya pazar günü 40 i çıkacak sipanin gözümde çıban çıktı uyunuyor uyutmuyor
(258 puan) tarafından
Evet canım 5 haftada atak haftası gözüküyor
(3,527 puan) tarafından
Benimki daha bugünn 1 aylık oldu ama Allah yardımcımız olsun artık
(258 puan) tarafından
Aminn insallah Allah bağışlasın
(3,527 puan) tarafından
Amin canım seninkini de Allah bağışlasın rabbim acılarını göstermesin
(258 puan) tarafından
Amin kuzum sağolasın
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bilmıom da ben sana bebeğin eve gelince başlar uykusuz günlerin demiştim :))) 
(3,527 puan) tarafından
Demiştin vallahi bende yok ya küçücük bebek uyur diyordum :D
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Ahh bnm Miranimda o aylarda öyleydi hep gogsumde uyuturdum zalimsin zaman:(

Uyuyana kadqr Ya Hakemû de cnm

(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bebekler doğması gerekenden 3 ay önce doğarlar yenidogan dediğimiz süreçte 3 ay bu zaman dünyaya alışma süreci ilk 1 ay her yerde uyuyorlar genelde çünkü hala anne karnında sanıyor 1 aydan sonra yavaş yavaş adapte olmaya başlıyor seslere daha duyarli oluyor uykularıda genelde böyle oluyor kızım o dönem gece 2 gibi anca uykuya tam dalardı ama sonra şunu anladım ben yanlış uyutuyorum artık bebeğim küçük değil uykusu geldiğinde yatırayım dedim öyle böyle derken şuan 3 aylığı en geç 9 da tam dalıyor hani diyorlar ya bebek yorulunca daha iyi uyur yanlış yorulunca ağrıları oluyor uyuyamiyorlar 40 ki geçince biraz daha rahatliyorsun zaten 
(3,527 puan) tarafından
İnşallah ya inan özellikle gece hiç uyumak istemiyor gündüz yine iyi kötü biraz yatıyor
(3,036 puan) tarafından
Gündüz çok uyutma ki gece uykusunu gündüz uyumasın bide artık gece ile gündüzü farketmesini sağla mesela gündüz normal aydınlık bir odada uyut gece ise sadece gece lambasi olan bi odada uyut bide gece çok giydirme evin ısısını ayarla 22  23 derece olsun gece çok rahat uyuyorlar gündüz uykuları 2 saati geçmesin uyandır oyala onu bi süre zaten düzene girer uyandı emdi tekrar uyutma   oyala onu biraz 1 saat kadar tekrar emzir bırak uyusun hem sen rahat edersin hemde büyüme hormonu gece aktif çalışıyor akşam 8 ile sabah 4 arası 11 gibi uyusa  kaçırmamış olur en azından
(3,527 puan) tarafından
Evet geceleri öyle yapıyorum normal ışığı açmam hiç hep gece lambası açık olur teşekkür ederim canım bugün gündüz uyutmamaya çalışayım
0 oy
(241 puan) tarafından
Benimkide 1 haftalık daha uyanmıyor ne yaparsam yapım korkuyorum sarılık falan olur diye allah korusun. 
(3,527 puan) tarafından
Benimki de öyleydi canım mutlaka uyandır emsin gerekirse topuğuna vur yavaş yavaş
(241 puan) tarafından
Neler neler yapıyorum bir bilsen ama çok uykucu
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Gazdan dolayı kalkıyordur. 
(3,527 puan) tarafından
Gazını da çıkarıyor canım tuvaletini de yapıyor
(3,213 puan) tarafından
Gaz bitmez canım bitti sanarsın yeniden gelir. Karnına sıcak havlu koy öyle uyutmayı dene
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Uyumuyor diye sakın  sallama canım sonra alışıyor sallanmaya sallanmadan uyumuyor ninni söyle yanına yat uyutmaya çalış anne karni seside çok iyi geliyor 
(3,527 puan) tarafından
Valla fön makinesi sesinde açıyorum fsyda etmedi
0 oy
(39 puan) tarafından
Gazı vardır.Dogumdan 2 hafta sonra başlar.3,4. aya kadar devam edebilir
(3,527 puan) tarafından
Gaz sancısı çekiyoruz evet ama çıkarıyor gazını tuvaletini de yapıyor zaten rahatlatıp öyle uyumaya geçiyoruz
0 oy
tarafından
Biz 6aylik olcz hala öyleyiz :/ 
(3,527 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun. Vallahi
tarafından
Aminn cnm ♥️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Gamzecsknn (1,247 puan) tarafından soruldu
0 oy