0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar köpeğimiz doğurdu 8 tane bebesi var daha 4 günlük falan oldular avucum kadar lar minicikler acaba süt veriyim mi anneleri bağlı değil bırakıp gitmiş bebeklerini mamada yeni yemişti üstelik acaba emziritormudur bebeklerini böyle bırakıp gitmesi normal mi ay çok minikler hepsi birbirine yapışık duruyor daha ne yapıyım ki bilemedim 

7 Cevaplar

+1 oy
(981 puan) tarafından
Anne geri gelir büyük ihtimalle yavrularını bırakıp gitmez :) siz yavrulara çok dokunmayın kokunuz geçmesin onlara, anne reddedebilir öyle bir durumda
(774 puan) tarafından
Yok canım ellemiyorım daha çok miniklerin kardeşlerinin yanından sevmek için bile alsan ağlıyorlar anneleri gelip gidiyor ama emzirirken hiç görmedim emziriyordur demi geldi yine anneleri
(981 puan) tarafından
Emziriyordur tabi merak etmeyin siz annenin karnını doyurduktan sonra sorun yaşayacaklarını sanmıyorum:)
(774 puan) tarafından
Oh tamam canım sağol anneye mama veriyorum iyi bakıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oy gozun aydın canım 
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
Bence hiç müdahale etmeyin annesi illahaki emzirmeye gelecektir ama üstlerine bişiy örterseniz çok iyi olur 
+1 oy
tarafından

Ben çok seviyorum hayvanları heleki yavru olunca ayyyyy keşke orda olsam severdim anneleri gitmez kesinlikle geri döner ama yinede takipde kalın bakalım eğer köpekler sürekli mıyık mıyık ses çıkarırsa bilki açlardır 

0 oy
(120,067 puan) tarafından
Foto atsana yaa cok severim bebisleri 
(774 puan) tarafından
Oyy maşallah büyümüşler tabi
(796 puan) tarafından
Aynen büyüdüler süt verdik sürekli
(774 puan) tarafından
Dişimi erkek mi canım :)
(796 puan) tarafından
İkiside erkek canım dişi eşim doğurur diye getirmedi
(774 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun :))))
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Siz anneyim gorecegi yere yemk.mama neyse koyun su felan yavrulari ellemeyin kokusnz gecer anne bakmaz snra yavrulara
(774 puan) tarafından
Ellemiyorım canım dün mama vermeye girdik eşimle bide baktık yavrularının 2 sinin yerini değişmiş ötekiler emiyor onlar ağlıyor bizimki geldi hemen onlar ağlıyor ona gidiyor öteki ağlıyor oraya gidiyor bu sefer kendide ağlıyor eşim kutuya koyup hepsini aynı yere koydu nasıl sevindi öyle keyfe hiç alıp sevmiyoruz canım annelik işte çok başka
0 oy
(847 puan) tarafından
Yaa cok sevimliler cinsleri ne Yiceemm :**
(774 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım burda komşumuzun köpeği doğurdu geçen yıl 1 aylıkken sahiplendik büyüdü de anne oldu miniğim :)
(847 puan) tarafından
Oyy bebis yaa. Tuyu kadar ömürleri olsun ♡
(774 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)))

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 244 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde S06&! (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy