0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Arkadaşlar ben oksapar 6000 millik kullanıyorum kan pıhtılaşması için, 23 haftalik hamileyim elimde 10 günlük falan kaldı, covid için de kullanıldığı için hicbiyerde bulunamıyor,  ama geçen yıl ben yine hamileydim ve bebeğimi kaybettim elimde epey oksapar kaldı. Tarihi 2022 yekadar.  Şöyle bi.sorun var. Benim evim dubleks iğneler üst katın mutfak dolabında duruyor 1 senedir, orası yazları daha çok sıcak oluyor, alt kata oranla, iğne de oda ısısında bekletilmeli yazıyor.. sizce onları kullanayım mi? Eczaneye danisicam yarın ama sizlerin de fikrini almak istedim

5 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bilmiom ki kuzum ya bnde 9 ay vurdum ama sen en iyisi eczacıya sor en iyi onlar bilir şimdi bide zarar fln eder Allah korusun 
(115 puan) tarafından
Aynen canım Allah korusun ondan çok.korkuyorum. Sitede oksapar iğne arayan çok.oldu, inan sebep olurum diye çok istedim göndermeyi gondermedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kulandim cnm ama bilemedim şimdi en iyisi eczane danış durumu anlat onlar daha iyi bilir 
0 oy
(374 puan) tarafından
Bence sorun olmaz yani 
0 oy
tarafından
Benim de baya evde var napcam bilmiyorum 
(510 puan) tarafından
Canım tarçınlı kurabiyem elinde varsa instagram ın varsa mucizeler anneleri riskli hamilelik gurubu var orda bayağı isteyen soran var söylersen alan olur yada vermek istersen ben de kullanıyordum elimde olanı aynı şehirde olan biri için vermiştim
tarafından
İsteyen olursa bende veririm aynı şehirde canım
(510 puan) tarafından
İnstagram ın varsa kuzum sayfaya mesaj at paylaşıyorlar şehri belirt ihtiyacı olan çok gebe var canım illaki çıkar biri
0 oy
(48 puan) tarafından
Dolabın için odadan biraz daha serin olabilir ama en iyisi eczacıya sormak canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birgundoguracam (55 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...