0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Afedersiniz dün eşimle ilişkide oldum ve bugün afedersiniz lekelenmem oldu ama adetime daha 16 gün var ... Zaten lekenememde çok çok az oldu kahverengi gibi başına gelen varmı?

Bir daha özür dilerim arkadaşlar ... Mecbur kaldığı  için sordum

9 Cevaplar

+2 oy
(27,353 puan) tarafından

Bacım amacım sana kırıcı bir laf etmek değil ama bir bayan olarak bunu bilmemiz gerekli degilmi ??

Bir kadının başına gelebilecek ufak tefek şeyler hamile olsan bu korkuyu anlarım ama ansızın olan böyle birşeyide sormak yazmak ne kadar doğru.
Bazen abartiyoruz soru sorarken lafım sana değil yapan herkese
(780 puan) tarafından
Artılarım seni haklisin kimsenin bi özeli kalmadı herşey ulu orta yerde anlatılıyor artık ya biz çok cahiliz yada bunu yazanlar özelini paylaşanlar ileri görüşlü dinimizcede günah yazık yaa yapmayın
tarafından
Kız bu ne ki yaaa ben bugün lekeyi peçeteye silip burda fotosunu atan gördüm ohaaaa dedim yaaa
(27,353 puan) tarafından
Millete mahremiyet kalmadı
tarafından
Kimse birbirini nasıl olsa tanımıyor diye edep denen bişey de kalmadı
(1,661 puan) tarafından
Ben postda da bildirdim kardeşim ... Mecbur kalmasam sormazdım ... Burrda her şeyi her detayına kadar ulu orta dökmedim ben ... İlk defa başıma gelen bir durumu sizlerde kadınsınız bilirsiniz diye size sormak isdedim ... Afedersinizide ... Sizi yakın bilmesem sormazdım .... Lafım size değil sadece kırıcı konuçmamışsınlz eyvallah ama ... Yargı ypmaya da hakkınız yok ... Okumadan geçin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim de bir kere öyle olmuştu bir sorun yaşamadım 
+1 oy
(5,341 puan) tarafından
Belki zorlanmısın oda olabilir 
+1 oy
(796 puan) tarafından
Benimde öyle olur her adetten  sonra ilişkiye girdiğimde 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Gebelik varmı 
(1,661 puan) tarafından
Yok canım ...
(1,661 puan) tarafından
Geçen adetden sonea ilişkide olmamışdık ... Dün oldu ... Zaten 1 gün içinde gebelik falan olsada belli etmez öyle diymi?
(6,919 puan) tarafından
Olabilir âdet sonrası bazen  icte Kalan lekelenme olur çok gelirse bı kadın doğum uzmanlığı gidebilirsiniz
(1,661 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Aman bacım sanki kimse yaşamıyor ilişkiyi bazıları poğunu çıkarırcasna anlatıyorlar seninki önemli bsy başıma hiç gelmedi yorum ypym dedim:D

(1,661 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evet canım bende yasadim bunu bikac kez endiselenmistim hatta, ama artik yok. Bazen yumurtlama doneminde olabiliyormuş,  yinede surekli olmayabbaslarsa bi doktora git
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bilgim yokk.   
0 oy
tarafından

351 kişi postu okumuş ama 8 kişi cevap vermiş. İlginç :ermm: 

(1,396 puan) tarafından
İlişki postu olduğu için herkes bakmış bide aldatma postunda da çok denk geldim bakıyorlar ama cevap yok sadece meraktan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 362 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Umut old (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 365 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 589 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 616 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Essrraaaa (226 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,150 cevap

34,822 kullanıcı

...