0 oy
1,279 göst.
Diğer kategorisinde (426 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kızlar

Ankara'da oturanlara bir sorum olacaktı. Pursaklar nasıl bir ilçe bilgi verebilirmisiniz? 

10 Cevaplar

0 oy
(3,822 puan) tarafından
Güzeldir ama merkeze uzak biraz 
(426 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum cnm ben Keçiören Ufuktepe deyim 
tarafından
Bağlumu duydum ama bilmiyorum Beyza Ufuktepe nin nerseinde
(373 puan) tarafından
Pazartesi pazarı varya onun aşağısı sen nere
tarafından
Bende Perşembe pazarinin yukarinda tam Ufuktepe caddesinde cnm
(373 puan) tarafından
Baya yakınız
(426 puan) tarafından
Bende Ankaraya gelin geldim. Keçiöreni duydum ama ufuktepeyi bilmiyorum canım :)
0 oy
(44,840 puan) tarafından

Ankaradayim ama Pursaklar bana teee nirde:D

(426 puan) tarafından
Sen nirdesinki :)
0 oy
(68 puan) tarafından
Çok sık binalar kalabalık ve merkeze uzak. Havaalani tarafında. nezih bir yer değil.
(426 puan) tarafından
Evet binalar aşırı sık. Ama ankarada keçiören, aydınlıkevler gibi semtlerede gittim oralardada aşırı sık binalar. Sanırım ankarada yerleşim bu şekilde :)
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Evlendikten sonra pursaklara taşındım. Ben memnunum merkeze pek yakın değil ama otobüsle ulaşım rahat. Pursaklar bir ilce eğer merkezinde oturursan herşey yakınında başka bi yere gitmene gerek yok aradığın herşey var baya da canlı bir yer pek nezih olmasada kalabalıktır :)
(426 puan) tarafından
Keçiören, aydınlıkevler gibi semtlere gittim. Sanki oralardan daha sakin geldi bana pursaklar :)
(1,251 puan) tarafından
Keçiörende doğup büyüdüm aydınlıkevlerde de 3 yıl oturdum tabiki oradan çok farklı ınsanları bile :)
0 oy
(1,347 puan) tarafından
5 yıl kaldım çok fena oralar ben neler çektim ordan bütün herkesi tanıdığım halde esnafları bile tanır beni çok bozuk insan var çok canım
(426 puan) tarafından
Dur kız gözümü korkutma yeniyim daha :)
(1,347 puan) tarafından
Ahahahaha canısı sordun içimi döktüm :D
0 oy
(683 puan) tarafından
Nezih ve insanlarının anlayışlı olduğu söylenemez. Yobazlık var biraz. Ama kendi. Halinde yaşayan birine de kimse dokunmaz. Giyim pahalı kiralar pahalı gıda orta. Yaşanmaz değil ama özellikle de tercih edilecek Bi yer değil eğitim anlamında geri kalmış biraz ama önemli olan öğretmene denk gelmek tabi 
(426 puan) tarafından
Daha o kadar tanıma fırsatım olmadı ama azcık kendi hallerinde gibiler :)
0 oy
tarafından
Annemlere gidiyorum bazen ben tavsiye etmem işleri güçleri halı kilim çırpmak çarşaf çırpmak 
(426 puan) tarafından
Bak o konuda haklısın bu dediklerini bende gördüm :)
0 oy
(541 puan) tarafından
Mrb cnm biz 2004 den beri pursaklarda oturduk ama  gelin geldim simdi bagluma inan cok zorlandim pursaklara gidince bi rahatliyorum bi nefes aliyorum orda büyümüş dogmus gibiyim insanlari iyidir cana yakindir eski topraktir hepsi binalarinda kolay kolay bekar erkek oturtmazlar sahip cikarlar  benim ailemle oturdugum yer  oyleydi bagluma geldim cogu seyi karıştırıyorum 
(426 puan) tarafından
Bağlumu biliyorum pursakların üstü değil mi :) bende ankaraya gelin geldim yavaş yavaş öğreniyorum :)
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Valla biz 2003 te Çankaya dan Pursaklara taşındık. O sıralar herkes kapalı ve açık insan görmek zordu. Biz 2 ablam açıktık ve baya yadırgamışlardı bizi.

Ama yıllar geçtikçe bize de alıştılar şuan çok çok açıklar bile gezer ortalıkta.

Merkeze uzak diyen olmuş ama otobüs yada dolmuşla rahat 20 dakikada Kızılay Ulus gidersin yani.

Havalimanına yakın olduğu ve hızla gelişmekte olduğu için evler pahalı.

Ama çarşıya inersen herşey elinin altında olur pek Kızılay Ulus a gitmeye ihtiyacın olmaz.

En güzel yanıysa annemlere çok yakın LCW ve DeFacto fabrika satış mağazaları var. Benim en sevdiğim yanı bu ve merkezde oturmuyo olmak.

Merkezdeki binalar çok tıkış tıkış ve bunaltıcı. Annemler TOKİ kavşağında orman manzaralı oturuyolar o yüzden seviyorum Pursakları.

Siz neresine taşınmayı düşünüyosunuz
(426 puan) tarafından
Toki kavşağı dediğin yer kuzey yıldızı mı canım. Merkezinden ziyade pursaklar diyince hep evler bitişik geliyor bana :) gerçi keçiören, aydınlıkevler vs gördüm oralarda çok bitişik. Sanırım ankaranın yerleşimi o şekilde :) merkezindeyim bende :)
(1,635 puan) tarafından
Yok o TOKİ Keçiören diye geçiyo. Benim dediğim yer Kuzey yıldızından Pursaklara gidiyosun LCW ve DeFacto yu geçince sağa bi yol ayrımı var Karacaören TOKİ diye orası.
Annemler tam orda oturuyo önlerinde park karşılarında orman. Asla önleri kapanmaz mis gibi yer valla ☺️
Eski yerler hep bitişik zaten demetevlere git bi iğrenç semt gör yani.
Merkez olunca daha kalabalık ve dip dibe oluyo heralde. Annemler merkezden uzak o yüzden güzel yerdeler ☺️
(426 puan) tarafından
Evet görmüştüm orayı :) güle güle otursunlar annenler :) cidden önleri açıklık. Ben hangi pencereye çıksam önümde apt :)) ankara perde kullanmanın hakkını veriyor :)
(1,635 puan) tarafından
Annem kapatmaz perdeleri hiç. Sağolasın canım
Şimdi bende Sincan a taşındım 4 yıldır apartman seyrediyorum ☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmafatma (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 208 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ne fark eder (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,653 cevap

35,995 kullanıcı