0 oy
591 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Bes yıldır evliyim ama esim hicbirsey almaz kendi ağzımla bile istedim neden hic bana hediye almiyorsun ne bilim eve qelince canim bunu cok begendim sana aldim diye hic almaz soyleyince para veriyorum iste git al der ama paranin hesabinida yapar :'( bir bluz bile almadi ne bilim bi taki bi corap bile almaz 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Seninki de o biçim kız o parayı vermeyen de varmış bak şükret:D

tarafından
Ya veriyoda n oluyo sonra burnumdan qetiriyor n yaptin diye ne gerek vardi niye aldin diyince heves kalmiyor
tarafından
Kb cnm seninki odunmş yani aslında biliyor musun görmemiş te olabilir kendi çevresi arkdş vs olsun görmediği için ters geliyor olabilir yani bna göre
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Benimki aliyodu 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Sürekli alır alma diyorum yinede alıyor bizimkine fazla ortasını bulamadım malesef 
0 oy
tarafından
Benim eşim de almaz 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Özel günlerde bi de bazen icinden geçiyor alıyor. Hamileyim. Daha simdiden dogum hediyesi ne alsam diye düşünüyor 
tarafından
Ne kocalar var masallah
0 oy
(774 puan) tarafından
Doğum günü evlilik yil dönümü falan öyle zamanlarda alır 
tarafından
Pee nerde onada raziyim ama almaz
(1,274 puan) tarafından
Şükrediyorum ben de
0 oy
(980 puan) tarafından
Üzücü. Para verip al demek ayrı düşünüp küçükde olsa kendisinin alması ayrı. Sanırım eşin ikisinin  arasında bir fark yok olarak görüyo bu durumu. Eşim özel günler de ve içinden geldiği zamanlarda sağolsun alır.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Alır  sağolsun 
0 oy
tarafından
Benimki de alır ama ben kızıyorum almasına sevmiyorum galiba en güzel hediyem o çünkü
0 oy
tarafından
Doğumda baget yüzük alicam dedi de hiç inanmıyorum bide ben çok tiktoktl izliyorum bana Airpods kulaklık hediye etcekmis neden hediye ediceksin dedim senin şu video izlemelerinden sıkılıp sesini duymamak için dedi  skshkshsos hemde orijinal buna da inanmış gibi yaptım 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ahh ahh deşme bacım yaramı deşme bende sendenim  
tarafından
Kendi agzimla kac kere istedim ama almiyor neden acaba
(1,134 puan) tarafından
İşte bende kendi ağzımla istedim doğum yapicam bak ona göre hediyemi isterim dedim yok yıl dönümü geldi hediye yok doğum günü geldi hediye yok sevgililer günü geldi hediye yok ikinci kez doğum yaptım öncesinde yine dedim Kızda almadın bunda isterim dedim yine yok. Yani yok ve hiç olmuycak gibi başına kakıç yapip duruyorum ama elin kocalarını yapanları anlayana ne diyim
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Hediye almıyorsun deyince para sende zaten git kendine hediye al diyor 
tarafından
Oyle diyor ama sonra ne qerek var diyor aldiqima
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım bak üzülme böyle şeyler için en azından para veriyor al diyor vallahi benim eşimde aynı seninki gibi 10 Kez bişey al desem almaz gelir neden almadın desem unuttum bide onu mu bulmaya çalışayım aşkım fln der bende bişey demem böyle şeyler için üzme kendini her insan bir değil. Bak yine azda olsa para verip al diyorsa buda iyi benim eşimde öyle bunada şükür kimisi var karısını çocuğunu aç ve açıkta bırakıyor. Kendini ve eşini başkalarıyla kıyaslayıp üzme huzurun olsun yeter.. 
tarafından
Oylede iste n bilim bazen kucukde olsa mutlu etsin istiyorm
(2,323 puan) tarafından
Haklısın canım hepimiz bekliyoruz ama dediğim gibi benim eşimde para verir bi ihtiyacını al der bence bu daha iyi. Üzme kendini inşaAllah eşin seni şaşırtıp alır canım Allah gönlüne göre versin inşallah.
tarafından
Amin hepimizin canim
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım benim eşim çok nadir alır şimdi eşimdem hediye arabaya istiyorum almıyor inanirmisin günlük kaç kez söylüyorum araba al bana diye gülüp geçiyor valla almıyor
(158 puan) tarafından
Valla canım hele kıyafet işteyim gereksiz fazla kıyafet diyor ama yemek dersem yiyecek herşeyi alır çünkü kendileri yemeği çok seviyor
(2,323 puan) tarafından
Nispet yapar gibi yorum yapmak güzel bişey değil bence empati yapmak daha güzeldir...
(158 puan) tarafından
Nisbet yapar gibi yorum yapmıyorum siz sanirim yanlış anladınız
(2,323 puan) tarafından
Ne bilim araba istiyorum fln deyince arkadaş ufak bir dal çiçeğe bile razıyken onun hayalini kurarken araba fln deyip konuşunca tuhaf geldi kusura bakmayın.
(158 puan) tarafından
Yok canım ben eşimden şunu bana hediye al dediğimde boşver gereksiz diyor yemeklik şeyler hariç bende şimdi ona günlük on kere araba al diyorum sakasina yoksa bir dal çiçek dusunulup alınması çok güzel bişey
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Genelde ozel günlerde alir cogunluk cicek yollar bazen de parayi verir istediğini al der ama hesabını asla yapmaz 
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Benimkide hediye almadı bundan sonra da almaz doğum günlerimiz ikimizinde aynı ay ben bir defa aldm baktım o almadı evlilik yıldönümünde de aldm yine o almadı kızınca da ben öyle özel gün kutlamam para veriyorum ne ihtiyacın varsa al der . Geçen ay telefon  aldi önceki ayda yatırım amaçlı burma bilezik aldı ama hediye sayılmaz bunlar
0 oy
tarafından
Sağolsun dışarı çıksa eli boş gelmez eve 
0 oy
tarafından
Benim esimde almaz. Yanı hiç almadı demiyorum aldı daha önce kolye çiçek falan. Ama genelde o şeyleri düşünüp alacak biri değil.bende hiç sıkıntı etmedim.
0 oy
(833 puan) tarafından

Dun  dogum gunumdu bunlari almiş eşim  sagolsun.

image

(215 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu artırsın inşaallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Alır canım doğum hediyesi de almıştı diğer özel günlerde de alır normal zamanda da alır zaten hediyenin özel günü olmamalı bence 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 491 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 2,053 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 304 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...