0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

Kızlar 25 haftalık hamileyim bebeğimi aşağıda hissediyordum hep ama 2 gündür çok az hareket ediyor bu durumu yaşayan oldu mu endişelenmeli miyim bilemedim hastaneye gitsem mi kararsızım çünkü burdaki hastaneler ful virüs dolu napcam bilemedim yaşayanlar bilgi verebilir mi :ermm:

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canım rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. ❤️

Ama şunu söyleyim yargılamak veya kırmak için söylemiyorum buna inan sürekli şunu okuyorum. Ve  duyuyorum sen benim postlarimi bilmeye bilirsin  ben aylarca yattım hastanede doğumdan önce 2 ay hastaneden çıkamadım.  Doğumdan sonra da 2 buçuk 3 ay yattım hastanede. Covit19 Hastanesi'nde bile yattım eğer dikkatli olursanız. Hiç bir şey olmaz covit19 dan kaçayım derken sağlığınızı tehlikeye atıyorsunuz.  Ve siz şuan bebeğinizin sağlığından bahsediyorsunuz. Ve şuan eminim sitres yapıyorsunuz. Sitres tansiyon yapma olasılığı çok yüksek.   Önlemini al ve bebeğini kontrol ettir hem de için rahatlasın. Haftanın 3 günü hastaneler deyim düşünün yani hiç pozitif çıkmadım.  Kurallara uyarsan önlemini alırsan inan birşey olmuyor

(76 puan) tarafından
Evet haklısın ama ne kadar önlem alsanda tutumu tuttuyor bu illet ben 2 maske ve eldivenle çıkardım dışarı kimseyi ne eve alırdım nede girderdim ama covide yakalandım çok zor atlattım o yüzden aşırı bı korkum var bebeğim için gereken herşeyi yaparım tabi yeter ki durumu iyi olsun yorumun için çok saol ❤️
tarafından
Yok canım.  Sakarya da yattım doğumu İzmit Umuttepe üniversitesi nde yaptım.  Doğumdan sonra karnımdaki damarlar patladı.  Umuttepe deldi kesti biçti.  Enfeksiyon ye göbek deliğindeki geldikleri yerdeki kanamayı durduramadıler Okmeydanı na gönderdiler
tarafından
Offf sanki bir postta aydın beyden bahsetmiştin ordan aklıma geldi. Çok çekmişsin kuzum mükafatı olsun sana inşallah. Ben oraya yakınım da Aydın bey bana senin tedavisiz çocuğun olmaz demişti biliyor musun polikistigm o kalmış aklımda. Rabb'im bebeğini sana bağışlasın kaç haftalık oldu
tarafından
12 6 cnm banada olmaz dediler ameliyat istediler. Tüplerin tıkalı dendi ameliyat için gün bekliyordum hamile kaldım.     Ameliyatsız n3 CÜ gebeliğim. Doktor bile şaşırmıştı. Rabbim nasip ettimi oluyor
tarafından
Aynen öyle canım rabbim elini doldursun ve cümle isteyenlerin amiiiiiiiiiiiin
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Büyüdükce yeri daralıyor ondan da olabilir ama bu aralar ağır kaldırdiysaniz ve stres yaşadıysaniz bir gorunmenizde fayda var derim suda var kanama vs yoksa da korkmanıza gerek yok
(76 puan) tarafından
Yok çok şükür kanamam falan olmadı teşekkür ederim yorumunuz için ❤️
0 oy
tarafından
Cıkolata ye yat sırt ustu takip et canım hareketlerini etmezse gıt
(76 puan) tarafından
Tamam canım saol ❤️
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(289 puan) tarafından
Ya bende dünden beri bisey hissetmiyorum  normalde baya hareketliydi 
(76 puan) tarafından
Evet benimkide öyle baya hareketliydi o yüzden endişelendim :/
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Şekerli şeyler ye sonra biraz dinlen canım sırt üstü yat eğer oynamazsa git tabi. 
(76 puan) tarafından
Tamam canım denerim olmazsa kesin gitcem ins
0 oy
tarafından
Kalp atışları için sağlık ocağına gidebilrisin canim en azından için rahat eder
(76 puan) tarafından
Sağlık ocağı baya uzak ya biraz daha hareket etmezse direk hastaneye giderim saol yorumun için ❤️
tarafından
Rica ederim tatlı şeyler ye hemen kıpır kıpır olur annesi
(76 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Şekerli biseyler ye sol tarafına uzan. yada sağlık ocagına gt kalp atısını dınlemeye gıdebılırsın 
(76 puan) tarafından
Tamam denicem saolun yorumunuz için ❤️
0 oy
(842 puan) tarafından
Benimki de hareketi guzel yapardı simdj etmiyor doktora gittim kontrole yüzüstü yatmis hafif hareket ediyor sirt ustu uyurken guzel ediyordu hareketi simdi yok cani isterse cok nadir
(76 puan) tarafından
Başka bi sıkıntısı olmasın da inşallah telaşlandırıyorlar bizi ya :))
0 oy
(681 puan) tarafından
Canım hareketleri günü günü nu tutmuyor hareket varsa korkma hiç yoksa hastaneye görün ama korkulacak bir şey yoktur biz anneler çok evhamliyiz
(76 puan) tarafından
Günde en fazla 2 defa hareket ediyo ya önceden hiç durmazdi o yüzden endişelendim bende miniğim oynamak istiyor annesiyle galiba :))
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Birşey yoktur inşallah aslında yer daralınca hareket azalıyor bilemedim bnde şimdi ..
(76 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Birşey yoltur inşallah aslında yer daralınca hareket azalıyor bilemedim bnde şimdi .. Yoktur inşallah bi şey.
0 oy
tarafından
Zaten hemen hemen 27 haftaya kadar hatta daha uzun bı haftaya kadar kasıkta hareket eder ve 28 haftaya kadar normal hergun bı hareket olmaz 28 haftadan sonrada günde 10 hareketi olucak
(76 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(349 puan) tarafından
Süt icincede çok hareket ediyor
0 oy
(233 puan) tarafından
Canim benimde o haftalarda iken 2 gun hareket etmediği oluyordu hatta 27 de bile iki gün hareket etmedi 28den sonra duzene girdi. Yinede için rahat etmiyorsa sağlık ocağına git canım kalp atışını dinletirler
0 oy
(268 puan) tarafından
En azından için rahat etsin diye sağlık ocağına git cnm orda kalp atışı küçük bir aletle dinliyorlar ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,166 soru

11,410,886 cevap

34,952 kullanıcı

...