0 oy
93 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar kizim 6 ayını bitirdi ek gidaya basladik yeni ne verebilirim çorba tarifleri

5 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Brokoli çorbası,mercimek çorbası,yoğurtlu çorba falan ver cnm.Bunlarla birlikte patates püresi,yemeklerimizin sularından meyveli ev yoğurdu falan da verdim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sebze çorbası yapabilirsin, un çorbası, yoğurt çorbası, balkabaktan çorba aklıma gelenler bunlar
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben ne bulduysam veriyorum tabi saglikli şeyler 

Karişık sebze çorbası içinde bal kabağı,brokoli,patates,havuç,zeytinyag ve kimyon koyuyorum.

Sadece kabak yada sadece brokoli çorbasida yapabilirsin.Yoğurt çorbası,mercimek çorbası ve değişik mamalar yapabilirsin youtubede 6 ay bebekler için mama tarifleri yaz guzel şeyler var
(32 puan) tarafından
Tmm cnm yazıyım bir
0 oy
(81 puan) tarafından
1 elma 1 muz 1 bardak suda elmalar yumuşayana kadar kaynat ocağın altını kapatınca üzerine 1 yemek kaşığı irmik atıp kapağını kapatıp 1 saat falan bekle sonra blenderda çek. Kime verdiysem tarifi çok beğenmişti buzdolabında 3 gün saklanabiliyor ben dışarıya çıkarken yapıp küçük kavanozlara koyup yanıma alıyordum. Çorba değil ama paylaşmak istedim :) 
(32 puan) tarafından
Cnm muzu nasıl yapicam canım elmayla beraber mi hasliycam yoksa sonradan mı koyucam birde cnm bildiğimiz irmik dimi
(81 puan) tarafından
Beraber tencereye koyup haşlayacaksın canım kıvamına bakarsın istersen suyunu birazdaha koyup daha cıvık yapabilirsin. Bildiğimiz irmik ama irmiği pişirmeyeceksin oczağın altını kapattığın gibi koycan zaten onun sıcaklığıyla o şişiyo
(32 puan) tarafından
Sağol cnm benim deniycem ❤❤
(81 puan) tarafından
Ne demek canım rica ederim. inşallah sevip yer.
(32 puan) tarafından
Inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 161 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif gunes (1,073 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 35 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (325 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...