0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1,475 puan) tarafından
Kizlar 3cu bebegim prematüre doğdu 7aylik şimdi 4cu aya giriyo disi cikiyo agzi hep kopukluydu meme emerken cok canimi yakmya başlamıştı farkettmki diş cikiyo 

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bizim de öyle başladı 6 ya dönecek hala çıkmadı 
(1,475 puan) tarafından
Bildiğin koparıyor memeyi çok acıtıyor memeyi çıkartmak zorunda kalıyorum ağzımdan emziremiyorum eşim de bazen bağırırken diyor ne oluyor diyor canımı yakıyor diyorum ebeye de mesaj attım şimdi WhatsApp'tan erken çıkabilir biliyor dedi Yani bizim erken çıkıyormuş bu 3ww bizim çok erken diş çıkartır Yani anlayacağın senin ablası 1 yaşında diş çıkardı bu 4 aylıkken başladı diş çıkarmaya
(13,202 puan) tarafından
Acıtır canım anlarım. Biz de öyle olmuşuz annem sorun yok korkma dedi.
(1,475 puan) tarafından
Anladm cnm her cocuk bir dgl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki 5 aylık tık yok canım
(1,475 puan) tarafından
Ablasnin 1yasnda cıktı bunun erkn cikiyo
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benimkinin azıda kopuk hep kız 3 ay bıttı ama benim demi cıkar yanı aman erkenden cıkmasaydo ya 
(1,475 puan) tarafından
Olabilir canım Çünkü ben üzerinde çok durmadım ta ki benim emerken göğsü bildiğin diş yani göğsü kesiyor bıçak gibi canım yanıyor Ben de mecburen göğsü çıkarmak zorunda kalıyorum emziremiyorum bir daha veriyorum yani bayağı bayağı ısırıyor damak yırtılmaya başlamış hafiften damaklar çok sert kemik gibi Zaten oradan anlaşılıyor emerken dikkat et Eğer ısırırsa bildiğin diş gibi keserse göğsünü canın yanarsa Geçmiş olsun diş çıkıyor
(4,061 puan) tarafından
Isırıyor bazen canım acıyor evet ama sureklı degil sert dıs yerı evet beyaz duruyor damak rengi degıl

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
0 oy
9 cevap 143 göst.

379,447 soru

11,358,173 cevap

34,833 kullanıcı

...