0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Sanirim psikolojim cok bozuldu. Herseyi kafaya takiyorum herseyden endiselebiyorum. Mesela dun tiktokta birinin cocugunu gordum otizmmis normal oyuncaklaeiyla oynuyor ama cagirinca bakmiyor.  Benim oglum da cani isteyince donup bakar. Dunden beri kafama taktim da taktim uyuyamadim gece. Sabahtan beri  de kalbim sıkısıyor. Cokta asabiyim herseye sinirleniyorum cildircam artik. Psikoloji ilaci da kullanmak istemiyorum ama cok kafam dolu yani kalbimden nefes alamiorum napicam bilmiorum..

6 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı şeylere hem de amniyosentez testi yaptırmama rağmen takıyorum bebekler küçük sürekli evdeyiz pandemi mahvetti bizi 
(1,126 puan) tarafından
Evet henuz virus olmadik sukur ama market disinda bi yere ciktigim yok sagligimizdan olmayalim diye ruh sagligim gitti
(13,202 puan) tarafından
Valla ben de olmadım çok şükür bi annemw gidiyorum 2-3 ayda bir bir sağlık ocağına bir hastaneye markete bile gitmiyorum
(85 puan) tarafından
Ben markete bile gitmiyorum hep evdeyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Panik atağın olabilir, yardım almalısın canım
(1,126 puan) tarafından
Belki de.. cekiniorum gitmeye..
0 oy
tarafından
Bütün anneler öyle sanirim
(1,126 puan) tarafından
Sanirim.. evde durmaktan oluyor hep
0 oy
(179 puan) tarafından
Canım bende herşeye tskiyodum ve ritim bozukluğu varmış kendin için yapma canım sağlık önemli o çok zor bilirim 
(1,126 puan) tarafından
Kendime engel olsmiyorum ah keske olabilsem bi anda oyle bi geliyor ki karariyor icim
0 oy
(3,339 puan) tarafından
Cnm anlattigin ankiyesete belirtisi bnde de var ilac gozunu korkutmasin ben 8 ay kullandim ilac cok sukur cok cok iyiyim artik 
(1,126 puan) tarafından
Bilmiorum kafam cok karisik bagimlilik yaptigi soylenior..
(3,339 puan) tarafından
Hayir cnm hic bagimlilik yapmadiki okadar agir haplar degiller ben burakip hemen hamile kaldim suan cok rahat geciyor gebeligim
(1,126 puan) tarafından
Masallah bende gidecegim galiba.. surekli kafama biseyler tskiyorum
0 oy
(131 puan) tarafından
Bende çok takıyorm kafaya ya delircem heralde bu gidişle

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 416 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu