0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Ya 37+4 doktor 1 saatlik yolda o da devlet hep poliklinik olmuyor bile karnında hafif hafif ağrılar var ama simdi tek korkum küçük tuvalet ile suyu karıştırmak aklim cikiyo uykularım kaçıyor tecrübeli anneler yardim edin kimisinin birden geliyormuş kimisinin az az gorumcemin tuvalette birden gelmiş anlamamış bebegi kaybetmiş mesela nasil ayırt edecegim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bildiğim şelale gibi gelir anlarsın yani
(85 puan) tarafından
Ins yaa
-Reklam-
0 oy
(119,463 puan) tarafından
Idrarla su cok farkli idrar musluktaki su gibi gelir ama suyun looonk gide geliyo anlamaman imkansiz
(85 puan) tarafından
ah ah ne zormuş kadinlik
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Su İdrar gibi gelmiyor kovadan boşalmış gibi oluyor ayırt edersin 
(85 puan) tarafından
Bazısının az az geliyormuş
0 oy
(44,748 puan) tarafından

Benim ilk hamileliğimde geldi altına ısıyon sanki öle yani:D

(85 puan) tarafından
Iste karışırsa korkuyorum ins anlarim
(44,748 puan) tarafından
Kız o renksiz kokusuz anlamaz olurmusun
(85 puan) tarafından
Ben çok su içiyorum 6 litre kadar bobrekte sorun var o yüzden zaten hep renksiz nerdeyse
(44,748 puan) tarafından
Canım bu senin elinde kendi akıp geliyo idrar gibi tutamazsın önünü alamazsın baktım şeffaf renksiz bişey akıyor sürekli ama Nikki o senin bebişim suyu geliyo
(85 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim ins sorunsuz atlatayım
0 oy
tarafından

Aynı korkuyu çok yaşadım. Birde yazın kör sıcağında geçirdim hamileliğimi. Altım terleyip ıslanıyordu aay suyum mu geldi. Iç çamaşırım biraz ıslak olurdu akıntıdan dolayı ayyy suyum mu geldi. 

Fakat bu su öyle birşey değilmiş. Insan yaşayınca anlıyor. 15.09.2020 saat 3.40 da çeşme gibi akan suyum beni sabah 10.20 de ameliyata aldılar o ana kadar devam etti. 4 kez altımı aldırlar. Merak etme muhakkak anlarsın. Hep merak ederdim nasıl olacak diye. Inanılmaz birşeymiş :). 

(85 puan) tarafından
Ay bende her an korkuylayim ins anlarim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Merak etme karistirmazsin su gelince cesme gibi akıyor istemsizce
(85 puan) tarafından
Ins anlarim
0 oy
tarafından
Canım benim ilk kanamam oldu hazırlanırken birden suyum gelmeye başladı tutamıyorsun zaten akıyor ilk az geldi sonra tuvalete gittim birden fazla akmaya başladı anlarsın ama sende 
(85 puan) tarafından
Dua ediyorum hep nisan ins kanamalı olur da anlarım diye
tarafından
Benim normal akıntı rengindeydi anlamadım nişan olduğunu 1 2 hafta sonra da kanamam oldu
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Senden istemsizce birşey akıp gidiyor illaki anlıyorsun. Kiminin hepsi,kimininde benim gibi yavaş yavas geliyo suyu ama anlasiliyo canim
(85 puan) tarafından
Su yavaş yavaş olan korkutuyor beni
(4,725 puan) tarafından
Onu bile anlıyorsun ki. Ben uyurken geldi suyum dedim bişey akiyooo ☺️☺️ sonra hastanede yürürken geldi çok utanmıştım. Halbuki benim elimde değil :)))
(85 puan) tarafından
Ay anlayim da utanmam ben :)
0 oy
(501 puan) tarafından
Ben de anlar miyim diyordum ki suyum gelince anladim,anlamaman mumkun değil icini ferah tut.istemsizce bir su akiyor bi de benm oncesinde karnimda bir sey pıt yapti resmen sonra suyum geldi
(85 puan) tarafından
Ins anlarim buradaki yorumlardan rahatladım biraz
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kız akışına bırak dusunmen bunları Düşündükçe stres olursun. Anlarsın suyun istemsiz cok gelır. 
0 oy
tarafından
Benim bir anda geldi bildiğin akıyordu durmuyordu tutmak mümkün değildi engel olamıyorsun. Kokusuz brşey koku falan yoktu 
0 oy
(484 puan) tarafından
İdrarı  tutabiliyorsun,  ama o suyu tutamıyorsn. Rengi de farklı.  Benim tuvalette geldi.  Bekledim 15 dk sonra bidaha bidaha geldi anlaşılıyor . Benim korkum da oydu ama hemen anlarsın  merak etme

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 166 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asli0000111 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu