0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (2,581 puan) tarafından
Oğlum düştü diye kaçtır post açıyorum başında bekliyorum kuzumun kocam götürmedi hastaneye üstüne kızıyor ne çok taktın diye ama anne yüreği işte uyku yok hiçbir şey düşünemiyorum bile uyanık olan gelsin sohbete

14 Cevaplar

0 oy
(2,075 puan) tarafından
Kaç saat oldu
(319 puan) tarafından
Canım baya olmuş insAllah bisey yoktur canim rahat ol . Olsaydı illa belirtiler olurdu . Kusma gibi
(2,075 puan) tarafından
Bişey olmaz artık yat uyu
(2,581 puan) tarafından
Hicbi belirti yok üstüne oyuncağı yüzüne çarptı az önce gözünün önündeki eti şişmiş görüp görüp içim gidiyor acaba düşmeden dolayı mı diye uyuyamam
(319 puan) tarafından
Bence kendinize işkence ediyorsunuz rahat uyuyun kafaya denk gelseydi sisiklik anlardım ama gözünün onu diyorsunuz bisey olmaz uyuyun . Tabiki insanın içi yanıyor ama uyumazsanız enerjiniz azalır ve çocuğunuza enerjiniz kalmaz yarın.  Rahat uyuyun ki yarin oğlunuza enerjili bir gün geçirin
(2,581 puan) tarafından
Gözünün önü sonradan oldu oyuncak çarptı önceden düştü sonra oyuncak çarptı kaç saat sonra uyku saati de geçti göz kapakları kızarmış gibi geldi belki de bana öyle geldi eşime sordum morarmış mi yok dedi ısrarla belki bana öyle geliyor bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım o nasıl eş öyle Allah yardimcin olsun
(2,581 puan) tarafından
Allah razı olsun kavga ettik kaç kez ne olmuş çocuktur düşer filan gelde gönlüme şöyle ağlıyorum düştüğünden beri
(348 puan) tarafından
Kıyamam ya
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Yüksekten mı düştü 
(3,276 puan) tarafından
Düştüğünde göz kayması kusma falan oldu mu ? Kaç saat oldu canım
Her çocuk düşe kalka büyüyor benim kızımda bir kere düşmüştü 3 4 gün etkisinden çıkamadım
Be kadarlık
(2,581 puan) tarafından
19 aylık olmak üzere yok kusma kayma filan olmadı 2 dakika kadar ağladı sonra normal hayatına devam etti güldük eğlendik oynadik
(3,276 puan) tarafından
Bıngıldağı kapanmıştır canım için rahat olsun o belirtiler yoksa bir sorun yoktur inşallah Allahın izniyle
(2,581 puan) tarafından
İnşallah rabbim korusun dua edin bişey olmaz inşallah
(3,276 puan) tarafından
Yok yok olmaz canım inşallah
0 oy
(319 puan) tarafından
Çok fazla sert düşmediği sürece bisey olmaz şişlik felan yoksa kafasında.  1 saat uyutma çocuğunu.  Sonrasında gönül rahatlığıyla uyuyabilirsin canim korkma 
(2,581 puan) tarafından
Koltuktan açık fayans zemine düştü arkaya doğru düştü kafa üstü yani korkuyorum herşeyi normaldi keyfi yerindeydi ilk düştüğünde 2 dakika kadar ağladı sonra sustu hatta şaka filan yaptım güldük 3 buçuk saat boyunca yemek yedik oyun oynadık dans ettik eğlendik yani sorun yok uyuttuktan sonra flashlada başına baktım kızarıklık yara.morluk görmedim
(319 puan) tarafından
Bak bisey görmemişsin rahat ol canim uyu bisey olmaz . Benimde beşikten sert düştü geçen gün.  Bir saat uyutmadim sonrasında yatırdım.  Çok şükür bisey olmadı
(2,581 puan) tarafından
Koltuk biraz daha yüksek oluyor ya beşikten yan kısmı olur ya
0 oy
tarafından
Anne var annecik var keşke bütün kuzular seninki kadar sansli olsa 
(2,581 puan) tarafından
Ah ahh dikkatimden kaçtı nasıl dikkatli olmadım nasıl alarm kurdum olurda dalarsam diye içim gidiyor
0 oy
tarafından
Çok iyi yaptın kuzum biraz gözlem le çok geçmiş olsun
(2,581 puan) tarafından
Bekliyorum bakalım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(2,581 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(806 puan) tarafından
Peki farklı bir durum gözlemledin mi normal mi herşey aynı mı eskisi gibi 
(2,581 puan) tarafından
Evet hatta ogretmedigim biseyi söyledi ayağını gösterdi ayak dedi dikkati filan yerinde hatta babası geldi baba dedi beni çağırdı ismimle herşey eskisi gibiydi
(806 puan) tarafından
Maşallah kuzuma ya. Çok minnoş konuşur şimdi o.❤️ Geçmiş olsun canım dikkat ediyorsun zaten ama anne yüreği işte dayanamiyor insan gözlem yapman güzel inşallah biseyi de yoktur endişe etme annesi ☺️
(2,581 puan) tarafından
Umarım öyle olur rahatlattin biraz teşekkür ederim
0 oy
(245 puan) tarafından
Uyutma emzirme birşey olmaz merak etme canm benim kızım kanepeden betona düştü bi kaldırdım ki yumurtadan daha büyük şişlik var kafasında mosmor ayaklarım tutmadı korkudan 1 sn de nasıl o kadar şişti hala aklım almıyor. Şükür birşey olmadı 3 ay oldu hastaneye götürdük birşey yok dedi doktor ama kemik havada kalmış kırılmış sanki kemiği 
(2,581 puan) tarafından
Offf çok geçmiş olsun buz kattım biraz havluya sarıp yaklaşık 4 5 dakika kadar nereye düştüğünü bilmeden kafasına koydum şişlik yok gibi saçlarında uzun farkedilmiyor ne kadar dokundum bişey yok
(2,581 puan) tarafından
Emzirmiyorum bu arada memeden kestim ama uyumadan önce süt içer icirdim uyuttum
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok gećmiş olsun cnm dikkat et ya ne bileyim bir farklılık görürsen mesala kusma gözlerde kayma herangi birşey hemen hastaneye götür
(2,581 puan) tarafından
Şimdi yanağını siktim agzinj sapirdatti hareket etti uyudu uyandırmaya gerek var midir
(3,167 puan) tarafından
Bence uyandırma cnm allah korusun bir sıkıntısı olsaydı şimdiye kadar belirti verirdi
(3,167 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylik cnm
(2,581 puan) tarafından
19 aylık
(3,167 puan) tarafından
Cnm bebeğin büyümüş artık bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Bende 5 6 aylik falan zannediyordum
0 oy
(439 puan) tarafından
Nasil dustu gecmis olsun benim kizimda mindere takıldı dustu ağlarken katıldı morardı 2 sn bayildi acile gittik  emare çekildi katılmış dedi seni çok iyi anlıyorum basinda beklemeyi gece uyku uyumadım 2 satte bir uyandırdım babasida arkasını döndü horladi  hos bisey diyemem esim asker yoruluyor birde sabah kalkmış birseyi yok 2 satte bir uyandırdın dimi diyor
(2,581 puan) tarafından
Benim koltuktan sert zemine dustu
(439 puan) tarafından
Allahim birsey olmasina  izin vermez melekler  onlarla  2 satte bir uyandur satini kur seninde uyumaya ihtiyacin var krem attim onada bir bak istersen cok ise yariyor @esra
(2,581 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim morluk yok gibi uzun saçları flashi açıp baktım baktığım kadarıyla morluk yara vs bişey gormedim
0 oy
(439 puan) tarafından

image

aklonda olsun düştüğünde morarmasin şişmesi diye ben kizima bundan suruyorum yiyenim boks a gidiyor oda cok kullaniyor sisme morarma yapmiyor
(2,581 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 200 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,294 puan) tarafından soruldu