0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından

29+3 haftalik hamileyim 2 yaşında da oğlum var onun arkasına kosturuyorum derken sürekli eğilip kalkiyorum ondan midir bilmem bugün çok ağrım var bacaklarimi kapatamiyorum yürürken agrim oluyor sanki orda sıkışmış aşağıya inmiş gibi geliype yürüdükce ağrıyor bacagimi ayırarak yürüdüm bugün penguen gibi. Bahsettigim kısım da kıllanmanin olduğu üst bölge tam orası kabarik orda bebegmn kafasi sanırım benim haftamda olanlar sizde mi oylesiniz? 2 hafta var daha kontrole randevum gelmedi henüz sormak istedim.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2ci dogumun canm anlarsn tabi sen ama dinlen 
(417 puan) tarafından
Ilk gebelikle bu hiç aynı değil canım ya o yüzden sormak istedim. Ilkde daha rahattm en azından oturup kalkarken bunda karnım daha büyük hemen büyüdü her şey zorlaştı şimdiden kendimi 8-9 aylık hamile gibi hissediyorum o yüzden bir anlam veremedim. Bu haftada baskı olmaz dinlenmeye uzandm geçer diye geçmezse mecbur giderim bi acile. Teşekkür ederim cvp için
tarafından
Evet canm dinlen ama agrin falan olursa erteleme. Rabbim bir avazda saglikla kucagina almayi nasip etsn
(417 puan) tarafından
Saol kuzum allah razı olsun. Tamam canım dinlenip degerlendirir ihmal etmem korkuyorm zaten. ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dinlen gecmiyorsa mutlaka doktora git canim . Saglikla kucagina alirsin insallah 
(417 puan) tarafından
Dinlendm ama sabah uyandm yine aynı baskı yapıyor assagiya mi indi yerleşti eğer inmişse ne gibi sorunlar olur acaba.. akşama gidecez acile
tarafından
Unuversite hastanesi acili varsa ona git ozellerden iyi bakiyorlar teshis ediyorlar .  Canim benim agrilarim gecmiyodu erken ddogum oldu insallah hayirli zamanda kucagina alirsin
(417 puan) tarafından
Yok kuzum bir tane devlet bir tane de özel var. Ilgilenmezler bende biliyorum ama dogumhaneye doktorn yanina çıkarım son çare
0 oy
(2,014 puan) tarafından
33 haftadayım senim haftandan beri çekiyorum çatı ağrısı diye geçiyor, işim gereği ayakta kalmak ve yürümek zorundayım akşamı zor ediyorum dinlenmekle bile geçmiyor artık. Doktora sordum çok ayakta kalmaktan, kalsiyum eksikliğinden ve suyu az içmekten olur dedi 
(417 puan) tarafından
Bende ayaktaym vallahi akşama kadar oturdugum zamanda oğlumla ilgileniyorm yine dinlenmek mümkün olmuyor daha hala ağrıyor yuruyemiyorum batiyor sanki
0 oy
(417 puan) tarafından
Dinlendm ama sabah uyandm yürürken hala ağrıyor baskı yapıyor kemiklerm ağrıyor ordaki assiya mi yerleştirmiştir acaba kizlar
0 oy
(349 puan) tarafından
Bebek büyüdüğü için o baskı bnde 29+1 kaç gündür bnde cekiyorum oğlum durmuyor iş yemek falan derken yoruluyorum birde artık ağırlaşıyor normal öyle olmasi
(417 puan) tarafından
2. Gebelik olduğundan herhalde dinlenemiyoruz ayaktayz kosturuyoruz sürekli. Yoksa ilk gebelikte bu haftalarda iyiydim o yüzden tedirgin oldum saol kuzum
(349 puan) tarafından
Bende üç gebelikte rahattım 4. De resmen bacaklarım kapayamazdim çok eziyet çektim kaç kere gittim doktora ama sadece kalsiyum verdiler şükür bu sefer daha geç başladı korkulacak birşey yok umarım öyledir seninde bn artık sasirmiyorum korkmuyorum
(417 puan) tarafından
Inşallah canım tesekkr ederim. Sağlık la bir avazda alalim yavrulamizi iinslah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 94 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu