0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından

Kizlar 35+1 haftaligim hamileligim boyunca belim kasigim ilk defa bu sekilde ağrıyor belim agriyor kasıklarıma vuruyor bebekde cok hareketli acaba ondan mi diyorum yoksa yalanci sancimi bilemedim korkmalimiyim bilmiyorum ilk gebelik oldugu icin dogum sancisi olsa ayirt edebilirmiyim daha fazla mi agrim olur yani bilmiyorum bilgilendirebilrmisiniz

2 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım yalancı sancı olabilir sıklığını kontrol et 5 10 dk da bir olursa mutlaka doktora görün 
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım sıklığını kontrol et şiddetlenirse bekleme haftan da az kalmış
(1,150 puan) tarafından
Cok haklisin o yüzden telaslandim zaten ama umarim.dogum sancisi degildir erken olmasini hic istemem gercekten bu arada cok teşekkür ederim guzel cevabiniz icin:)
(3,527 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım benim bebeğim de 36 haftalık doğdu çok şükür şimdi 1 aylık gayet iyi sağ salim kavuşun inşallah :)
(1,150 puan) tarafından
Ahh insAllah Allah razi olsun güzel duan icin cok teşekkür ederim sende sağlıkla büyüt insAllah
(3,527 puan) tarafından
Amin inşallah sağol canım
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim dakika tut eğer düzenli olarak sanci oluyosa gerçek sancı olabilir ben sezeryan olduğum için sancilanmadim ama yalancı sancilarim oldu kasıklarıma vuruyodu sancı ama gerçek sancıyı mutlaka ayırt edersin o biraz daha yavaş başlayıp ağrısı kuvvetleniyomuş 
(1,150 puan) tarafından
Yani bi anda başladı oturuyordum kalcamada vurdu biraz ağrısı yani dakika olarak bakmadim hic ama yarim saattir böyle
(9,626 puan) tarafından
Eğer sabaha kadar devam ederse ihmal etme canım git doktora en azından nstye girersin orda sancılarının olup olmadığı veya düzenli mı değil mi ona bakarlar hiç riske atma
(1,150 puan) tarafından
Cok doğru teşekkür ederim. Ozaman sabaha kadar bekliyeyim baktim dayanamiyorum ozaman giderim teşekkür ederim cevabin icin :)
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım benim inşallah vaktinde gelir bebişin ☺️❤ kusura bakma fazla yardımcı olamadım normal doğum yapmadigim için çünkü çok bi bilgim yok yanlış yönlendirmek istemiyorum ama sadece gerçek sancının düzenli bi şekilde olduğunu biliyorum 5 10 dakika da bir gelir sonra doğum başlamaya yakın bu daha da sıklaşır eğer gidersen insallah hayırlı haberlerle dönersin sağlıkla kucağına alırsın meleğini ❤
(1,150 puan) tarafından
Yaa olurmu öyle sey inanin yardimci oldunuz rahatlattiniz ilk benimde o yuzden herseye tedirgin oluyorum bebege bişey olacak diye korkuyorum ama siz rahatlattiniz inanin teşekkür ederim guzel duan ve kalbin icin Allah razi olsun cok sagol :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Demet54 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sinem_34 (26 puan) tarafından soruldu

377,740 soru