0 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar yazmıştım daha yeni hamile olduğumu öğrendim ama 1 haftadır bı mide bulantısı başlamış evimde bişey yapıp yiyemiyorum ondan geçtim midem sürekli bulanıyor yanıyor hiç durmadan dayanamıyorum bunun bı çözümü yok mu ilk hamileliğimde hiç böyle bişey yoktu dayanamıyorum artık ya

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bulantı hapı canım dramamine tavsiye ederim baya etkili yanma için de karbonat içebilirsin ya da soğuk süt daha da geçmezse gaviscon şurup 
tarafından
Bana bir tek bu bulantı hapı iyi geldi bende 4 ay kadar kullandım mide yanamasina beyaz leblebi de iyi geliyo canım aklında bulunsun
(250 puan) tarafından
4 ay mi bu ağrıyi 4 ay mi cekicem ölürüm galiba
tarafından
Bulantı için 4 ay kullandım canim yanma doğuma kadar dewamke suan da da yanıyor midem cayır cayır ")
(250 puan) tarafından
Ya yapma lütfen korkmak istemiyorum kaldiramam
tarafından
Bir şey olmaz canım idare ediliyor hem idare etmeyip ne yapacaksın neyseki çaresi var ilaç o olmadı soda o olmadı karbonat bir şekilde geciyo boşuna dert etme kendine düzelirsin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ac karna 1 tane pısmemıs kuru fasulye yut canım 
(250 puan) tarafından
Kesin çözüm mü geçer demi yemin ederim dayanamıyorum ne geçem kaldı ne günduzum
tarafından
Bana da arkadasım demıstı ise yaradı canım bende cok cok kotuyum ve yatacak durumum yoktu oglum vardı aglıyordum bazen o derece
(250 puan) tarafından
Suna bn o durumdayım 23 aylık bı oğlum var yemeği suyu oyun oynamak istiyor hiç bişey yapamıyorum
tarafından
Aynı canım aynı seylerı yasadım cok zor durum Rabbım yardım etsin canim
0 oy
(405 puan) tarafından
Ben de öyleydim. Çok zor bilirim. Her sabah da kusardım yataktan kalktığım gibi. Dördüncü ay bitince bulantılarım azalıp bitti. Yemek bile iğrenç kokardı mis gibi normalde ama öyle kötü kokuyordu ki her şey. 
(250 puan) tarafından
Bnde kusma yok canm sadece kusacakmisim gibi bı bulanti ve yanma var ve sürekli var hani hiç geçmiyor
0 oy
(145 puan) tarafından
Bende ikincide böyle bulanti yaşadım artık ağlıyordum ya ne yeme ne içme yemek kokusu desen şimdi bile kötü oldum ama maalesef bu bir hamilelik süreci gaviscon verdi doktor oda hafifletmişti biraz 
(250 puan) tarafından
Pazartesi ilk işim doktora gitmek dayanamıyorum artik
0 oy
(841 puan) tarafından
Ben 6 aylık oldum başından beri bulanıyor kusuyorum serum verdiler 5 gün boyunca doktorum basima da agri vuruyor cikardikca su bile içemiyorum doğuma kadar sürecek galiba prilam hap verdi doktorum bana 
(250 puan) tarafından
Bnmde başıma vuruyor dayanamayıp ağlıyorum
0 oy
(16,489 puan) tarafından
6 aya kadal elim kolum bağlı geçmesini bekledim 

Hap bile etkı etmıo dı bana

Allah yardımcın olsun canım 
(250 puan) tarafından
Off ya rabbim hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Tatlim zofer igne var.vurdur.en etkilisi o.ben hap yutamadgmdan doktorm onu yazdi
(250 puan) tarafından
Pazartesi gidince konuscam doktorla
0 oy
(239 puan) tarafından
Benimde oyleydi ben 1 ay ölümcül gibi yattim hic bir ilac fayda etmedi tek odanin icindeydim kolidor mutfak her yer bana kokuyodu esim yapti bütün isleri bide ev sahibim ara ara geldi evi temizledi o derece kotuydum su icsem kusardim Allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 278 göst.
12 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selmasncr (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 316 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,927 cevap

34,775 kullanıcı

...