0 oy
1,951 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar sizlere arkadaşım sormami istedi ben şok oldum 

Bebeğini emzirirken zevk alıp aferseeiniz ıslanıyormuş sizce böyle bisey olabilir mi

77 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
ARKADAŞLAR HEPINIZIN YPRUMLARI ICIN TEK TEK TESEJJUR EDERİM INANIN ARKADASIM DEMEYE DILIM VARMIYOR 

ONA SADECE TEK DEDIGIM BIR PSİKOLOĞA GOZUKMESI
(12,776 puan) tarafından
Utanan insan kimseye diyemez içinde tutar doktora gider zevk alıyorum ıslanıyorum diye dile getirmez bildiğin zevk aliyo
tarafından
Kuzum aklına başına al o arkadaşınla görüşme.  Kendi çocuğuna bunu düşünen başkasının çocuğuna ne düşünür
(826 puan) tarafından
Ama o çoçuğada yazık hayatı mahv olur küçücük melek. Bence mutlaka konuş anlat ona psikoloğa gitsin mutlaka.  Ben artık böyle çoçukların hayatlarını acı çekmelerini görmeye  dayanamıyorum. Birisi döver yastıkla boğar birisi böyle söylet birisi çöpe atar. Nasıl zamana denk geldik biz
tarafından
Kesinlikle profesyonel bir destek almalı. Ama yinede insan uzak durmalı
(826 puan) tarafından
Bence artık emzirmemeli. Mamaya başlasın. Destek alsın mutlaka
-Reklam-
+9 oy
(12,776 puan) tarafından
Hani erkeğe pedofili diyoruz ya buda pedofili çocuktan zevk alıyor resmen  psikolaga gitsin 
(2,323 puan) tarafından
Aynen katılıyorum. Buda pedofili, nasıl bir insan kendi çocuğundan haz duyar kendi çocuğunu geçtim küçücük çocuktan haz duyulur mu iğrenç başkada bir şey değil.
+7 oy
(1,319 puan) tarafından
Yahu abartmayın 

Göğüs ucunda sinir damarları var en ufak dokunuşta o harekete geçiyordur 

Bebeğimden dolayı islaniyorum demiyor herhalde 

Farklı yerlere çekmeyin ne alaka pedofili bilmem ne 

Elinizi göğüs ucunuza götürdüğünuz de sizin de aynı şey olması lazım normal şartlarda. Acayipsiniz 
(1,908 puan) tarafından
Evet bende dikkat ettim cvplarina kendisi olmadığı ne maglum canm arkadaş adı altında soruyorlar işte bence kimse kimseye bunu soylemez
(1,241 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın herşey olabilir. Yani bunu gerçekten arkadaşı dediysede yazık ne kadar güvenip demiştir bı bilse arkasından böyle yorumlar yazdığıni. Ama dediğin gibi arkadaşım sormami istedi yazdığına göre cevplari göstermesi lazım:D bu bir çelişki
(1,908 puan) tarafından
Kesin kendisi bende sonradan anladım:)))
(1,241 puan) tarafından
Hahaha 1prensesannesii sen kazana düştün:DD belki şimdi acaba pedofilimiyim diye düşünüyordur:)
(1,908 puan) tarafından
Olabilir;)))
+4 oy
(12 puan) tarafından
BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM ÇÜNKÜ OKUNSUN ISITIYORUM.  ALLAH ASKINIZA BU BIR PSİKOLOJİK RAHATSIZLIK ANNE BEBEGINE KARSI KOTU BISEY HISSETMIYOR ISTEMSIZCE BEYNI ONUN VUCUDUNA BU KOMUTU VERİYOR VE BU KADININ SUCU DEGIL . BENZERI BASIMA GELDI COCUGUMA SUT VEREMEDIM ZEVK DEGIL AMA GARIP UYARICI DUYGULAR HISSETTIM VE EMZIRMEK ISTEMEDIM SAGARAK VERDIM . BUNU ARASTIRINCA BUNUN BENIM HATAM OLMADIGINI KOTU, PEDOFILI BI BIREY OLMADIGIMI SADECE BEYNINIM BANA BI OYUNU OLDUGUNU ANLADIM. PSIKOLOJIK DESTEK ALMAM GEREKTIGINI OGRENDIM AMA DAHA FIRSATIM OLMADAN SUTUM KESILDI. SUAN EVLADIMI GOZUMDEN SAKINIRIM KORURUM GUL GIBI BAKARIM VE BILIYORUM KI BEN COOKK IYI BIR ANNEYIM . BILMEDIGINIZ SEYLER HAKKINDA KOTU VE ASAGILAYICI HATTA NEFRET ICEREN YORUMLAR YAPMAYIN RABBIM SIZE YASATMAMIS YASATMASINDA AMA HAKKA GIRIYORSUNUZ BIRAZ EMPATI YAPIN . TEKRARLIYORUM BUNUN ANNELIKLE YAHUT ANNENIN DUYGULARIYLA ALAKASI YOK ISTEMSIZ OLUYOR VE KADIN BUNDAN RAHATSIZLIK DUYMUS OLACAKKI BIRILERINE ANLATIP YARDIM ALMAK FIKIR DANISMAK ISTEMIS. BIRAZ EMPATI BIRAZ DUSUNCEYE DAVET EDIYORUM O KIN VE NEFRETLE YORUM YAPAN VE BIR ANNEYE PEDOFILI SAPIK YAFTASI YAPIŞTIRAN INSANLARI. RABBIM GORUYORDUR KI O ANNE DE BUNU ISTEMIYORDUR VE YORUMLARI OKUSA KAHROLUR. EDEN BULUR DERLER BASINIZA GELMEMIS DIYE BASKASINI KARALAMAK KOLAY ALLAHA VE ONUN ILAHI ADALETINE INANAN KIMSE BOYLE YORUMLAR YAPMAMALI 
(12 puan) tarafından
Ya sapık yazan olmus . Kınamayın basınıza gelir derler bizim oralarda. Belliki Yasamamıslar ve Yasasalar eminimki Aynı benim gibi dusunecekler . Bi insanın bu durumlarda empati yapabilmesi icin illa basina gelmesi gerekiyor sanirim.
(207 puan) tarafından
Çok haklısınız
(1,241 puan) tarafından
Valla tüm sayfayı kaplasan gene anlamazlar. Ne art niyetli insanlar varya. Görende emzirirken afedersin kendini tatmin ediyor sanar. Muhtemelen uyarılıyor istemsizce acaba herkes mi öyle diye merak ediyor. Arkadaşı olacal şahısta hemen gömdü kadını valla çok yazık
tarafından
Aynen  kocam duymasin adli kullanici.Valla millet hicc acaba diye bir dusunmuyor.postu esime okudum inan erkeklere odun deriz ya adam kadinin bir rahatsizligi vardir hormonal dedi normal degil ve sormus olabilir tedavi olsun dedi.ama biz kadinlar hemen tovbeeee diye baslariz.ama bize laf cikti
(1,241 puan) tarafından
Millet linclemeye fırsat arıyor canım. Rabbim kimseye fırsat vermesin valla. Ben soruyu okuyunca heralde bı sorun var kadında dedim ama pedofili demişler
+3 oy
tarafından
Dıcek hıc bırsey yok sorun bebek de degıl arkadasının sütü bozuk 
+2 oy
tarafından
Bi bu eksikti hakin olsun nefsine abdestsiz süt vermesin çocuğuna 
tarafından
Binlerce kere artı.. abdestsiz süt verilmezken bile bir kadının evladıni cinsel obje olarak görmesi iğrenç geldi bana. Allah hidayet versin
tarafından
Amin inşallah allahım ıslah etsin daha neler duyacak bu kulakalr bu gözler ne ler okuyacak pedofili hastası sapkınlığın sapıklığın bile adını hastalık koyup kılıf uydurdular tiksindim artık bu dünyadan
+2 oy
(1,241 puan) tarafından
Belki kadının elinde olan bişey değildir hormonunu nasıl kontrol etsin. Herkestemi öyle oluyor diye sormuş.sanirim. hemen arkadaş demeye dilim varmıyor demişsin. Millet burda kötü bişe demese eminim sen böyle demezdin iyi bı arkadas olsan guzelce yardım almasını önerirdin hemen burda arkasından böyle konusmazdin. Şuan arkadaşına çok üzüldüm şahsen.
tarafından
Kim olsa aynı tepkiyi verirdi hangi anne emzirirken böyle şeyler hissediyor
(1,241 puan) tarafından
Niye başına gelmeyecek kimsenin diye bı kural mi var. Ben normalde göğüs uçlarından aşırı hassasimdir. Hamileyken acaba zorlanirmiyim dedim hani anlatabildim mi  böyle bişe yasarım diye korktum ama Şükur olmadı. Ya olsaydı bu benim elimde olan bisemi olurdu sence. Burda milelt pedofili dedi diye hemen arkadaş demeye utandin. İnan çok üzüldüm onun adına. Emin ol elinde olan bişe olsa sana demezdi zaten. Kadın acaba normali bunu diye anlamaya çalışmış.
(1,499 puan) tarafından
Bence öyle bi sapkınlığı olsa sana bile anlatmazdı kadın bunun birtek kendinde olan birşey mi diye merak etmiş arkadaşı da onu maşallah yerin dibine sokmuş kocam duymasın sana katılıyorum bela okuyanlarda var kendi başlarına gelmeyeceğinden bu kadar mı eminler bilmiyorum
+1 oy
(796 puan) tarafından
Oha evladın o senin kıyamet çok yakin
(1,718 puan) tarafından
Yani bencede oha yavrum
+1 oy
(6,858 puan) tarafından
Bence huylaniyordur canım başka şeyler düşünsün
+1 oy
(14,079 puan) tarafından

ALLAH onu bildiği gibi yapsın kendi evladıyla zevk alan biri lanet olsun ona:angry:işte bu tür olaylar oluyor ve biz halen virüs bitsin normal hayata dönelim diyoruz kıyamet kopsun artık KI YA MEET

+1 oy
(7,441 puan) tarafından
İnsanalar kinamis acayip kötü anne gözüyle bakmış ama ben öyle düşünmüyorum annelik bu cocuguna karşı isteyerek böyle birşey hissetmez imkanı yok bence bı rahatsızlığı var canım en kısa zamanda doktora gitmeli bu yönde Allah yardımcısi olsun 
(9,731 puan) tarafından
Bela okuyan bile var Allah ıslah etsin
(7,441 puan) tarafından
Amin amin hiç bir anne böyle birşeyi bile isteye hissetmez
+1 oy
(10,456 puan) tarafından
Bu cinsel bi zevk değil dir bi rahatdızlığı olabilir normal dogumda vajinada değişiklikler olur emxirfiğinde sinirler harekete geçer ve bunları arkadaşın zevk aldı sanır arkadaşınla konuş bi pisikoloğa danışsın Rabb'im yardımcı sı olsun böyle düşünerek kendisini yıpratmasın 
(1,499 puan) tarafından
Konu dışı ama ne yaptın canım memeyi biraktirabildin mi oğluşa
(10,456 puan) tarafından
Çok şükür canım kestim
(1,499 puan) tarafından
Darısı başıma birşey sürdün mü tiksinsin diye ben salça sürdüm ama benimki ikide bir açtırıp bakıyo yara mı olmuş kan mı olmuş diyo iyileşsin emcez diyo bende bulamayınca babası dahil herkesin göğsünü elliyo napacam bilmiyom
0 oy
(11,930 puan) tarafından

Daha ne duyacağım acaba yaw:ermm: tuhaf geldi bana canım 

tarafından
Bende valla şok oldum
0 oy
tarafından
Manyakmi yaa hic oyle sey hissetmedim
tarafından
Bnevede mamyaj tiksindım  resmen
tarafından
Canm arkadaşin zevk icin emziriyor o zmn
0 oy
(570 puan) tarafından

Ohaaa lan o ne :O

tarafından
Daha neler duyacagiz
(570 puan) tarafından
Bacım insan çocuguyla kurduğu en güzel ilişki emzirmek olsa gerek bunu o an nasıl düşünebiliyor
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Oha diyorum 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kaç yaşında bebeği sanmıyorum hani kendine dokunsa rahatlatmaya çalışsa neyse de olmaz yani 
(570 puan) tarafından
Ya emzirirken onu nasıl yapcak o kadarmı yoklukda
(3,036 puan) tarafından
Ben bebek sandım ya pardon kadın mis
tarafından
Bir gasinda6
(3,036 puan) tarafından
Kuzum ben bebek ıslanıyor sandım yanlış okumuşum:D
(570 puan) tarafından
Çok iğrenç geldi bana ya
0 oy
(835 puan) tarafından
Yok artık daha neler
0 oy
(285 puan) tarafından
Annelik duygusu çok başka ya. Sasrdm şuan buna.
tarafından
Arkadaş demeye dilim varmıyor tiksindim rwsmen
(285 puan) tarafından
Haklisin valla. Ya onun güzelliğini izlemekten onu doyurabildigini düşünmekten konu nasl oralara varabiliyor hayrt dogrusu
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Çok saçma o sıra tv ya da telefondan müstehcen şeylere bakmıyorsan bi şey olmaz aksine merhamet bebeğe karşı sevgi bağ hissedersin.

İlgili bir soru bulunamadı

396,408 soru

11,857,662 cevap

35,955 kullanıcı

...