0 oy
1,132 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar ablamın oğlu 18 yaşında eşim yaşı büyük genç diye gelmesini istemiyor 1 buçuk senedir evliyim gurbetteyim zaten hiç gelmedi evime annemler gelecek onlarla birlikte o da gelsin dedim eşim çağırma sakin genç oğlanın ne işi var benim evimde diyor ama ben gelmesini çok istiyorum nasıl ikna edicem ya tatsızlık olsun istemiyorum annemler gelecek çünkü yoksa kavga ederdim eşref saatini denk getirmeye çalışıyorum. 

23 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından
Kuzen felan olsa anlarımda yeğenden kıskanırlımı yaa 
(274 puan) tarafından
Kıskançlığından değil canım hem kendi babasından böyle görmüş hem de Ben onun ailesiyle pek iyi anlaşamıyorum o yüzden yapıyor galiba bana gıcıklığına
(747 puan) tarafından
Olacak iş değil yaa.Benim eşim kayınlarıma bile ses etmez niye böyle seninki.Yanlı gelmiyo sonuçta
(274 puan) tarafından
Valla istediği kadar laf etsin isterse kavga çıkartsın uzaktayız zaten kırk yılda bir gelmek istedi çocuk geri cevirmem asla alışacak yapacak birşey yok benim yeğenlerim gelir de kalır da
(747 puan) tarafından
Bende onu diyorum sen onlar için anne yarısısın
(274 puan) tarafından
Çok değişik bi aile yapısı var ya valla babası annesini asla dışarı çıkartmaz kadın 50 yaşında daha hala dışarı çıkamaz tek başına kadını eve kapatmış bildiğin
(747 puan) tarafından
Ayy çok zor valla öyle insanda canım sanada öyledir o zaman
(274 puan) tarafından
Ilk evliyken bi kaç defa denedi markete gideceğim zaman gitme ben gelirken alırım falan dedi sonra bi daha sormadan gittim birsey demedi
(747 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla öyle alıştırmamakla
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Sacmalıgın daniskası 
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Kişinin fikri neyse zikri de o olur derler 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,363 göst.