0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Dogum sonrası sac neden dökülür ve nasıl engellenir. Evin her yeri saç içinde bebeğimin parmağına falan sarilmasından korkuyoum lütfen yardım edin 

5 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Çaresi yok canım . Bende herşeyi denedim çözüm bulamadım yazmayla geziyordum artık. Kızım büyüdükçe geçti dökülmesi. Dökülenler tekrar çıktı. Bebek anneye gülünce ve tanıyınca dokulurmus sac. Büyüklerimiz öyle dediler
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Doktora giderseniz uygun bir ilac yazacaktır malum hormonlar değişiyor benim su an saclarim cok sağlıklı oldu normalde dökülürdü bakalim dogumdan sonra ne olacak
0 oy
(119 puan) tarafından
Doğum sonrası dökülecek mi bilmiyorum ama benim şimdiden çok dökülüyor:(( 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben bioxcin kullandım ve şuan tek tel bile dökülmüyo bide dökülenlerin  yerine yenileri cikiyo saçlarımı topladığım zaman on kısımlarında yeni saçlar var elektrik çarpmış gibi duruyo hani küçükken resim defterine güneş çizip etrafına çıbık çizerdik ya aynı öyle şuan 
(183 puan) tarafından
Benzetmenin güzelliği (: ya güzel kalbini severim
(9,626 puan) tarafından
Ayy bende senin güzel kalbinden öpüyorum ❤ traji-komik halimiz napcan işte eğlenceli hale dönüştürüyorum anca moralim yerine geliyo ☺️ sende çıkma canını o güneş elbet senin saçında da doğar ☺️❤
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Dokuluyo snr dokulme azaliyo napsan fayda etmez zamanla azaliyo dokulme

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 177 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
4 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havva4545 (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dicledudu (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu

380,160 soru

11,380,680 cevap

34,871 kullanıcı

...