0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
evleriniz nasil hadi konusalim zaten moralim yok esimle konusmuyoruz..

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

35 te yaniyo thisortle geziyorum evde  isiniyoruz canim sukur

-Reklam-
0 oy
tarafından

Evim küçük zaten hemen ısınıyor 

0 oy
tarafından

Yandım şuan balkonu açtım bı de 40 da yanıyor. 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Benim evimin iç dış cephesi cok iyi dun doğalgaz faturası geldi 203 tl gelmiş gayet iyi gece gündüz yaniyor tshirt ile geziyorum baya sıcak evin içi. Senin nasıl oluyor evinin sıcaklığı? Eşin ile neden konuşmuyorsun canım?

(159 puan) tarafından
benimde iyi ya surekli you tube girme dedim isten geliyor telefon sonra birakiyor gene aliyor tartistik sonra eve geldi annesinden gonlumu almaya calisti anneside geldi konustu benimle o gitti yemek hazirlamis gelmiyoruk dedim sonra neolduysa sofrayi dagitti gece 4te uyudm ayri yattik konusmuyoruz sinirden usuyorum sanki ben
(5,938 puan) tarafından
Allah doğru yola yönlendirsin eşini canım benim.
0 oy
tarafından
50 dc yanıyor, evim biraz büyük. 50 55 de anca guzel isiniyoruz bu ay ki fatura 410 geldi
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Benim evim dogalgazli ben oturma odamda dogalgaz sobasi kullaniyorum cok ta guzel idiniyorum sukur 

0 oy
(188 puan) tarafından

Bende 42de yakiyorum canm baya ısınıyor 

0 oy
tarafından

Orta katta oturuyorum dış cephemzde yapılı 40 da yakarım her yer sıcacık faturamda en fazla 160 gelir

(905 puan) tarafından
Hep 40 da mı onnkdar geldi
tarafından
Evet hc kapatmam kombimi
(905 puan) tarafından
Ama çok gelmis sana
tarafından
Nye çok gelms? En fazla 160 gelyo
tarafından
Evim 120 m2 canm banyomu bile yakarim hç kapatmam petek
0 oy
(225 puan) tarafından

Bizde dis cephe falan yok oyle dandik toki evleri pencere arasindan ruzgar aliyor 40 ta calisiyor iceri sadece ılık su an battaniye ile oturdum tv izliyorum 

(905 puan) tarafından
Ücret ne kdr  geliyo
(225 puan) tarafından
Daha gelmedi ucreti 1 ay oldu gelmedi
0 oy
(105 puan) tarafından

En düşük ayarda yanıyor hava çok soğuk ama bizim ev çok sıcak çünkü altı donerci makinalar sürekli yanıyor o yüzden ev sicak oluyor ama yazın klimasiz oturulmuyor kışın kombiye yuklenmiyorum ama yazın hep klima açık oluyor

0 oy
(1,379 puan) tarafından

Benim evim Merkezi sistem alt Kat olduğu icinn hamam gibi en.soğuk ayda bile fatura 250 gelir  ve 150 m2 heryer açık 

0 oy
(278 puan) tarafından

Bizimki merkezi sistem canm ccok sicak evde hic corap giymiyorum yazlik dolasyorum 

0 oy
(905 puan) tarafından

Benn hep 45 çok skr isiniyr  ama daha bu ayın faturası gelmedi  geç açtık cunku

0 oy
(368 puan) tarafından

Cok sukur isiniyoruz Allah disarda kalanlara yardim etsin, bu sene en rahat kışı gecirdim hamilelikten ilaclardan hep sicak basti cok yuksekte yakmadim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde smrmhmt (222 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı

...