0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebeğimin 7.ayinda kilo alımı durdu 3n son 7 aylıkken 8.300 du 11 aylik oluyor hala aynı gram değişmedi 1 yasa kadar kontrol yok önümüzdeki 1 yas aşısı ve kontrol var  yani 5 ay içinde hiç kilo almadıysa doktor ne der anne sutu aliyor ek gida yiyor ama öyle çok değil acaba sütüm mu yaramıyor artk öyle olmasada kaka yapar.mi günde bir defa yada iki gunde 1 yapıyor kaka çok car3siz kaldım doktorlar ayda 500 600 gr almalı dedi    yaşında 10 kilo yu yakalamasını bekliyoruz dedi.ama olmuyor ne yapsam ki hic kilo almıyorsa 1 yaşından sonra mamaya mi başlatr neyaparlar

2 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Çorbasına makarnanın kemik suyu koy un corbasi  falan icir 2 gunde bir kaka iyi değil 
(439 puan) tarafından
Alir canim korkma ilikli et suyu koy her yemegine eriste falan yedir sehriye kaynat bol yogurt allahinnizniyle kiloda alir yururde toparlanır  da
tarafından
Allah razı olsun canm sagol desteğin icin
(439 puan) tarafından
Ne demek destek olmak icin yazıyoruz köstek olmak icin değil  cansin
tarafından
Inan etrafımda böyle soracak kimse yok varda sorsan bilmeyiz derler  hemen  iyiki  burası var
(439 puan) tarafından
Olsun canim burda herkez birbirine destek oluyor sende iyki varsin bebeginde bir an önce toparlar insallah
-Reklam-
0 oy
(10,729 puan) tarafından
Benim kızım da yaşında 8 küsür kılo küsürat da anca 200 300 gr dır. Yıyor ama almıyor hareketli bir bebek. Dr yaşından sonra olmadı mama yer şimdi sakın verme dedi. Sağlıklı ise çok üzerinde durmak manasız canım kan değerleri iyi bizim kızın seninki de iyi ise üzme kendini 
tarafından
Öylede çok zayıf kemikleri gozukucek sanki.oysa yapmadigim yemek yok ama o az yiyor bide yine dis  çıkarıyor bu dönemlerdede  yemiyor
(10,729 puan) tarafından
Benim kız kısa kuzum bir de tombik görünüyor godıklı falan yapısal sanırım bu. Sen de olmadı dr tavsiyesi ile takviye ye başla
tarafından
Nasıl bir takviye canm ilaç mi.yoksa mama mi
(10,729 puan) tarafından
Canım vitamin takviyeleri var nutrigen mesela iştah açıyor
tarafından
Sagol canm bakalım bir gidelim de kontrole

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 117 göst.
0 oy
6 cevap 130 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu