0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Kızım 3 aylık zayıf olduğu için ebesi 4. Ayda başla yavaş yavaş dedi ne vercem bilmiyorum siz neler verdiniz neyle başladınız bu arada süt ürünleri alerjisi var? 

10 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Kızlar ??? 
-Reklam-
0 oy
(667 puan) tarafından
Yoğurtla başla 3  gün kuralıyla sonrada sebze mesela havuç kabak patates sonra meyve yavaş yavaş arttırırsın 
(667 puan) tarafından
Alerjisi varsa yoğurt verme ozaman canım sebze meyve püre falan ver
0 oy
(439 puan) tarafından
Havuc kabak patates bunlarla basla sonra meyve ile devam et 3 gun kuralını unutma
0 oy
tarafından
Patates kabak havuçla başla canm ben yoğurtla başladım ama alerjisi var yazmışsın 
0 oy
(1,438 puan) tarafından
4 aydan sonra ek gidaya baslaya bilersin

En iy kilo aldiran.Nestlenin sutsuz pirincli kasasi.benim bebeyim zayifdi cok ise yaradi.doktorum onermisdi
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Ben genel de yoğurt ile hep meyve de olsa yoğurtla karistoriom alerjisi oldugu için bilemedim sende hasla blendirden geçir günde 3 kere ver ..tadim bitince
0 oy
tarafından
Benim kızımda 130 günlük kilosu iyi ama ben hero baby sütlü pirinçli mamasını verdim bugün dört beş kaşık yedi

Ucgun kuralı yani havuç patates falan vermeyi düşünmüyorum ama yinede sen bilirsin

Ilk yoğurttan başlayabilirsin  
0 oy
(83 puan) tarafından
Benim kızımda zayıf cnn 4 ayda başka dedi yoğurt veriyorum şimdi elma armut suyu sıkıp suyunu içine cici bebe ariom ediom veriom sutlu pirinçli hero baby aldım ondan veriom yoğurt cici bebe karışımı öyle aklimda simdilikbunlar var cnmm
0 oy
(167 puan) tarafından
Ben erken başladım 2.ayda sütüm bitti çünkü mama ne kadar yayrlı olabilir ki meyve püresi veriyorum kuzum sebze vermedim hiç ama maşşalah oğlum 4 aya girecek 7 kilo olmuş nerdeyse sende meyve deneyebilirsin muz elma armut hero baby 4 ay kaşık maması şimdi biz yemek yerken bizi izleyip yalanıyor kuzum ya diyorum acaba canı mı çekiyor :D
0 oy
(3,822 puan) tarafından

image

Ben bu listeye göre verdim canım alerjisi varsa yoğurt değilde kabakla başla azar azar yedir önce sebzeleri verki alışsın sebzelere meyvelerin tatlı tadını alınca sebzeleri yemiyorlar 

Listede yeşil fasulye var ben onun yerine bal kabağı verdim kabız olmasın diye her yediğine az bişey hakiki zeytinyağı koydum tuz şeker verme mümkünse 1 yaşına. Kadar 
Alerjik demişsin domates şalçalı bişeyler falan verme salatalık ver çok güzel yiyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Annelercicektir (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 283 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 231 göst.
26 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,698 puan) tarafından soruldu