0 oy
2,072 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,241 puan) tarafından
Ya kizlar ilk defa alışveriş yaptim 28 ocakta sipariş verdim hala hazırlanıyor diyor. Satıcıya sor diyen yere yazdım ama yorumum gözükmüyor. Özel msj atılıyor mu bir türlü buladim. Başka şekilde iletişime geçme şansı yokmu yaa saticiyla

7 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Eğer cevapladıysa mesajlarına gir orada görünür canım

(1,241 puan) tarafından
Ya ben uygulamayı yüklemiştim tarayicdan giriyordum oradan msj görünmüyor. Sen msj deyince indirdim gördüm. Msj im gitmiş ama reddedildilmia cvp yok.
(11,505 puan) tarafından
Trendyol desteğe bağlan yaz durumu anlat kupon bile yüklüyorlar gecikme için
(1,241 puan) tarafından
Çok saolcanim sabah yaoarim artık.
-Reklam-
0 oy
(672 puan) tarafından
Iptal et. Paran iade edilsin. Trendyol iyice simardi. Ben de bu gun yanlis ürünle sok oldum
(1,241 puan) tarafından
Ya yigenime bı hediye sipariş ettim kızında haberi var sorup duruyor iptal edersem de olmaz şimdi üzülür.:( Aynı gün iki oyuncak sipariş ettim biri ertesi gün kargo verildi diğer günde geldi. Ama bu hala hala hazirlaniyor
(672 puan) tarafından
Baska saticidan siparis ver. Ya da trendyol asistana sor
0 oy
(2,075 puan) tarafından
20 iş günü süresi oluyo diye biliyorum. 
(1,241 puan) tarafından
Tahmini ulaştım Max 3subatti ben sipariş verirken şimdi 18subat diyor. Hergun bir gün daha ileri tarih oluyor.
(2,075 puan) tarafından
Ellerinde yoksa temin ediliyodur o yzdendir. Yada yoğunluk vardr.  Bende çay seti almstm.ayni şeyi yaşadım
0 oy
tarafından
Bende elbise sipariş verdim aynı anda biri dün geldi diğeri hala hazırlanıyor yoğunluktan dolayı dediler bana biraz daha bekle gelir canım
(1,241 puan) tarafından
Ya kendime olsa hiç önemli değil kuzum. 2 yigenime hediye sipariş verdim biri 2gunde geldi diğeri hazirlaniyor. Hediyesi gelen bebek keşke onunki daha gelmeseydi. Diğerine karne hediyesiydi sorup duruyor çocuk.;(
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Trwndyol asistana yaz sen
(1,241 puan) tarafından
Deneyim canim saolasin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kargo teslim tarihine baktin mı. Yoğunluktan dolayı ileri tarih de kargoluyorlar  
(1,241 puan) tarafından
29ocak-3subat görünüyordu. Ama daha yok
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Tahmini teslimat süresi geçmedikçe kargoyu bekletme hakkına sahip. Trendyol müşteri hizmetlerini arayıp ürünün acil olduğunu talep edersen satıcıyla iletişime geçerler belki
(1,241 puan) tarafından
Geçti işte canim. Normalde sipariş verirken 29ocak-3subat yazıyordu. Ama yok daha
(1,084 puan) tarafından
Süre sistemde tekrar uzatıldıysa satıcı ek süre istemiştir ya tedarik süreci gecikmiştir yada kargo yoğunluğundan gecikmiştir dediğim gibi müşteri hizmetleriyle görüşün onlar satıcıya ulaşır
(1,241 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim mesai saatinde ulaşacağım inslahh

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 467 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,560 puan) tarafından soruldu

384,151 soru

11,493,233 cevap

35,131 kullanıcı

...