0 oy
1,255 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar kayimbabamlarin evine 3 saatlik mesafede yaşıyoruz.ayri şehirdeyiz yani.

Görümcem beni asla sevmez her hareketinden belli.20 yaşında benden 8 yaş küçük.

Evin tek kızı baya simartlmis.

Eşim elimi tutardı benimkide tut abi derdi 

Eşim bana hediye alır oda ister heryere gelmek ister.

Tabi eşim her dediğini yapmadi beni kıskandığini biliyor. Bir kaç kez kavga ettik o sucluydu eşim için affettim.

Eltimde daha söz yüzüğü takılmış evli değil oda 20 yaşında.

Görümcem hakkım da biseyler demiş eltim beni tanımadan cephe almış. Arkamdan konuşuyor ukala falan diyomus bana.

Bunlar ikisi bir olmuş smdi ne yapsm nereye gitsem el ele geliyorlar.eltim demiş görümcem bana ne yapsa ses etmem ben. Yani beni kotuluyo. Geçende bunların yöresine ait yemek yaptım.duruma attım. Eltim yemeği beraber yaptığımız kadını arayıp şifreli yemeği tekmi yaptın oda yaptımi diye soruyor. Ben duruma atmışım yani ben mi yapmışım doğru mu degilmi teyit ediyor. 

Geçen gittik oraya eşim çeyrek künyesi almış elime taktim.

Görümcemde almak istiyordu.

Görümceme bı hal oldu aglamalr basım ağrıyor demeler hastaneye gitti baş ağrısı için meğer benim kunyeyi kiskanmis.

Sabah oldu eltim geldi elinde cicek yaptırmış  görümceme geçmiş olsuna gelmiş bas ağrısı için 

Sonra baktım görümcem baya mutlu meğer eltim benim kunyemin aynısını görümceme almış 

Ben şok oldum.

Bana ikiside cephe almış eltim aramız yk biliyo görümceme yalakalık yapıyor eltimle bayandır konuşmuyorum zaten.

Ben sinirleniyorum baya bı kızlar.

34 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
yok artık hiç muhatap olma benceikisiyle de
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Çocuk gibiymiş görümcen ve eltin. Hiç umursama bile. Yuvanın kapısını kapat gerisi dış kapının mandalları. Kâle bile alma. 
0 oy
(86 puan) tarafından
Ay şu küçük kıskanç Görümcekler bizde de var Bi tane fırsat versek oda böyle olurdu da baştan ağzına lokmasını koymuştum hala onu bitirmeye çalışıyor arada yapıyor tabi çocukluk gülüp geçiyorum yanında ve ya 5 dk sonra laf sokuyorum olay tekrarlanmıyor Allah onlara sa onlar gibi insanlar vermezse anlamazlar ben bazen kendini çok över bende hemen derim yüzüne ay çok iyisin allahtan sana senin gibi Bi görümce versin sjsjsj Allah sana da yardım etsin ama çok şükür dışarıdayız boşver ya takılsınlar kudurt onları sen zirvedesin 
0 oy
(518 puan) tarafından

Mümkün olduğunca uzak dur akılsızlardan,eltin de evlensin tanır o zaman gorumceni,o gorumcene bol gorumceli bir koca nasip etsin Allah:D

0 oy
(490 puan) tarafından
Muhattap bile olmaya değmez cnm uzak dur derim 
0 oy
(478 puan) tarafından
Eltin daha evlenmedi evlensin o zaman onlarin arasi nasil bozulacak gör sen
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aynı benim kaynanamla gorümcemi anlattın :) eşim bana kolunu atsa otururken antrede de annesine sarılırdı kıskandığını bildiği için.. Görümcemde herseyde bi laf sokardı eşime sonra ben bütün irtibatı kestim.. Artık görüşmüyorum eşim karşı çıksada görüşmüyorum. Benim öyle akrabaya ihtiyacım yok çünkü fayda görmem zarar görürüm.. Eşime sen görüşebilirsin ama ben gorusmicem dedim tek sebep bu değil tabiki daha bir sürü neden var evet eşimin annesi kardeşi ama onlar bana asla saygı göstermedi sonuçta bende ömürlük diyerek bi evlilik yaptım hakkımı da helal etmiyorum. Görüşme bence 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben olsam sadece izleyip rezilliklerine gülerim :D :D gerçekten çooook komik duruma düşürmüşler kendilerini, bi kaç ay sonra kanlı bıçaklı düşman olurlar. İzlemesi daha zevkli olur :D
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Sonuna kadr okudum yazdiklarni benm esim 8 kardes 3 tne gorumcem var hicbiri bna böyle yapmadı yapamazda cesaret edemezler 1gorumcem hariç oda esimden dayk yedi zaten bna laf ettgi icn 5yildr görüşmüyoruz ben olsam kiskancliktan catlasnlar diye elimden geleni yaprm tlfnlarnida acmam esimde uyarirm ben kardesni gormk istemiyorum terbiyeszi derm dha birçok sey yaprmda uzn olur yazmiyam
0 oy
(397 puan) tarafından
Canım ıkiside senden küçük bi ortama girince büyüklük tasla onlara. Onları küçük gördüğünü belli et hele eltinin düğünü olsun ben o zmn görürüm onu ergenler nasıl sınır oldum okuyunca sallama onları eşinle aran iyiyse dahada catlat onları onlara en güzel cevap bu olur 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Çok muhabbet tez ayrılık canım hele bi gelsin evlensin bak o zaman nasıl olacak bekle ve gör  benim cevremde kaç tane bunun örneği var 
0 oy
(826 puan) tarafından
Görümcene talip bul kurtul))) eltinede yüz verme
0 oy
tarafından
Daha evlenmediği için durumu bilmiyor. Yakında anlar canım sen hiç kafana takma
0 oy
(233 puan) tarafından
Ya sabir ya selamet sinir bozucu bir durum ama onlar daha ergenlikten cikamamislar belli gül geç valla en iyisi yoksa onlar baş olmaz ne o 5 yaşında çocuk gibi 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 375 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 438 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 490 göst.