0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Günaydın canlar.

Rüyamda esimi gördüm. Ben tam bir yere gitmek için ayağa kalkıyorum. İki çocuklu bir kadin geliyor. Buyrun kime baktınız diyorum. Ben esinin eski karısıyim diyor. Beyninden aşağı kaynar su dökülmüşe dönüyorum. O evin önüne doğru gidiyor. Arkasından ben de gidiyorum. O anda yerde bi zincire takılı iki tane çeyrek ya da yarım altın buluyorum. Belki ondan düşmüştür diye götürüyorum. Üstünde isim de yazıyor. Kaynanama soruyorum çocukların adı ne diye annen söylüyor. O altın onların değilmiş. Eşimin ailesi ve eşim oturup konuşuyorlar. Sinirimden catliyorum ben. Eşim çocuğun kafasına bi vurdum diye ayrıldı diyor. Ben daha da sinir oluyorum. Kaynanam eşime  karını da al sen git diyor.Esim  ben bir yere gitmem diyor. Benim tabi kafa iyice atıyor eşime  geliyorsan gel değilse ben gidiyorum diyorum. Eşim gelmedi. Ben aşağıya doğru yürümeye başladım. Arkamdan geliyor mu diye bakiyom kimse yok. Dayanamayıp dönüyorum belki ben böyle yapınca kötü olmustur diye. Eve döndüğümde esimin keyfi  gayet yerinde konuşuyor. Ben geldikten sonra kadın çocukları alıp gidiyor. O arada oraya  yengem de gelmiş o diyor  o altının kimin olduğunu biliyorum deyip alıyor. Ben de içimden bütün olanları bu öğrendi şimdi annemlere söyler ben ne yapacağım derken uyandım.

Rüyamı yorumlarsaniz mutlu olurum.

1 cevap

0 oy
(598 puan) tarafından
İlk yorum çok önemli hayra yorulsun
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 208 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,642 soru

11,530,741 cevap