0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

image

ikide bi onume cikiyor reklamlari bu menude cok uygunmus ne kadar guvenilir dedikleri ki hersey olcusu olcusune geliyormu denwyen varmi 

22 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından
Evet sipariş verioruz yemek sepetinden iyi gayet
(2,765 puan) tarafından
Kapida odemesi varmi bide uygulamami nasil oluyor
(222 puan) tarafından
Evet uygulama kapıda ödemeli
-Reklam-
0 oy
(477 puan) tarafından
Bende sürekli sioaris veriyorum güvenilir sıkıntı olmadi bu zaman a kadar 
(2,765 puan) tarafından
Uygulamami bu nasil siparis veriliyor telefonlami araniyor
(477 puan) tarafından
Evet uygulama ama googleye yemek sepeti yazınca cikiyo bilgilerini goriyosun ev adresini telefonumu falan kaydediyosun bana yakın restorantlar cikiyo zaten ne istersen gekiyo
(2,765 puan) tarafından
Anladim canim insAllah getirirler
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Esracım burgeri biraz küçük oluyor sadece getiren kurye hızlı olursa afiyetle yersin canım canın istediği cana derman mış ye gitsin bacım dene deneye öğreniyoruz
(2,765 puan) tarafından
Himm sirdan gibi azarlarlarsa bide☺☺☺☺

Pek cesaret edemiyorum ama esime arattiririm da oda almaz yani huyunu biliyom burda yap kendin der ama sirdandaki gibi zorla aldirtcam
(4,698 puan) tarafından
Aşkım uygulaması var indir bak bakalım servis var mı sizin oraya
(2,765 puan) tarafından
Bakayim canim benim net bitmek uzere eaimden bakicam onun 15 gb si var
0 oy
tarafından

Kendimi gördüm kiii :D

Ben hiçbir hazır gıdaya güvenmiyorum valla 

(2,765 puan) tarafından
Simdi gene senin ustunde yemek reklami var ne yaptin sen anlasma flanmi☺

Biz hastaneye gittikce aliyoz durum falanda iste daha 6 yil okdu eve siparis vermedim o yuzden biraz sikinti yasiyorum
tarafından
Yok kız ne anlascam ben yiyemiyorum hazır yemek evede sokmam zaten
(2,765 puan) tarafından
Saka yaptim canim
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Popeyese bayılıyorum burger king ten daha güzel. Yemek sepeti sadece araci asıl ürün Popeyese bağlı
(2,765 puan) tarafından
Peki kapdia odemesi varmi ki yemek sepetinin
(2,075 puan) tarafından
Yoktu bildiğim kadarıyla
0 oy
tarafından
Hep yemeksepeti kullanırım çıktığı yıldan beri sipariş veririm hatta çoğu zaman joker indirim falan olur onları kullanırım ama sipariş verdiğin yere bağlı mesela burdaki herhangi bi dönerciden söylersin kötü çıkarsa o sitenin sorunu değil 
(2,765 puan) tarafından
Anladim canim peki heryerde aynimiki fiyati ben simdi eskisehirdeyim bu reklama basinca istanbul cikiyor anlamad8m
tarafından
Yemeksepeti indirimi varsa her yerde aynıdır canım sen kendi adresini ekle restoranları listele deyince çıkar zaten hepsi bu reklam popeyes için eğer oturduğun yerde varsa geçerlidir
0 oy
tarafından
Aşkım yemek.sepeti güvenilir ama bunun burgeri küçücük sen ne yao biliyormusun gitntavuk gogusu al marketten bide sade mısır gevreği al mısır gevregini blendirdan geçir biraz irili ufaklı kalsın sonra tavukları süt zeytinyağı baharatlarla biraz beklet 1 saat kadar . Sonra tavukları önce una sonra yumurtaya sonra o mısır gevreklerine bula kizart bunların aynısı oluyor hem daha bereketli daha saglikliii :))) 
tarafından
Yap bakalım begenicekmisin 1 saat kadar beklet ama dolapta tavukları . Banada haber edersin begendinmi diye :)
(2,765 puan) tarafından
Tamm canim haber ederim bakalim esim gelsimde
(2,765 puan) tarafından
Merhaba canim esim tavuk yerine kiyma almis kiyamyi pisirip ekmegin icine koyup ustune domates sogan koyduk o sekilde yedik cabim ama senin tarifinide en kisa sure de yapicam kaydettim zaten telefonuma
tarafından
Afiyetler olsun canım :)
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim canim
0 oy
tarafından
Cnm.o ekmek kucuk oluyor 2 tane al bence
(2,765 puan) tarafından
Karar verdim canim kendim yapicam
0 oy
(119 puan) tarafından
Vallah canım bizde dün lahmacun sipariş verdik ama yorumlara bakmalısınnn biz yorumlara göre seçtik lahmacn alıcağımız yerii eksiksiz tam gelmişti güvenilir yani
(2,765 puan) tarafından
Anladim canim kucuk geliyormus o yuzden kendim yapicam
(119 puan) tarafından
Bilemiyorum canım hepsi aynı değil :) yorumlardamı okudun
(2,765 puan) tarafından
Burdaki herkes oyle diyor canim en iyi bi tavuk alip kendim yapmam
(119 puan) tarafından
Daha iyi olur evet :))
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben alıyorum memnunum
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim vanim
0 oy
(483 puan) tarafından
Vlla super buna bnzer yedim hemen gldi sicakdi kspida odeme var 
0 oy
(612 puan) tarafından
Evet sorun olmuyor 
0 oy
tarafından
Al dene bir kere 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Aşırı güvenilir herzaman kullaniyorum uygulamayı. Mesela misafirin mi geldi tatlı kurabiye sipariş et anında kapında yakın restoranlar falan var seviyorum ben
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Güvenli kiz eşim yemek sepetinden satış yapıyor olduğu gibi gelir burger küçük ama 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Biz hep alırız bundan yemedik ama. Genelde puanları yorumları iyi olan restaurantlardan alıyorum. En son zurna dürüm aldık baya sıcak güzel gelmişti 
0 oy
tarafından
Tabii ki güvenilir 5 senedir kullanırım kapıda ödemesi de var..getirde de yemek siparişlerde indirimde uygulanıyor..kartla ödersen daha avantajlı oluyorsun
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bende veriyorum zaten bulunduğun şehirdeki bayisi getiriyo iyidir heral:D
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Güvenilir kuzum :) biz de arada sipariş veririz 
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Görünce içim gitti nasıl canım istedi bi bilsen :( eşim izin vermiyor zararlı diyor bazen rüyama bile giriyor benim yerimede ye 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 193 göst.
8 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
6 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 321 göst.
6 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
12 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...