0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından

Nasıllar birbirleriyle anlaşıp oynuyorlar mı? Büyük olunca küçüğü idare etmesi kolay oluyor mu memnun musunuz yaş farkından :)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yokk anamm yokkk 6 yaşına girecek nerdeyse büyük olan küçük de 2 olacak hergün kavga gürültü yapıyolar şimdi bide 4 aylık olacak olan oğlumda aralarına katılacak ozaman daha çok yerler birbirlerini 

tarafından
Bir türlü kabullenmek istemedi çok zor oldu ilk doğduğu zaman hiç öyle değildi çok seviyordu kardeşini yürütece koyunca da öyleydi ama yürümeye başlayıp oynayınca işde ozaman kıskançlık paylaşımcısızlık hat safhada yine iiyi gibi aama yinede tabi var paylaşım sorunu
(894 puan) tarafından
Anladım canım oysa büyüğe arkadaş lazımken kardeşi olmuş ne güzel ama oluyor işte bazı noktalarda anlaşmazlıklar
tarafından
Öyle öyle büyüyecekler yapcak bir şey yok
(894 puan) tarafından
Büyükle ortancanın cinsiyeti aynı mı
tarafından
3 üde erkek :)
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
3 yaş 5 ay aralarında ama şimdiki aklım olsa daha erken yapardım. İkisinin oyunları birbirine uymuyor 
(12,508 puan) tarafından
Aynısını yazacaktım buraya yazayım bari:) benimkiler de aynı 3.yaş 4 ay var aralarında bende pişmanım daha erken yapsaydım diyorum
(894 puan) tarafından
İnstagramda bir bayan var acayip uyumlu çocukları bakınca çok rahat büyütüyor sanki ikinciyi büyük 4 yad5 yaşında küçük 1.5 gibi
(3,729 puan) tarafından
Belki çocuğun yapısına huyuna göre değişir bilmiyorum ama benim oğlum şuan 5 yaş olmak üzere kızımda 1.5 yaşında oğlum etkinlik yapmak istiyor ama kızım dağıtıyor herşeyi. Hal boyle olunca oğlum sinirleniyor oynamıyorum ben diyor.
(12,508 puan) tarafından
Vallaha aynı benim çocuklar
0 oy
tarafından
Şükür çok sıkıntı yapmıyor ablası önemli olan doğru iletişim sağlamak evet arada kavgalar kıskançlıklar oluyor şükür çok büyük sıkıntı olmadı bende aralarindq 3 yıl 7 ay var
(894 puan) tarafından
Cinsiyetleri aynı mı farklı mı canım. Peki ikisi birbiriyle takıldıkları için bu anlamda biraz daha rahat mısın kendine zaman ayırabilmek konusunda falan
tarafından
İkisi kız cnm evet anlasiyorlar şükür azda olsa zaman ayirabikiyorum kendime banyomu vs yaparken rahat duruyorlar arada kavgq da oluyor tabi
(894 puan) tarafından
O kadar olur canım ben de öyle düşünüyorum biraz fazla olursa yaş farkı rahat ederim gibi ama çocukların karakterine de bağlı anladığım kadarıyla aynı cinsiyete olmalarıda uyum konusunda etkili sanki
tarafından
Tabi cnm öyle çocuklar farklı farklıdır aralarında yaş olarak mesafe olması her zaman iyidir en azından büyük anlıyor
0 oy
tarafından
Ben kızımla oğlum 4 oğlumla minigimin de 4 üç evladım var 4 er ya araları çok iyigyet cookk cokkk iyi
(894 puan) tarafından
Maşallah çok iyi. İlk çocukta hiç zaman ayıramadım kendime en azından biraz yaş farkı olursa arkadaş olur idare ederler birbirlerini ben uzaktan kontrol ederim yönlendiririm kendime de zaman açabilirim
0 oy
tarafından
Büyük kadar kızım 6 buçuk yaşında küçük kızım 1.5 yaşında çoğunluk anlaşamıyorlar..birbirlerinin oynayacağı oyunlar yok..büyüğü okula vermedim bu sene..seneye gidecek..küçük de vuruyor bazen ablasına..ablası kıskanıyor mesela küçüğün elindeki oyuncakları istiyor alınca da küçük bağırıyor ağlıyor..bazen de anlaşıyorlar çizgi film izlerler beraber
(894 puan) tarafından
Çocuğa göre mi değişiyor bilmiyorum instagramda bir bayanın iki oğlu var yaş farkı seninkiler gibi çok uyumlular bayan çok rahat büyütüyor gibi 2. Yi
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Benimkileri arasında 4 yaş 3 ay var hiç bı sorun yaşamadık ilk başta kıskançlık oldu tabi ama zamanla oda bitti şu an kucukle doyasıya ilgileniyorum kızım tuvaletidir yemeğidir üstüdür herşeyimi kendi yapıyo çok rahatım iyiki beklemisim buyumuseni diyorum
(894 puan) tarafından
Oh okudukça ben rahatladım :)) İnşallah ben de öyle olsun istiyorum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 445 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 236 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 322 göst.
0 oy