0 oy
971 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Kızlar geçen torkunun 4'lü sütünü almıştık bu gün ikinci paket bitti çöpe aticaktim  tingirdadi dedim acaba kızım içine çay kaşığı mi yada başka bişey mi attı diye meğer kapağının plastiği çıkmış baktim o plastiğin içinede bürülmüş peçete vardı şok oldum resmen sağlıkla oynamak bu ya midem kalktı fotoğrafını çektim şikayet edicem  zaten tv de haberde de çıkmış süt kazanın icinde oturup yıkanmişlar  fabrikada çalışan bi kaç erkek sizde bu marka ürünü kullanmayın bilginize 

19 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bulguru da çok kötü hayatımda böyle bir bulgur görmedim ne pişiyor ne şişiyor 
(620 puan) tarafından
Bulguru çok güzel aslında. Büyük iri taneli olani diyosun sanırım canım. Köy bulguru gibi farklı gelmistir sana
(1,134 puan) tarafından
Gizem allah'ta seni güldürsün kız yorumuna çok güldüm canım ya ömrün uzun olsun
(8,081 puan) tarafından
Hahaha bende güldüm bak sen böyle diyince kendi yorumuma amin canım ☺☺
(1,134 puan) tarafından
Valla var ya karnım ağrıdı gülmekten o derece eşim diyo niye gülüyon yorumunu gösterdim oda biliyo süt mevzusunu evdeki dedim bak burdaki arkadaş ta ne yazmış o bizden beter :))) bulgur ne pişiyo ne şişiyo  haha  allah seni kız hâlâ gülüyom
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Torkunun ürünleri ne kadar güvenilirse diger firmalarinda aynı...:)
(1,134 puan) tarafından
Valla artık o marka sütü almam aynen bilmiyoruz ne, ne kadar güvenilir ama iğrençlik ya :(
(7,654 puan) tarafından
Hepsi ayni emin ol
+1 oy
tarafından
Rabbim ıslah etsin ne diyelim cnm şikayet et o kuvetteki fabrika torkununmuydu
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben hep torku alıyorum hiç böyle bişeyle karşılaşmadım bide haberde görünen haber torkuya  ait degilki 
(5,721 puan) tarafından
Bende Torku aliyorm hatta petibor tarzi bisküvi denedik şekeri yok çok güzel bilmiyorm nasıl bir yanlış olmus
tarafından
Bende hep torku kullanırım hiç böyle bişey görmedim
(9,626 puan) tarafından
Aynen ya bende şaşırıyorum bende çoğu şeyini kullanırım hiç aksi bişeyle karşılaşmadım arkadaş elbet karşılaşmıştır ama Allah var yani ben biseyini görmedim
(5,721 puan) tarafından
Yaa beş parmağın beşi de bir degilki heryerde çürük bir elma oluyor işte
+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Hepsi ayni digerlerinin cok mu temiz oldugunu saniosun 
0 oy
tarafından
Başkası koymuştur haberlerde görüyoruz baksana çocuk sütü acıyor içiyor kapağını geri kapatıyor 
(4,700 puan) tarafından
Marketten biri demek istemiş heralde
tarafından
Yok yok çocuk markete gidiyor mesela sütün kapağını acıyor içiyor bir yudum sonra yine kapağını kapayım oraya koyuyor mesela bunu da biri yap mis olabilir demek istedim hemen torkunun fabrikasına suç atma demek istedim
(1,134 puan) tarafından
Canım bu suç atmak değil zaten kapağını ilk ben açtım onu anlarsın ayrica doğru durduk yere niye böyle bi uğraşım olsun ki
tarafından
Ya Büşra sütun içinde erdirdi zaten o peçete bardağa yada başka birseye koyarken parçalarını görürdü suya deyince bile peçete nasıl hal alıyor bide diyo ses çıkartıyor olurmu yumusardi yani
(1,134 puan) tarafından
Peçete ses çıkartmadı zaten kapağın içindeki plastik bölüm çıkmış onun ortasında da peçete kıvrılmış yumak gibi duruyodu ya hayır anlamıyorum arkadaş sanki kötü bişey yapmışım gibi bazı yorumlar ne kadar da üzücü  neyse ya kullanmak isteyenler kullanabilir afiyet olsun  bu arada diğer ürünlerine bişey demedim bende kullanıyorum şekeri olsun abur cubur olsun güzel yani sütünü de severdim tabi bu gün  gördüm manzarayla karşilaşina kadar
0 oy
tarafından

Ben torkuyu sevemedim bir Türlü bi kaç gün önce dedimki İzmir bombası yapayım yaptım anaa bide bakdım ki içi topak topak olmuş hepsi çöp oldu gitti benim 27 tl bi üzüldüm anlatamam valla nutella dan şaşmıycaksın asla 

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben hep torku ictim hic soeun yasamadim canim, firmaya, tuketici heyetine filan sikayet et. O kuvet haberi torkunun değildi ayrica aciklama yapilmisti
(1,134 puan) tarafından
Tmm canım sağol yorumun için  evet torkunun değilmiş yanlış hatirlamişim
0 oy
(119 puan) tarafından
Şaşırdım hangi ürün temiz güvenilirki artık herşeye hile katıyorlar allah bildiği yapsın bu kötü niyetli insanları
0 oy
tarafından
Bende bimden süt aldım bugün sütü açtım cezveye koydum süt maviydi ben şok zaten hep inek sütü alırdım denk gelmişti bundan sonra asla almamaya karar verdim
(518 puan) tarafından
Cezve bakır mi
tarafından
Celik cezveydi sonra bardağa koydum bildiğin maviydi çok kötü
(518 puan) tarafından
Anladım,bakirsa zehirler çünkü yeşilimsi mavimsi olunca,ben hiç denk gelmedim
0 oy
tarafından
Çektiğin resimi bize de atarmisin
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hiç bir yerde düzgün temiz bir şeyler kalmadı

0 oy
(13,102 puan) tarafından
Bende torku alıyorum hiç denk gelmedi 
0 oy
(620 puan) tarafından

O haber baska firmanın, torkuyu o kadar küçük bi yer sanmak da:D:D  Koskocaman firma minicik yerde mi üretim yapıyor sence. :ermm:Sen dedin diye kullanmayalım hehe..;) Peçeteden mide mi kalkarmis hem. Kızın koymuştur bence 

tarafından
:D ahaha kız iyi laf yapıyorsunuz haaa,
tarafından
Valla bende  torkuya teşekkür etme imkanı olsa da etsem diyom  her ürünü mükkemmel geliyir
(620 puan) tarafından
:)) sinirim hopladi azıcık kibar oldum ama olduğu kadar:)) Torku olsaydi banyo yapan firma zaten söylenirdi.
tarafından
Büyük firmalarda yok vala böyle şeyler  adam marka yapmış neden kendini kötülesin bence gayet özenli bir marka
(1,134 puan) tarafından
Sakizsardunya  bu ürünü kullanıp kullanmamak sana kalmış bişey. Peçete iğrenilecek bişey değil tabi ama öyle bi devirde yaşıyoruz ki o peçete kim bilir nasıl kondu aklıma bi sürü şey geliyo. Ayrıca kızımın içtiği sütle bizim içtiğimiz süt bir değil o pınarın çocuk sütünü içiyo hem kutuyu bitince mutfak tezgahin üzerine koymuştum kızım oraya uzanamaz çıkamaz 79 cm daha çöpe atayım derkende  tıkırtı sesine kesip açtım kutuyu o şekilde gördüm. Burda da sizlerle paylaşmak istedim herkesin kendi fikri bende kendi fikrimi söyledim tüketmeyin böyle diye. Ayrıca ben bu markanın küçük bir yerde üretim yaptığıyla alakalı bişey demedim biliyorum turkiyenin her bir yerine kendi malzemelerini yolladığını sinirinin hoplanmasi için bir neden yok  ben diğer ürünleri için bir söylemde de bulunmadım sütüyle alakalı yazdım
0 oy
tarafından
Ben seviyorum ve hic sorun yaşamadım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Tamm işte kızının kaşık attogini düşünüyorsun peceteyi de o atmıştır o zaman.torku azımsanacak kadar küçük bir firma değil o haberde torkuya ait değil gidip yerini görseniz devasa bir alana sahip bir yer.suan bu firmayı korudugum için söylemiyorum yıllardır Torku ya güvenerek herşeyimi alırım kendileri üretir kendileri satar çünkü hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım bu tür şeyler el değmeden fabirkasyonnbir şekilde paketlenip kapakları bile makine ile kapatılıyor içinde peçete çıkması imkansız gibi birşey 
(1,134 puan) tarafından
Canım işte boş kutu tezgahın üzerindeydi kızım oraya çıkıp uzanamaz çöpe atayım derken ses geldi dedim kaşık mi attı yada başka bişey ki eline kutuyu vermedim alsa dahi kapağı kapalı olur çocuk yutar falan diye ağzını kapalı tutuyorum hep küçük zaten bide kapağı benim kızda ne buluyorsa ağzına atar o peçete oraya nasıl girmiş kim koymuş şaşırdım ama fotoğrafını çektim
0 oy
tarafından
Süt banyosu yapan adam videosu Torkuya ait değildi yalnız
(1,134 puan) tarafından
Yanlış anlamışım o zaman canım ben torku diye zannettim
tarafından
Sütü ben de hep Torku alıyorum bazen 4lü alıyorum. Hiç öyle bir durumka da karşılaşmadım. Tüketici haklarına şikayet et.
0 oy
tarafından
Biz yıllarca Torku kullandık kos koca firma ya yapmaz hem o peçete erir di içinde öle ses çıkarması mümkün değil o süt peceteyi eritir karıştırdı bardağa koyduğunda görürdün o peceteyi
0 oy
tarafından
Haberdeki torkunun haberi değil   tezgah altı bir yer değil  paketli gıda diye bir çok ürün eleştiriliyor ama kav derecede kaynayıp koyuluyor paketlere el değmeden o kadar kullanıyorum bir tane kötü bir ürünü denk  gelmedi belki hatalı bir urun belki cocuk attı şikayetinizi yapın tabi .
(1,134 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 507 göst.
26 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dark Swan (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 535 göst.
0 oy
4 cevap 206 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 469 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,584 cevap

34,950 kullanıcı

...