0 oy
11,503 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (225 puan) tarafından

5 haftam kaldi daha bebek bezi almadim yardmci olurmusnz kzlar ?

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben ilk sleppy le basladim memnundum snra kaynanam bimden almis hediye deneym dedm sleppyden daha yumusak geldi bi aydir da onu kullanyorm memnunum ikisindende

(225 puan) tarafından
Anladim cnm ck tskr ederm bende bimden alicam o zaman fiyati da uygun diyolar diger bezlere göre
tarafından
60 li paket 23 civariydi sanirim canim esim aliyo hava soguk ben cikamiyorum  oglusumla :)))
(225 puan) tarafından
Gayet uygunmus bnmde kizim olck insallah
tarafından
Erkegin biraz buyuk olmasi iyi derler :D alirim ogluma prensesini :) saglikla gelsin insallah canim
(225 puan) tarafından
Insallah canim :)
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından

Canım ben a101 bezi kullanıyorum çok güzel memnunum 

(225 puan) tarafından
Tskrler canm hem 101 hem de bim bezini kullancm bakalim benim kizim hangisini begenck
(81 puan) tarafından
Ben bimin bezini aldım hiç emmiyor bezliyordum bı bakıyordum oğlumun üstü ıslak hep o yüzden çocuğum hasta oldu ıslak üst değiştir derken hasta oldu ben tavsiye etmiyorum yinede sen bilirsin
0 oy
(443 puan) tarafından

A101 in bezini kullaniom cok guzel

(225 puan) tarafından
Cok iyiymis gerekirse saatte bir degistrrm ama digerinden ucuz yani ikisini de denicem mutlaka
(443 puan) tarafından
4 saatte bi degstrdgm bile oluyo valla
(817 puan) tarafından
A101 bezi sızdırma yapmıyor mu?
(443 puan) tarafından
Valla cnm bnim oglan yukari dogru cisini yapio bazen nsl beceriosa hergun kiyafet degisiom ama altran sizmadi smdilik
(1 puan) tarafından
Hemde nasil
0 oy
tarafından

bimdekini denedik paketi zor bitirdim almaz olaydim

tarafından
cok musamba gibi yapışıyor bebegin totisine sleepy den memnunum canım. bimdekini cok met ettiler aldik beğenmedim hic bide hep pijamasi terli gibiydi herhalde cisiydi
(225 puan) tarafından
Boyle diyince aklima afedersin kendi pedim geliyor iyisi var kotusu var ucuzunu almistm islak gbi yapmisti sanki demekki ona benzer bise terletyo da olblr naylon oldgu icn
tarafından
iste memnun kalan cok ama ben hic memnun kalmadim her besini degistidigimde pijamasinida degistiriyodum canim
(817 puan) tarafından
Evet bim bezi hep dışına çıkarıyor ve çok kaba bi bez kalın.
tarafından
icide cok kötü
0 oy
(397 puan) tarafından

Aynen bende bu soruyu sorcktm hangisini alsak A101 mi Bim mi ya sleepy aldm pisik yapti molfix hep disina cikariyor ne alcm bilmyrm biminki iyi diyorlar ama

(225 puan) tarafından
Hem a101 hem de bimden al bence dene bende oyle yapcm
(397 puan) tarafından
Aynen cnm oyle yapalm
0 oy
(905 puan) tarafından

Ben bugün aldim sleppyy  bence fiyatı da uygun

(225 puan) tarafından
Benim bulundgm yerde bu 3 market var merkez baya uzak o yuzden burdakilerle idare etcm
(905 puan) tarafından
A 101 de ıyi  ki hangisi varsa onu kulin cnmm
0 oy
(218 puan) tarafından

Hepsini denedim cnm 4 aylik kızım prima kullanıyordum en son cebimde para olmayınca a101 den aldım çok memnun,kaldım makadında kızartılık oluyordu a101 bezini kullandığından beri hiç bir sıkıntı olmadı tavsiye ederim bide sleepy çok güzel 

(225 puan) tarafından
Tskr ederim canm
(817 puan) tarafından
Sızdırma yapmıyor mu a101 bezi?
(218 puan) tarafından
Birkere yaptı cnm oda kaydı bezi ondan sızdırdı yani
(218 puan) tarafından
Yoksa hiç sızdırmıyor
(1 puan) tarafından
Evet hemde nasıl gece sırılsıklam oluyor3 gün oldu aldim a101 den çok pişman oldum koz öksürmeye başladı
0 oy
(493 puan) tarafından

İki ablam da bim beziyle buyuttu toplam da 5 cocuk bende bimden almayi dusunuyorum cokta guzel uygun hic pisikte yapmiyor ALLAH izin verir de benim pasa pisik olmazsa bimden dusunuyorum ben de

(225 puan) tarafından
Insallah sağlıcakla gelsinler bakalm bizde deneyelim hangisi iyi olck
(493 puan) tarafından
Amin canim birde en basta neye alisirsa oyle devam eder diyorlar bakalim dedigin gibi saglikla gelsinler de elbet buluruz :)
0 oy
(357 puan) tarafından

Bnde bütün cvplari okuyup ona gore karar vercem bnde almadım daha ve kararsizim ocakta dogumum olacak ins

(225 puan) tarafından
Bnmde ocak sonu canm
(357 puan) tarafından
Bnmde ocagin sonu  gününüz hemen hemen ayni
0 oy
(175 puan) tarafından

Bim bezi kullandım bir ara, hem yanlardan taştı hem de bezin dış tarafı da nemli geldi elime. Sanki çiş dışa kadar çıkmış gibi hissettirdi. E bebekten alıyorum baby&me hem ucuz hem içi kremli hem doluluk göstergesi var bizim ihtiyaçlarımı karşılıyor :) 

(817 puan) tarafından
Sızdırma yapmıyor mu o bez ben de deneyeceğim de ?
(175 puan) tarafından
Bizde hiç sızmadı göbeğine kadar kakası çıkmıştı ama yanlardan sızdırmamıştı :)
(817 puan) tarafından
Teşekkür ederim ;)
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Ben ikisini de kullandım çok memnunum halen a101 bezi kullanıyorum. 

(1,243 puan) tarafından
Canım hangi marka a101 deki :)
(1,204 puan) tarafından
Sofia kullanıyoruz  cnm
0 oy
(50 puan) tarafından

Bimin tavsiye etmyorum bütün markaları alıp denedim en iyisi sleepy.....

0 oy
tarafından

Canbebe sleepy bim ve a101 bezlerinin hepsini kullandim. Oglum 4 aylik. A101 in bezlerinden baska bez kullanamıyorum cok iyi simdiye kadar da pisik falan olmadi. Bazi geceler sizdiriyo ama oda benim sorunum uyanir aglar diye acmiyorum uzun bi süre 

0 oy
(4 puan) tarafından
ben ilk 3 ay sleepy kullandım çok memnunum tavsiyem ilk zamanlar sleppy kullan

daha sonra çocuğun cildininin hassaslığına göre alırsın daha ucuz markalardan
0 oy
(501 puan) tarafından

Arkadaşın a101 de çalışıyor kendi bebişine soffia aldı hiç bi sıkıntı olmadı şimdiye kadar çocuk 30 günlük bende daha dün aldım hastane çantasına koymak için..  bence neyle başlarsan öyle gider primayla  başlarsan sonrasında bimden a101den bez kullanamazsın ama a101den  bimden baslarsan iyi gelmezse kademe kademe iyisini alırsın ;) sağlıkla gelsin inşallah 

0 oy
tarafından
Valla Şok çok iyi değil. Migrosun ki süper bak minies
0 oy
(1 puan) tarafından
A101 den benz aldim çok sert ve gece sızdırıyor çok çok çok pişmanım bim bezi nasıl kullndinizmi
(594 puan) tarafından
Bim kullandım ben 3 ve 4 numara güzeldi ama 5 e gectim sızdırdı. Bende a101 e gectim onunda 5 numarası sızdırdı. Bende 6 numarasını aldım genel olarak memnunum yaa
(14,005 puan) tarafından
Eski post kız bu. Oğlum bimin bezini kullanıyor memnunuz 9 aydır bi sorun yaşamadık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 365 göst.
9 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gizem yvz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
14 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
27 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 160 göst.

377,343 soru

11,292,364 cevap

34,711 kullanıcı

...